Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

boję się

13 cze 2013 - 00:25:53

Hej Wszystkim!

Kurde głupio się przyznać,ale jestem ciekawa czy ktoś też tak ma czy tylko ja. Mam 20 lat i może powiecie,że mam nie równo na strychu,ale boję się zostać sama w domu,boję się w nocy burzy,boję się obudzić o godzinie 3 w nocy, boję się jak jest ciemno w pokoju;/ Wiem,że to głupie dla Was,bo jestem stara krowa a się boję jak dziecko. Nie wiem czy Wy wierzycie w duchy itp,ale powiem Wam,że ja w sumie niby nie wierzę (wmawiam sobie,że nie wierze) a boję się.
Macie tez takie schizy?

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

boję się

13 cze 2013 - 00:28:37

od dziecka mieszkam w pokoju z siostrą i jak zostaje sama w mieszkaniu to też czasem się boje :D kiedyś jak zostałam na długo to dzwoniłam po przyjaciół zeby spali u mnie, bo sie przyzwyczaiłam że zawsze ktoś jest ze mną i to dlatego

boję się

13 cze 2013 - 00:29:44

odstaw horrory - mi pomogło :P

boję się

13 cze 2013 - 00:31:23

ja też tak mam chociaż jestem ciut starsza, staram się to ignorować ale nie zawsze wychodzi, więc nie tylko Ty tak masz.
P.S. moje znajome boją się burzy nawet w środku dnia.

boję się

13 cze 2013 - 00:32:59

ja od urodzenia mieszkam z babcią i jak już się robi późno a jej w domu nie ma to jakiś taki niepokój wyczuwam nawet jeżeli mój chłopak jest ze mną;/

sariel a to tez tak miałaś?
mój chłopak się ze mnie śmieje zawsze,bo mówi,że jestem stara a głupia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 00:34 przez Kajutka12345.

boję się

13 cze 2013 - 00:34:21

chyba zartujesz. ja mam 23 i boje sie jak cholerka:D serio, czasem nawet w dzień sama w domu czuje sie nieswojo! a jak z poltorej roku temu zostałam sama w domu w nocy, to znaczy ok 3 przyszedł ktos, ale do tej 3- 4 musiałam czekać- CO ja przezyłam- w koncu usnełam na jakąś godzine, w nieposcielanym łózku, z zapalonymi wszystkimi swiatłami w domu. ja sie boje nawet w nocy do kibelka chodzić i zapalam światło jak dzieciak :D taka mam już dysfunkcję- często się zastanaiwam, czy ,,normalne" dorosłe osoby tez tak mają:P co więcej, nie boję sie np. wracać sama do domu w nocy czy coś, chyba, że musiałabym iśc obok jakichś krzaków czy cmentarzem, to nie ma mowy, ale boję się głównie w pomieszczeniach, ja sie normalnie chyba boję jakichś...duchów! bo jak nie tego, to nie wiemc zego innego;) :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 00:44 przez tullia.

boję się

13 cze 2013 - 00:36:45

miałam kiedyś całą masę irracjonalnych (nazwijmy rzeczy po imieniu:P) lęków, bałam się ciemności, mroku pod stołem, głosów zza okna... potem przestałam po prostu oglądać mroczne filmy i czytać Mastertona :P po kilku latach nie mam żadnych problemów.

oglądasz horrory?

boję się

13 cze 2013 - 00:39:48

ja w nocy nie chodzę w ogóle do kibelka co obija się potem na moim pęcherzu. Jak mam w nocy się obudzić i oczy otworzyć to już w ogóle. Kiedyś chodziłam z mama na spacery i jak szliśmy taka ulicą gdzie było ciemno i były krzaki to biegiem leciałam ;/ przejdzie to kiedys?
ogladam dużo horrorów prawie codziennie
jeszcze za miesiąc mam się z chłopakiem wyprowadzić na swoje a on ma taką pracę,że w nocy go nie będzie bo wyjezdza i już się boje co będzie;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 00:42 przez Kajutka12345.

boję się

13 cze 2013 - 00:43:26

może dosłownie nie mam tak jak Ty, ale rozumiem cię. też mam swoje jazdy ;)

boję się

13 cze 2013 - 00:44:50

pocieszam się tym,że niby pies wyczuję "coś" i zaczyna szczekać a śpię z moim psiakiem

boję się

13 cze 2013 - 00:48:00

jeeeej mam identyko :D

boję się

13 cze 2013 - 00:48:36

Bałam się zasypiac (wydawało mi się,ze jak tylko zamkne oczy ktoś zadzga mnie nożem;] ) ale rozmowa z psychologiem i dojście do sedna problemu pomogły;) teraz już nie mam tych lęków. Mam 23 lata.

boję się

13 cze 2013 - 00:50:27

jejku jaaa całe dzieciństwo się bałam , zmarłych ,duchów itd.
i powiem ze nadal mi nie przeszło :)
taki uraz zostaje do końca - tak mi się wydaje :)

boję się

13 cze 2013 - 00:51:42

ja mam 24 lata a nie raz się boję wstać w nocy za potrzebą,od razu mam szybsze bicie serca i jak już skończę to zmiatam z kibla jak poparzona i szybko zamykam za sobą drzwi :D jak jakaś nawiedzona :D

boję się

13 cze 2013 - 00:52:03

ja już mam dośc,bo jestem zmęczona a boję sie iść spać;/
ja nigdy w życiu nie wstanę w nocy, nie ma takie opcji..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 00:53 przez Kajutka12345.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy jest sens?