Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:46:17

jak często imprezujecie?i jak wyglądają wasze imprezy?domówki czy kluby?
ka musze przyznac ze niestety nie mam takiej stałej ekipy znajomych z ktora bym mogla imprezowac,wiec zostaje mi chodzenie z przyjaciółkami do klubu(co jest juz nudne dla mnie)albo gdy ktos ze znajomych mnie okazjonalnie zaprosi na wieksza impreze.troche szkoda bo generalnie chcialabym miec wiecej okazji do imprezowania,ale no nie bede sie wpraszac do nikogo.
a jak to u was wygada?

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:49:30

to może urządzaj imprezy u siebie? wtedy nie będziesz się musiała do nikogo wpraszać i będziesz imprezować jak często chcesz :)

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:51:15

Cytat
oliga
to może urządzaj imprezy u siebie? wtedy nie będziesz się musiała do nikogo wpraszać i będziesz imprezować jak często chcesz :)
niestety nie mam warunków do tego :/ mieszkam z rodzicami i zostaje sama w domu moze raz na rok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 18:51 przez skeee.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:52:37

ja nie lubię klubów, ogólnie u mnie w mieście zazwyczaj są takie tłumy że impreza polega na tym że zamiast tańczyć trzeba się przepychać

mam moich stałych przyjaciół od lat, mamy stancje i tam zawsze w swoim gronie sobie pijemy albo ewentualnie wychodzimy do jakiegoś pubu

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:55:09

Cytat
blackchocolate
ja nie lubię klubów, ogólnie u mnie w mieście zazwyczaj są takie tłumy że impreza polega na tym że zamiast tańczyć trzeba się przepychać

mam moich stałych przyjaciół od lat, mamy stancje i tam zawsze w swoim gronie sobie pijemy albo ewentualnie wychodzimy do jakiegoś pubu

eha u mnie w warszawie jest pusto w klubach :/

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:55:18

ja mam podobną sytuację do Ciebie, za często nie mam okazji do wyjścia bo nie ma z kim, ostatnio nie byłąm 2 miesiące, ale to też dlatego że mi się nie chciało i w piatek postanowiłam pójść, bo koleżanka też chciała i skończyło sie tym, ze rozstałam się (?) z chłopakiem (nie odzywa się od pt), bo ZA CZĘSTO imprezuje i kluby są najważniejsze ;]

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

imprezyyyy

28 lip 2013 - 18:59:47

Cytat
skeee
Cytat
blackchocolate
ja nie lubię klubów, ogólnie u mnie w mieście zazwyczaj są takie tłumy że impreza polega na tym że zamiast tańczyć trzeba się przepychać

mam moich stałych przyjaciół od lat, mamy stancje i tam zawsze w swoim gronie sobie pijemy albo ewentualnie wychodzimy do jakiegoś pubu

eha u mnie w warszawie jest pusto w klubach :/

bo domówki są fajniejsze :D i tańsze!

imprezyyyy

28 lip 2013 - 19:02:07

Cytat
blackchocolate
Cytat
skeee
Cytat
blackchocolate
ja nie lubię klubów, ogólnie u mnie w mieście zazwyczaj są takie tłumy że impreza polega na tym że zamiast tańczyć trzeba się przepychać

mam moich stałych przyjaciół od lat, mamy stancje i tam zawsze w swoim gronie sobie pijemy albo ewentualnie wychodzimy do jakiegoś pubu

eha u mnie w warszawie jest pusto w klubach :/

bo domówki są fajniejsze :D i tańsze!

jesli jest do kogo na nie chodzic ;p

imprezyyyy

29 lip 2013 - 15:03:45

Ja swego czasu chodziłam co tydzień do klubu z koleżankami ale od kiedy mam chłopaka to już mnie tak nie ciągnie na imprezy :)

imprezyyyy

29 lip 2013 - 15:06:51

Ja robiłam w tą sobotę małą domówkę, ogólnie to mało imprezuje. Czasami czuję się jak stara babcia i myślę, że powinnam trochę więcej imprezować, bo lata młodości miną i co...

imprezyyyy

29 lip 2013 - 15:06:59

ja raczej nie chodzę nigdzie, u mnie w domu często są imprezy;)

imprezyyyy

29 lip 2013 - 15:08:49

Ja mam stałą ekipę i zawsze jest z kim imprezować ;) Teraz, w wakacje, przeważają różnego rodzaju domówki i grille. W trakcie semestru są to zazwyczaj wyjścia do klubów czy pubów ;)

imprezyyyy

29 lip 2013 - 15:12:16

Ja ze swoimi znajomymi zazwyczaj robimy domówki u kogoś w domu , ewentualnie jakiś grill , ale praktycznie zawsze kończymy imprezę w klubie :) i każdy jest zadowolony

imprezyyyy

29 lip 2013 - 20:51:20

ja nie lubie domówek.
zanim zaszłam w ciążę w moim facetem bylismy na mieście co 2 dzień.
Czasem tylko restauracja ale zazwyczaqj pierw kolacja a później jakis fajny klub i tańce do rana :)

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

imprezyyyy

29 lip 2013 - 20:54:04

ja lubilam konczyn piatkowy wieczor w niedziele przy wielkiej pizzy i coli:D
chyba kazdyw eekend tak wygladal.
yjechalam do anglii, i po 2 miesiacach odwyku zaczyna mi tego brakowac;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

warto?