Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to zależy, jakie masz rzęsy, może doczep sztuczne?
Ja teraz mam maybelline rocked i wygląda super, nic nie odbija na powiekach (pewnie źle malujesz), pogrubia i wydłuża :)
wcześniej jeszcze miałam rimmel scandaleyes, też dobry :)

zweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 3/5


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 17:43 przez kethylo.

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

ja polecam ten Estee Lauder Sumptuous



mi bardzo spasował z maybelline , ma w sobie takie jakby kłaczki dzięki czemu rzęsy wydają się być gęstsze



mam pomarańczowy rimmel - długo zasycha i ma dziwny zapach;/ POLECAM ZAWSZE I WSZĘDZIE Maybelline Colossal Volum express (żółty z fioletowym lub czarnym napisem) :)

ja od dawna używam Avon - super shock, według mnie najlepszy ;) mega grube i długie rzęsy.

ja miałam
loreal'a volume million lashes - średni,
Max Factor 2000 kalorii - był bardzo dobry, ale po dwóch tygodniach wysychał, mimo że nie pompowałam do niego powietrza :/
Maybelline Colossal Volume - okropny
i jeszcze wiele innych testowałam,
aż w końcu trafiłam na Eveline, 3D Glam Effect Mascara - efekt porównywalny do Max Factora 2000 kalorii, a cena to ok. 10 zł, jestem z niego bardzo zadowolona i przynajmniej nie muszę wydawać tyle kasy co za loreala

ja używam od zawsze tuszu z Oriflame,jest świetny i moje koleżanki są zachwycone:P

Cytat
moniss_m93
ja polecam z Maybelline :) cały czas go używam :)

Również polecam

ja akutualnie używam L'oreal Volume Million Lashes Noir Excess i sprawuje się dobrze. False Lash Telescopic też jest świetny jak dla mnie.

Najlepszy z najlepszych! tez uwielbiam mocno wytuszowane rzesy ten sprawdza sie w 100% http://1.bp.blogspot.com/-hqG0lTAdIZA/UKbCYpKzsiI/AAAAAAAAAJc/wtVUFNKfJys/s400/lBtGv.jpg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Beznadziejna i nachalna.