Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:47:50

Cześć dziewczyny, właśnie znalazłam artykuł na stronie gazety pomorskiej. Jak go przeczytałam zrobiło mi się słabo. Czy ten świat na prawdę aż tak już zszedł na psy ? Oceńcie same i wypowiedzcie się co o tym myślicie. Ja osobiście doznałam szoku..
link do artykułu
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130628%2FREGION%2F130629232

" tysięcy facetów w dwie dekady - taki cel postawiła sobie Ania. Bicie rekordu rozpoczęła w Bydgoszczy..
- Jestem nimfomanką i wcale się tego nie wstydzę! - przekonuje Ania. - Każdy z nas uwielbia seks, ale ludzie wstydzą się o tym mówić. Dla mnie to jak zjedzenie kolacji codziennie.

Jak sama mówi, ma wiele szalonych pomysłów, a to po prostu jeden z nich. W dodatku nie najbardziej szalony. O innych jednak nie chce mówić. Ania w ogóle mówi niewiele. Chociaż zapewnia, że nie wstydzi się tego, co robi.

Głęboki dekolt, ciemne włosy, twarz skryta pod grubą warstwą makijażu - od razu rozpoznaję dziewczynę ze zdjęcia, które przysłała mailem. Zrobiło się o niej głośno, gdy cztery tygodnie temu po raz pierwszy przyjechała do Bydgoszczy z zamiarem bicia seksualnego rekordu świata. Ania Lisewska z Krakowa postawiła sobie za cel zaliczenie 100 tysięcy facetów. Spośród wielu miast na mapie Polski wybrała właśnie Bydgoszcz. Dlaczego? - Od samego początku najwięcej zgłoszeń dostawałam właśnie z stąd - wyjaśnia.

O seksualnym rekordzie myślała od dawna. - Kocham seks i chciał zrobić coś szalonego - deklaruje odważnie. Ma 21 lat i studiuje psychologię w Warszawie. Jej codzienne życie nie różni się od życia rówieśników z roku. Poza tym, że w tygodniu sypia z ponad pięćdziesięcioma facetami.

Ania bicie rekordu zaczęła ponad miesiąc temu. Licznik na jej blogu z każdym dniem tyka coraz szybciej. Na początku szacowała, że zaliczenie 100 tysięcy facetów zajmie jej 20 lat. Jednak przy tak dużym zainteresowaniu, na pewno zrobi to szybciej

Ania przyznaje, że zależy jej na rozgłosie. - Kręci mnie to, że udzielam coraz więcej wywiadów dla polskich i zagranicznych mediów, że dostaję propozycje reklamowe od firm, że wszystko zaczyna się zmieniać. "


Jeśli w złym dziale wątek, to przepraszam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 18:00 przez claudia1512.

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:52:01

Ciekawe bicie rekordu...
Coraz gorzej...

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:52:28

rodzice pewnie dumni z córeczki

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:53:14

mama musi byc dumna.
Co tu duzo gadac, robi na co ma ochote, ja tam jej zycze zeby nie zalowala, owocnego leczenia chorob wenerycznych,łagodnego przebiegu hiv i udanej ciazy.

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:53:20

Jak nie złapie jakiego syfa to będzie dziw.Chyba,że wszystkim facetom będzie kazała przynieść zaświadczenie,że są 100% zdrowi.A poza tym jak przyjdzie jakiś paskudnik podpity,nieogolony,brudny etc....Ech,skąd się tacy ludzie biorą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 17:56 przez dootii.

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:53:39

czego się nie robi dla sławy i rozgłosu. No ale jak lubi..

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:55:40

A możesz wrzucić ten tekst tutaj? :)

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:57:58

Cytat
kara2606
rodzice pewnie dumni z córeczki

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:58:20

Najgorsze jest to, że takie coś ludziom imponuje !
przeciez to zwykłe... puszczalstwo(nie wiem jak zastapic słowo na tym super forum, żebym nie dostała ostrzeżenia za wykropkowany wulgaryzm .... -.-' )

Jak dla mnie może zachorować, nie będzie mi jej szkoda.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 17:59 przez kara2606.

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 17:58:21

ludziom to już sie w tyłkach poprzewracało... ale jak widać dziewczyna jest w stanie zrobić wszystko żeby 'zaistnieć'. zobaczymy czy też będzie z siebie taka dumna jak jakiegoś syfa załapie.

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 18:01:08

Cytat
ilayla
A możesz wrzucić ten tekst tutaj? :)

Wrzucone :)

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 18:02:35

szkoda gadac, idiotka jakich wiele;0

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 18:04:42

czytałam o tym w internecie i jestem też zszokowana.. strach pomyśleć, że jacyś faceci, którzy mogą mieć żony, dziewczyny pójdą na takie coś..

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 18:06:36

obstawiam, że to tylko marketing. nikt jej do łóżka przecież nie zagląda i nie sprawdza czy faktycznie w kółko uprawia seks, a propozycje występów w reklamach dostaje ;)) napisała też, że zależy jej na rozgłosie. widocznie wiedziała jak się zareklamować ;)

Szokujący artykuł

01 lip 2013 - 18:07:14

przeciez dziewczyna ''to robi'' dla slawy i rozglosu o ile w ogole robi, moze tak tylkop gada zeby huczało o niej w mediach . nie wzruszylo mnie to, ja bym tak nie mogla jesli ona moze to jej sprawa.

Cytat
sariel
obstawiam, że to tylko marketing. nikt jej do łóżka przecież nie zagląda i nie sprawdza czy faktycznie w kółko uprawia seks, a propozycje występów w reklamach dostaje ;)) napisała też, że zależy jej na rozgłosie. widocznie wiedziała jak się zareklamować ;)

tez tak uwazam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 18:07 przez bella_911.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie wytrzymuje juz !