Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

informacje o żywieniu

2 minuty temu

produkty do domu online

42 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 15:58:17

Dziwczyny mam problem...a raczej pytanie.

Mianowicie jakis czas temu sprzedalam bluzke na all za 80 zł (NOWA Z METKAMI) i bluzka okazała sie za mała na kupująca w związku z czym dostałam negatywny komentarz - nie słuszny !!
Bo to nie moja wina ze ktos nie potrafi spytac o wymiary a klika KUP TERAZ a wystarczylo zapytac o wymiary przed kupieniem..

I stad moje pytanie do was - Czy w takim przypadku osoba kupujaca moze dostac zwrot prowizji ??
Podkreslam KUPUJACA


Pytam poniewaz kupująca napisala do mnie ze napisze do allegro o wrot prowizji i ze dostanie na pewno...
Jest cos takiego dla kupujących ?!

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:01:31

Nie ma nic takiego:) Nie przejmuj sie-to jakas wariatka.

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:01:51

ktos kto kupuje nie płaci prowizji do allegro, na Twoim miejscu napisałabym do allegro jaka była sytuacja i poprosiła o usunięcie komantarza.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:01:57

jaki zwrot prowizji dla kupującej? pewnie jakaś tempa małolata próbuje Cię naciągnąć.... Przecież prowizję płaci sprzedający więc jak mogliby ją zwrócić kupującej

Cytat
karolkaaa88
ktos kto kupuje nie płaci prowizji do allegro, na Twoim miejscu napisałabym do allegro jaka była sytuacja i poprosiła o usunięcie komantarza.

Pisanie niestety nic nie da ja pisałam, odpisali mi że mam się dogadać i zostałam z niesłusznym negatywem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-18 16:02 przez Finka1988.

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:03:28

E... ja nigdy o czymś takim nie słyszałam, przecież to sprzedający płaci prowizje, nie?

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:04:11

napisz do allegro o usuniecie komoentarza i sie nia nie przejmuj bo to w koncu ty placisz prowizje za wystawienie przedmiotu a nie ona
mozliwe ze moglo jej chodzic o ochrone kupujacych czy cos zebys ty jej kase zwrocila

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:04:33

Nie ma czegoś takiego jak komentarze odwetowe? pozatym ona zadnej prowizji nie dostanie bo nie była sprzedjającą!

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:06:43

no własnie balam sie ze moze ja będe musiała cos zaplacic i ze to bedzie dla niej ta prowizja

ale jak piszecie ze nie ma nic takiego to pewnie tak jest

konto JUNIOR czyli chyba osoba niepelnoletnia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-18 16:08 przez jestem_modna.

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:07:06

jakaś tępa laska ktora nie zna regulaminu na all.
jedynie Ty mozesz starac sie o zwrot prowizji gdyby chciala zwrócic bluzke!
mozes wyslac do niej anulowanie komentarza zeby potwierdzila, moze sie zgodzi i pojdziecie na ugode

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:09:32

Allegro nie usuwa komentarzy, jedynie co możesz zrobic to poprosić o unieważnienie ale kupującą i wtedy jak się zgodzi to komentarz zostaje przekreślony i jakby go nie było:) a prowizję płaci sprzedajacy więc niech ci tu ściem nie wali (wiem bo jestem na allegro od kilku lat i kupiłam ponad 2600 rzeczy )za to ty ja mozesz postraszyc ze napiszesz do allegro ze wystawiała ci niesłusznie komentarz i ze zablokuja jej konto za takie coś:D oczywiście nie zablokuja ale postraszyc możesz:) a ile ona ma komantarzy? jak konto JUNIOR to tym bardziej ja postrasz:) bedzie cię dziopinka bała a na nastepny raz sie zastanowi 100 razy zanim wystwi komentarz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-18 16:11 przez dotax1.

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:10:18

napisz do allegro o usunięcie negatywnego komentarza, a wariatką się nie przejmuj

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:10:49

co za idiotka :D prowizję płaci TYLKO sprzedający, tak więc spokojnie. Jeśli ktoś jest głupi i nie umie o wymiary zapytać, to niech się teraz martwi.
Konto junior to zawsze osoba nieletnia, ale nie zrażaj się, wiele razy sprzedawałam takim osobom i było ok, sama mam juniora i 86 pozytywów, to bardziej kwestia uczciwości, a nie wieku...

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:11:35

jedynie sprzedawcy należy się coś takiego jak zwrot prowizji. napisz jej, że jest głupia i żeby poszła się je*. odpowiedz negatywnym komentarzem, zawierającym to zdanie, że to ona będzie się ubiegać o zwrot prowizji. haha, inteligentka.

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:11:48

Cytat
pina25
jakaś tępa laska ktora nie zna regulaminu na all.
jedynie Ty mozesz starac sie o zwrot prowizji gdyby chciala zwrócic bluzke!
mozes wyslac do niej anulowanie komentarza zeby potwierdzila, moze sie zgodzi i pojdziecie na ugode

raczej wątpie aby chciała pójśc na ugode i uniewaznic komentarz poniewaz w prywatnych wiadomosciach tak mnie przezywala ze musialam napisac do allegro i niby pracownik wysłał jej jakąś wiadomosc..przynajmniej tak zapewniał

od najgorszych mnie przezywała
Cytat
dotax1
Allegro nie usuwa komentarzy, jedynie co możesz zrobic to poprosić o unieważnienie ale kupującą i wtedy jak się zgodzi to komentarz zostaje przekreślony i jakby go nie było:) a prowizję płaci sprzedajacy więc niech ci tu ściem nie wali (wiem bo jestem na allegro od kilku lat i kupiłam ponad 2600 rzeczy )za to ty ja mozesz postraszyc ze napiszesz do allegro ze wystawiała ci niesłusznie komentarz i ze zablokuja jej konto za takie coś:D oczywiście nie zablokuja ale postraszyc możesz:) a ile ona ma komantarzy? jak konto JUNIOR to tym bardziej ja postrasz:) bedzie cię dziopinka bała a na nastepny raz sie zastanowi 100 razy zanim wystwi komentarz:)

jako kupione rzeczy ma 13 pozytywow, 2 negatywy i 2 neutralne - to za rzeczy kupione i wczoraj tez od kogos negatywa dostała

3 rzeczy sprzedala pozytywne komentarze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-18 16:15 przez jestem_modna.

ALLEGRO !! O co chodzi ?!

18 maj 2013 - 16:20:13

haha, jakiś dzieciuch - zwrot prowizji dotyczy się Ciebie - czyli sprzedającej bo musiałas zaplacić allegro za wystawienie przedmiotu i za prowizje od sprzedaży.
Ale pieniądze dostałaś laska ciucha ci nie odesłała chyba wiec ani ty ani ona zadnego zwrotu prowizji nie dostaniecie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"POLAKI BIEDAKI" (:P)