Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porywacz

30 cze 2013 - 11:15:46

Cześć dziewczyny słyszałyście o porywaczu w kujawsko pomorskim ? Zaczął od Bydgoszczy i jest coraz bliżej Żnina i Inowrocławia. strasznie sie boje wychodzić na dwór gdziekolwiek.. W radiu nadają również o tym.. Czytałam w internecie znaleziono ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności .. Wiecie coś?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Porywacz

30 cze 2013 - 11:17:32

łoooo matko :/ ja na całe szczescie dolny slask..ale chetnie poczytam

Porywacz

30 cze 2013 - 11:20:20

Nie slyszalam :( na szczescie nie moja okolica

Porywacz

30 cze 2013 - 11:21:19

''ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności ..'' matko święta !!! Co tu się wyrabia. takiego to tylko powiesić. Jak tak można zrobić dla dziecka !
nie słyszałam o tym, ale mam nadzieję, że go złapią i będzie siedział aż do usranej śmierci za takie czyny !!

Porywacz

30 cze 2013 - 11:21:57

A może to jakaś bajka by kobity bez facetów nie wychodziły.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:22:01

Dobrze, że mowisz, bo jestem z okolic(!), a nic nie słyszałam!

Porywacz

30 cze 2013 - 11:23:15

W tej okolicy już była chyba rok temu taka sytuacja jezdził jakiś facet czarnym Jeepem i cały czas zmieniał rejestracje samochodowe i peruki .. Jezdzil i gonił nastolatki nawet pod ich dom podjezdzał.. i znowu zaczał i akurat we wakacje co za gn.j
Dlatego dodałam ten wątek by pilnować swoich maluszków..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 11:24 przez olusiaXx.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:25:23

Cytat
olusiaXx
W tej okolicy już była chyba rok temu taka sytuacja jezdził jakiś facet czarnym Jeepem i cały czas zmieniał rejestracje samochodowe i peruki .. Jezdzil i gonił nastolatki nawet pod ich dom podjezdzał.. i znowu zaczał i akurat we wakacje co za gn.j
W zeszłym roku w moim mieście grasował gwałciciel. Siedział z lasach i laskach i parkach. W biały dzień strach z domu było wyjść.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:28:25

dobrze ze mieszkam juz za granica, ale pochodze z Bydgoszczy, uprzedze rodzine.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:29:17

Pewnie porywa te osoby dla organów i sprzedaje je potem na czarnym rynku, może nawet mają całą szajkę !

Porywacz

30 cze 2013 - 11:29:30

Cytat
young_girl
Dobrze, że mowisz, bo jestem z okolic(!), a nic nie słyszałam!

Porywacz

30 cze 2013 - 11:29:41

Cytat
olusiaXx
W tej okolicy już była chyba rok temu taka sytuacja jezdził jakiś facet czarnym Jeepem i cały czas zmieniał rejestracje samochodowe i peruki .. Jezdzil i gonił nastolatki nawet pod ich dom podjezdzał.. i znowu zaczał i akurat we wakacje co za gn.j
Dlatego dodałam ten wątek by pilnować swoich maluszków..

kolejna historyjka czy działo sie tak naprawdę?


ps. nawet w dzien? oO

Porywacz

30 cze 2013 - 11:30:44

W mojej okolicy też kilka lat temu znaleziono kilka zwłok, w różnych miejscach, głównie w lesie, bez nerek i innych narządów, i jakoś ucichło w ciągu nawet nie miesiąca. Policja nie lubi jak takie informacje wychodzą na jaw.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:30:44

Cytat
young_girl
Dobrze, że mowisz, bo jestem z okolic(!), a nic nie słyszałam!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Porywacz

30 cze 2013 - 11:31:22

Nic nie słyszłam a jestem z terenu. W radiu też nic nie mówili. Skąd masz takie info?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!