Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja używam tuszy do rzęs z AVON.
Używam od 2 lat tego samego, chodzi mi ten Super Shock;)

Cytat
re-leased
Scandaleyes od Rimmela! Super pogrubia rzęsy ale trzeba najpierw nadmiar zdjąć bo szczoteczka jest ogromna i nakłada się dużo tuszu. Ale poza tym ekstra!


dla mnie to on jest skandalicznie beznadziejny..

Zgadzam sie co do Loreal Milion Lashes i polecam jeszcze Maybelline rozowy z koronka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 17:06 przez martynek1990.

o mam zdjęcie ja mam taki pisałam już wczesniej o nim w tym wątku



Jak dla mnie to tylko Loreal telescopic ewentualnie lash stiletto maybelline. A tusze z rimella to najgorsze g jakie miałam.

Ja polecam, Bell zoom zoom :)

Cytat
Evans18
Cytat
FioletowyKolczyk
Polecam max factor false lash effect :) jest najlepszy ja mam moje rzęsy sredniej długości a po tym tuszu są do nieba :) ale fakt- trzeba się wprawić w tuszowanie :)

O ten też mogę polecić ;)

i ja również polecam ten tusz :)
Sa różne rodzaje,ja najczęściej sięgam po efekt sztucznych rzęs (czarne opakowanie).
W Drogerii kosztuja około 50-60 zł ale na Allegro mozna kupić juz od 30 zł.

Ja też używam Scandaleyes od Rimmela (pomarańczowo-czarne opakowania) i sobie chwale :) wersja super czarna, świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy, ostatnio się skusiłam na nowość Scandaleyes Flex w zielonym opakowaniu i nie polecam bo dużo gorszy jest od poprzednika, słabo pogrubia i generalnie niezbyt podkreśla rzęsy, natomiast dużo ładniej je rozczesuje.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 17:31 przez prozac.

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

A ja uważam tylko ten! http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/35730_250.jpg http://3.bp.blogspot.com/-uLAM1-1QEC0/Tfnk7GWBwKI/AAAAAAAAAbw/8Tjtp7HZYlw/s1600/moje+539.jpg
Mascara Volume Déployé Yves Rocher
jest świetny, z woskiem ryżowym, nie skleja, jedna warstwa jest delikatna a jak chcesz mocniejszy efekt to nakładasz drugą, dla mnie jest idealny :)

ja polecam z Maybelline :) cały czas go używam :)


Cytat
kk_kkubicka
może ten ?

ostatnio coś mnie podkusiło, żeby go kupić, jest BEZNADZIEJNY!!!

Ja przerobiłam i loreal milion lashes (beznadziejny! rzadki! nie polecam absolutnie) i rimmele - srednie, maybelline żółty - jest fajny, a zdecydowanym moim faworytem jest Max Factor false lash effect !!! Zawsze do niego tęsknię i zawsze do niego wracam, a na allegro mozna go kupic za jakies 30zl.

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal telescopic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w jakiej masz sieci?