Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:42:45

slyszalam historie TZN. USLYSZALAM, A POTEM ZNALAZLAM W INTERNECIE PLOTKI NA TEN TEMAT" opowiedzianą przez nauczycielkę w szkole, która wydarzyła się sporo lat temu.Młoda szczęśliwa para zamierzała wziąśc ślub.Panna młoda była uboga i z tego względu kupiła suknie ślubną z takiego jakby "lumpeksu".Gdzie po prostu były używane suknie i garnitury,przechodzone,albo ktoś oddawał je po ślubie dla kasy.Wszystko było pięknie odbył się ślub, związek małżeński został zawarty.Pan młody chwycił swoją ukochaną na rękach wychodząc z kościoła,gdy w pewnym momencie zorientował się,że nie oddycha.Wszyscy byli zdezorientowani stwierdzono zgon.
Była zdrowa nigdy nie chorowała, więc było to lekko mówiąc podejrzane.Po sekcji zwłok stwierdzono zakażenie jadem trupim,który znajdował się na sukni ślubnej.Denatka miała niewielkie zadrapanie na ramieniu w którym to doszło do styku z bakterią.Po przebadaniu całej sprawy okazało się, że ów sklep sprzedający używane garniaki i suknie, zaopatrzał się w nie...rozkopując groby zmarłych."

poza tym wiele nekrofilow pracuje w zakladach pogrzebowych gdzie tez gwalci trupy to jest chore, a coraz czescij sie o tym slyszy. trzeba uwazac

jeszcze slyszalam cos takiego: "Wczoraj usłyszałem ciekawą historię. Jest to przestroga przed przypadkowymi romansami na dyskotece dla młodych i naiwnych! Zaczyna się normalnie: taniec. Następnie on i ona wpadają sobie w oko i całują się. Chcieliby przejść do nieco głębszej zażyłości, ale dyskoteka nie była zbyt wygodnym miejscem. Zaprosił ją do siebie. Coś ją tknęło i odmówiła. Po jakimś czasie wokół ust pojawiła się wysypka. Poszła do lekarza. Diagnoza-trupi jad! Ponieważ ona z trupami żadnego kontaktu nie miała, to trzeba było pomyśleć kto. Olśnienie: facet z dyskoteki!! Zidentyfikowano go, ustalono gdzie mieszka i co zobaczono kiedy do niego wpadnięto? Zwłoki dwóch kobiet, które ten koleś r.uchał!! Nekrofil! Dziewczyna z dyskoteki miała być trzecią ofiarą. Ja tylko cytuję. Za ewentualne biologiczne nieprawdopodobieństwa nie ponoszę odpowiedzialności
tak ja tez to kilka miesiecy temu czytalam w jakiejs gazecie to prawda. Tak,tak i ja również czytałam tę gazetę bodajże ( z życia wzięte ). Szkoda tylko że osoby opowiadające te historię innym nie wiedzą że artykuły zamieszczone w tej gazecie są wymyślone... ;/"


AZ STRACH SIE BAC,NIGDY NIE KUPIE UZYWANEJ SUKNI ZA NIC NA SWIECIE !!!!

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:47:44

dlatego ja nie kupuję w lumpeksach ciuchów, ani nie wymieniam się, bo nigdy nie wiadomo co jest na tych ciuchach. Przecież My nie wiemy kto te ciuchy nosił i czy posiadał jakieś choróbska czy też nie :/

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:49:04

a słyszałaś o istnieniu pralni ?

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:49:16

szok o_0

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:49:45

Ale jak mogą brać suknie ślubne z grobu?? Nie czaje tego kto chowa zmarłą kobiete w sukni ślubnej... Jeszcze o tym garniaku to ok ale o sukni to jakieś mało prawdopodobne

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:51:22

hahahaha
przecież ciuchy w lumpeksach są specjalnie dezynfekowane (stąd ich zapach), inaczej te sklepy nie maja prawa wypuścić ciuchów do sprzedaży :)

ale brednie xD

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:51:58

w lumpeksach bym sie nie bala...ale jesli chodzi o ubrania typu suknia slubna garnitur to balabym sie ,bo wiele osob nawet w tych czasach ,zeby zarobic kradnie ubrania z cmentarza...to jest straszne.ale wiaodmo,ze jak umrze mloda kobieta to chowowana jest w bialej sukni, dzieci w sukniach komunijnych a na tych ubraniach sa bakterie z rozkaldajacego sie ciala, wiec to jest bardzo niebezpieczne. ile razy sie slyszy ,ze ludzie kradna na cmentarzu trupom bizuterie i sprzedaja to jest chore ! ! !

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:53:04

Słyszałam o tej historii z suknią, widziałam nawet grób tej dziewczyny w Bydgoszczy i opowiadała mi o tym ciocia wiele lat temu. Nie wiem czy mówimy konkretnie o tej samej osobie ale sytuacja dokładnie ta sama...
Aha.. I suknia nie była z lumpeksu tylko z lombardu. Ktoś rozkopał grób, suknie lekko oczyścił i wstawił do lombardu za jakąś kasę a dziewczyna ją odkupiła. Z tego co ja wiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 10:54 przez xmartus20x.

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:54:11

A świstak siedzi i zawija..

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:55:05

Pierwsza historia jest znaną i starą miejską legendą. Nigdy nie miała miejsca ;) Sukienki się pierze przed uroczystością, jak są używane... Teraz bardzo trudno odkopać zwłoki i rozebrać, cmentarze są strzeżone, no i wyobraź sobie jak trudno musi być chociażby znaleźć pannę młodą pochowaną w sukni.

Co do drugiej opowieści, to tak, jest ona niestety prawdziwa i miała miejsce w USA, nie pamiętam w jakim stanie. Dziewczynie pojawiły się dziwne czarne kropki na twarzy, pojechała z koleżanką na pogotowie i okazało się, że to zatrucie trupim jadem. Chłopak z dyskoteki zapraszał poznane laski do domu, mordował i gwałcił, niektóre trupy były już bardzo stare.

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:55:26

Cytat
Czarnula14
Ale jak mogą brać suknie ślubne z grobu?? Nie czaje tego kto chowa zmarłą kobiete w sukni ślubnej... Jeszcze o tym garniaku to ok ale o sukni to jakieś mało prawdopodobne



jak to malo prawdopodobne ? jak ktos sie kreci dobrze poinformowany i wie w czym dana osoba jest chowana ( mam tez na mysli ludzi tam pracujacych ) to wie ... poza tym zawsze bylo tak,ze mloda kobieta chowana byla w bieli , zazwyczaj to suknie slubne. a ludzie sa straszni ,ze maja taka psychike,zeby okrasc. moja znajoma ze wsi mowila,ze u niej to normalne.wiele bylo interwencji w tej sprawie ,bo ktos okradl jakis bogatych bardzo ludzi z bizuterii w ten sposob

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:55:27

Tez nie czaje, dlaczego niby kogos pochowali w sukni slubnej.
W ogole troche ciezko uwierzyc w to co pisze autorka, ale jesli to prawda to jakas masakra, zwlaszcza ten facet z dyskoteki.
Ja nie moge,trupi jad?:I

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:55:50

hahahha ale brednie :D

suknia ślubna po .... HORROR

06 lip 2013 - 10:56:02

Cytat
Czarnula14
Ale jak mogą brać suknie ślubne z grobu?? Nie czaje tego kto chowa zmarłą kobiete w sukni ślubnej... Jeszcze o tym garniaku to ok ale o sukni to jakieś mało prawdopodobne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na kac