Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 2/5

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:19:18

cześć dziewczyny, jakieś 20minut temu miałam niemiła sytuacje. szłam się wykąpać i odbieram telefon- numer nieznany(zastrzezony), no ale odbieram i rozmowa wyglada tak:
NR-cześć
Ja: hey, kto mówi?
NR-Piotrek
JA - aha no okej co tam? (myślałam, że Piotrek, mój "szef", sprzedaje bilety na imprezki i myslalam ze to on dzwoni)
NR- a nic, co tam porabiasz jutro?
JA- a nie wiem jeszcze a co?
NR- a moze wyjdziemy na dwór?
JA- (lekko zdezorientowana odpowiadam) no nie wiem może, jeszcze dam ci odpowiedź na fejsie
NR-no a co teraz robisz?
JA-nic, siedzę
NR-siedzisz? ze swoim popychaczem ? (chodziło o mojego chłopaka, chyba-_-)
ja- (niedowierzanie) cooo ?
NR- no wychodzisz na dwór teraz? ja podjade do ciebie z Bartusiem(moj chlopak)
JA-yyyyyyy
NR- no mam pytanie- "ruch*sz sie czy trzeba z tobą chodzić"?

i sie rozłączyłam

co za szczyt debilizmu i chamstwa jakiegoś... chciałabym jakoś wiedzieć kto tak robi, no ale jednak nr zastrzezony, gdybym sie tylko dowiedziala to bym tak po ryju wystrzelała ze szok... caly czas mysle kto to byl, bo glos nieznajomy, spokojny, nie bylo nikogo z tyłu słychać, ani śmiechów...
nie rozdaje nigdzie jakos numeru, mało ludzi w ogóle go ma...


co byscie zrobiły?
olały to?

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:22:42

Nie wiem co bym zrobila, bo nigdy nie dalam sie we znaki komus, zeby tak po mnie jechali.
Odetchnij i daj na luz, bo co mozesz zrobic?

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:22:50

No przecież, że bym to olała chyba, że by się powtarzało to jakoś bym interweniowała ale po jednym głupim telefonie bym się specjalnie nie zmartwiła.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:22:51

Niestety trzeba to olać. Jak taka sytuacja zdarza się jednorazowo to chyba nic się nie poradzi, często dzieciaki się bawią. Na razie chyba się nie powinnaś tym marwtić ;)

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:22:52

a co innego planujesz zrobić jak nie olać taką dziwna rozmowę? poza tym jak głos nieznajomy to po co się wdajesz w dyskusje

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:23:13

Niestety na takie chamstwo nie ma siły, świadczy to tylko o tych co dzwonią i tym jacy są żałośni. Zapomnij o tym i sie nie przejmuj, olej idiotę bo na nic więcej nie zasługuje.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:23:14

nienawidzę takich sytuacji.
też tak mam.
zastanawiałam się czy nie zmienić numeru przez pewien czas.
do tej pory nie wiem kto wydzwaniał.

po pewnym czasie debile się uspokoiły... :/

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:25:21

Jeśli to nie był twój szef, to kto ? Zastanawia mnie skąd ta osoba ma twój numer ?

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:25:42

Masakra, jedyne wyjście to olać to, ale domyślam się, że będzie cieżko nie myśleć o tym, kto sobie takie chore żarty urządza.
Może zadzwoń do chłopaka i powiedz mu o tej sytuacji.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:25:44

ja bym olała to

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:25:49

Cytat
mroczus1890
Niestety na takie chamstwo nie ma siły, świadczy to tylko o tych co dzwonią i tym jacy są żałośni. Zapomnij o tym i sie nie przejmuj, olej idiotę bo na nic więcej nie zasługuje.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:28:33

Nie odbieraj w takim razie w ogóle telefonów od numerów zastrzeżonych, sam fakt że są zastrzeżone świadczy o tym że osoba po drugiej stronie coś kręci.

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:28:45

Nie myśl o tym. Na głupotę nie ma lekarstwa ;)

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:30:36

no a co masz innego zrobic niz olac, skoro to byl zastrzezony numer? bo chyba nic innego nie mozesz zrobic, no chyba ze na policje pojdziesz, ale chyba by Cie wysmiali

zweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 2/5

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:30:43

Cytat
Kaya1456
Jeśli to nie był twój szef, to kto ? Zastanawia mnie skąd ta osoba ma twój numer ?
też mnie to nie zastanawia, bo podaje nr naprawde znajomym osobom.. ;/

Cytat
sonia1456
Masakra, jedyne wyjście to olać to, ale domyślam się, że będzie cieżko nie myśleć o tym, kto sobie takie chore żarty urządza.
Może zadzwoń do chłopaka i powiedz mu o tej sytuacji.

zrobiłam to, był bardzo zdzwiiony i zdenerwowany takimi tekstami w moim kierunku :/

Cytat
ludziorka
Nie odbieraj w takim razie w ogóle telefonów od numerów zastrzeżonych, sam fakt że są zastrzeżone świadczy o tym że osoba po drugiej stronie coś kręci.
taki mam zamiar, to był ostatni odebrany nr zastrzezony ://

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOBIETY LWICE