Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

allerg

25 maj 2013 - 21:04:34

Witajcie! Mam taki problem z allegro: kupiłam u użytkowniczki trzy rzeczy (30. kwietnia), doliczyłam koszt przesyłki, wysłałam pieniądze (4. lub 5. maja) i nic. Napisałam do niej wiadomość 13. maja kiedy mogę się spodziewać przesyłki, to przeprosiła, że niby chłopak miał to wysłać i nie wysłał i że "jutro na pewno zostanie wysłana", paczki do teraz nie mam, 20. maja znowu do niej pisałam, ale nie odpisała...
Założę oczywiście spór na allegro, ale czy jest szansa, że odzyskam swoje pieniądze? Niby to nie dużo, ale zawsze to moje pieniądze, które wyrzuciłam w błoto... Nie miałam jeszcze takiej sytuacji na all dlatego pytam te doświadczone

Przepraszam za tytuł, samo mi wskoczyło, proszę administrację o zmianę, bo nie wiadomo o co chodzi :-D

Nikt?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-25 21:32 przez santanka.

allerg

26 maj 2013 - 19:12:23

powiem tak ja zazwyczaj otrzymywałam zwrot pieniazków lub paczke po założeniu sporu i zgloszeniu pracownikowi allegro (tam gdzies w pomocy jest gotowy formularz)

bo pisanie wiadomosci prywanie do sptrzedawcy nic nie daje - olewali mnie poprostu mieli mnie w d*** i nawet nie odpisywali co z przesyłką

allerg

26 maj 2013 - 19:31:09

jeśli założysz jej spór, bez większego problemu odda Ci pieniądze. jeśli nie zgłaszasz sprawe na policje. zwrot powinaś dostać. nie lekceważ tego bo coraz więcej na allegro jest takich "cwaniaczek".

allerg

26 maj 2013 - 19:35:51

Ja pomimo założonego sporu miałam problem z odzyskaniem kasy, sprzedająca była naprawdę mało inteligentna z tego co zdążyłam zauważyć... Wpłacałam przez Płacę z Allegro (jak jeszcze było) i sami mi zwrócili kasę a jej zablokowali konto... Więc są szanse, że odzyskasz swoje pieniądze :)

allerg

26 maj 2013 - 19:38:12

Cytat
aceline1
Ja pomimo założonego sporu miałam problem z odzyskaniem kasy, sprzedająca była naprawdę mało inteligentna z tego co zdążyłam zauważyć... Wpłacałam przez Płacę z Allegro (jak jeszcze było) i sami mi zwrócili kasę a jej zablokowali konto... Więc są szanse, że odzyskasz swoje pieniądze :)

własnie a jak to jest ?? Jak allegro zwraca kase to trzeba złożyc cos na policji ?? co ty zrobilas ze oddali kase ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-26 19:38 przez jestem_modna.

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

allerg

26 maj 2013 - 19:41:01

Ech, ja tak kupiłam książkę, spór oczekuje na odpowiedź, ten użytkownik załatwił tak więcej osób i myślę, że nie odzyskam kasy :/
Niby jest ochrona transakcji, ale sprawę trzeba zgłosić na policję, a kwota jest chyba na tyle mała, że nawet jak pójdę to mnie wyśmieją.
Mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać pieniądze, przynajmniej jest z nią jakikolwiek kontakt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biała sukienka na wesele