Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:54:00

hej dziewczyny, za niedługo wyjeżdżam do Anglii i blisko będę miała do Primarka. i co wy na to abym kupowała rzeczy a później je sprzedawała tu na szafie ? widziałam dziewczyna pisała już podobny wątek ale z tego co pamiętam to wyjeżdżała do Belgii a nie Anglii , czy byłybyście zainteresowane czymś takim. albo np. ja bym robiła zdjęcia rzeczy a wy składałybyście zamówienie i ja bym kupowała poszczególny rozmiar kolor itp. przesyłka z Anglii do Polski 10-15 zł nie więcej czyli nie tak źle moim zdaniem. co Wy na to ?

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:55:25

to legalne jest ? :D

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:55:25

co drugi dzień jest taki post i rzadko kiedy wypala

odpuść:)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:56:56

Jeśli ciuszki bd w ludzkich cenach, to ja jestem bardzo chętna i możesz dać znać na priv jak bd dodawać zdj :)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:58:18

zamiast sie pytac wyjedz kup na probe fajnych ciuchow i wystaw to sprawdzisz czy jest na to popyt czy nie i czy to sie oplaca :)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:58:46

ciężko zorganizować takie coś według mnie. Obecnie mieszkam w UK i w primarku bywam średnio 2 razy w tygodniu i tak np. pójdę jednego dnia coś mi się spodoba ale np nie mam kasy albo muszę przemyśleć, wracam za 2 dni a mojego rozmiaru już nie ma;/ i tak jest często, jak coś fajne to szybko schodzi , ewentualnie zostaje rozmiar 14,16 i buty 41:]
Także zanim zebrałabyś chętne to danej rzeczy już może nie być :]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-03 19:01 przez andzineczka.

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 18:58:49

a czemu niby nie legalne ? to równie dobrze nie legalne może być sprzedawanie ciucha z metka z innego sklepu

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:00:26

Cytat
buyxme
co drugi dzień jest taki post i rzadko kiedy wypala

odpuść:)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:01:55

Cytat
klaudia0207
a czemu niby nie legalne ? to równie dobrze nie legalne może być sprzedawanie ciucha z metka z innego sklepu
sprzedawanie pojedynczych sztuk okej, co innego sprzedawanie ubrań na większą skalę. wzbogacasz się na tym, co wyprodukował ktoś inny. nie wiem jak jest, ale na pewno gdybym miała zająć sie takim "biznesem" zgłębiłabym temat ;)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:02:45

ja bym była chętna ;) jak coś to pisz, mam pare zdjec ciuszków które chętnie bym kupiła.

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:06:16

a w jaki sposób TY będziesz wysyłać ciuszki z Anglii do Polski za 10-15zł, przez pocztę angielską? czy najpierw będziesz wysyłać do Polski a potem po Polsce? to mnie najbardziej interesuje:)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:07:14

ja juz robie zamowienia z primarka raz w miesiacu :)
co do wysylki z uk to sie nie oplaca- koszt wysylki bluzki 3,50 funta (ok. 17,50zl)
sukienki: 4,95 funta (czyli ok 25zl)
torebki : 7,85 funta (czyli ok. 40zl)

czym ciezsza rzecz tym drozsza przesylka)

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:10:38

każdy wie jakie są ceny w Prim, sama byłam w Gelsenkirchien w Niemczech, w Londynie, w Rotterdamie i na prawdę można tam kupić ciuszki za śmieszne pieniądze, ale jak ktoś jest łapczywy i wystawia potrójną cenę , dajmy na to bluzka kosztuje 3 euro to jest około 15 zł, a było tam ich sporo i chce je sprzedawać za 40 50 zł to jest żenujące,,, przynajmniej dla osób które orientują się w cenach

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:11:46

Z wysyłką się nie opłaca. Jest tyle outletów, na all i tutaj z tańszą bo z Pl wysyłką.

ciuchy z Primarka UK

03 lip 2013 - 19:13:47

Cytat
armanimania
każdy wie jakie są ceny w Prim, sama byłam w Gelsenkirchien w Niemczech, w Londynie, w Rotterdamie i na prawdę można tam kupić ciuszki za śmieszne pieniądze, ale jak ktoś jest łapczywy i wystawia potrójną cenę , dajmy na to bluzka kosztuje 3 euro to jest około 15 zł, a było tam ich sporo i chce je sprzedawać za 40 50 zł to jest żenujące,,, przynajmniej dla osób które orientują się w cenach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poczta Polska - nowe prawo