Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny jak myślicie czy składać życzenia na dzień matki teściowej czy nie bardzo? :) Wy składacie?
Jestem z mężem prawie rok po ślubie i jest to pierwszy dzień matki odkąd jesteśmy małżeństwem. Wcześniej jako narzeczona nie składałam :)

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Ja bym nie składała matkę ma się jedną

Cytat
olawarkoczyk22
Ja bym nie składała matkę ma się jedną

Głupoty...oczywiście,że składać!!!! Przecież to matka Twojego męża i przez sam szacunek do niego powinnaś złożyć teściowej życzenia.

Powinnaś złożyć :) takie symboliczne ale powinnaś.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Na dzień teściowej bym złożyła ;]]

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
LilliKitou
Cytat
olawarkoczyk22
Ja bym nie składała matkę ma się jedną

Głupoty...oczywiście,że składać!!!! Przecież to matka Twojego męża i przez sam szacunek do niego powinnaś złożyć teściowej życzenia.

Zgadzam się, ja też składam i mój mąż również mojej mamie...

Ja jestem dwa lata po ślubie i składam z szacunku do Mojego męża i jego mamy. Mój mąż też Mojej mamie składa. Ja w sercu mam tylko mamę swoją jedyną a to ,że sprawie komuś przyjemność i ciepło to nic mnie nie kosztuje.

Cytat
ilek
Powinnaś złożyć :) takie symboliczne ale powinnaś.

A ja co roku mam ten sam dylemat moja mama nie żyje już 15lat. Teściową mam już od 13lat i słowo mama przechodzi mi tak ciężko przez gardło że brak słów. Też jestem zdania że matka jest jedna. Moja teściowa zaprasza nas jutro na obiad i pójdę złożę życzenia kupię kwiaty ale tylko z szacunku dla niej no i w końcu to matka mojego męża.

chociaż złożyć, jakiegoś kwiatka kupić :) fajny gest, na pewno zaplusujesz.

Ja składam teściowej :)

A ja mamie swojego faceta powinnam?W tej chwili mieszkamy razem(ja on i jego rodzice).Dodam,że jesteśmy razem od 9 lat.

Cytat
Izus1234562
Cytat
LilliKitou
Cytat
olawarkoczyk22
Ja bym nie składała matkę ma się jedną

Głupoty...oczywiście,że składać!!!! Przecież to matka Twojego męża i przez sam szacunek do niego powinnaś złożyć teściowej życzenia.

Zgadzam się, ja też składam i mój mąż również mojej mamie...
My tez razem skladamy.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Mamie faceta nie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wspomnienie z dzieciństwa :)