Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

12 minut temu

Przebranżowienie lokalu

48 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 08:38:55

Myślicie, że sny są odzwierciedleniem, tego co w głębi człowieka siedzi?
Jestem osobą, która sny ma ciągle (tzn podobni wszyscy ludzie codziennie śnią, ale mało z nich później to pamięta), a mi śnią sie różne rzeczy, dzięki snom byłam już w Afryce i Japonni, śnią mi się jakies duchy, śnią mi się dinozaury ^^, niedawno nawet śniło mi się, że całowałam się z dziewczyną :P Naprawdę niezła książka by powstała.

Ale chodzi o mojego chłopaka, jestem z nim 6 lat. On śni mi się rzadko, ale jeśli już to robi to najczęściej mnie w tych snach zdradza, albo się kłócimy. Kiedyś w nocy obudziłam się z płaczem i dopiero po jakiejś minucie zorientowałam się, że to był tylko sen. Nigdy nie śnił mi się w przyjemnie.
2 dni temu śniło mi się, że braliśmy razem ślub. Byliśmy w kościele, a mi się chciało płakać, bo nie chciałam za niego wychodzić, chciałam uciec z kościoła, ale się obudziłam i poczułąm taką WIELKĄ ULGĘ, że to był tylko sen.

Co innego jeśli śnią mi się inny faceci, często się z nimi w tych snach całuje, tylko dokładnie zawsze twarzy nie pamiętam.
Jak raz mi się śniło, że byłam w związku z takim jednym, to cały dzień o tym śnie myślałam.
Dziś znowu mi się śniło. Spotkałam się z facetem, później się przytulaliśmy i całowaliśmy, a moja rodzina obok przechodziła i cieszyła się, że już nie jestem ze swoim prawdzinym chłopakiem. Takie sny są przyjemne, rano gdy się budzę, żałuje, że to był tylko sen..

Jeśli chodzi o mojego faceta, no nie jestem z nim szczęśliwa. Nie potrafię już odróżnić przyzwyczajenia od zakochania... Wiem, że jeśli by się teraz oświadczył, nie zgodziłabym się...ale on mnie bardzo kocha i odejść mi nie pozwoli, już kilka razy kiedyś od niego odchodziłam, " nie pozwalał mi".
Może jeśłi bym kogoś poznała... ale nikt się kolo mnie nie kręci, nawet jeśli jakiś się do mnie uśmiechnie, olewam to, odwracam glowę. Koleżanka która zerwałą z chłopakiem po 7 letnim związku, powiedziała, ze nie kręcą sie wogol mnie bo MAM chłopaka.

Co wy o tym myślcie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 08:47 przez jestemuchomor.

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 08:42:56

Cytat
jestemuchomor


Ale chodzi o mojego chłopaka, jestem z nim 6 lat. On śni mi się rzadko, ale jeśli już to robi to najczęściej mnie w tych snach zdradza, albo się kłócimy. Nigdy nie śnił mi się w przyjemnie.
2 dni temu śniło mi się, że braliśmy razem ślub. Byliśmy w kościele, a mi się chciało płakać, bo nie chciałam za niego wychodzić, chciałam uciec z kościoła, ale się obudziłam i poczułąm taką WIELKĄ ULGĘ, że to był tylko sen.

Co innego jeśli śnią mi się inny faceci, często się z nimi w tych snach całuje, tylko dokładnie zawsze twarzy nie pamiętam.
Jak raz mi się śniło, że byłam w związku z takim jednym, to cały dzień o tym śnie myślałam.
Dziś znowu mi się śniło. Spotkałam się z facetem, później się przytulaliśmy i całowaliśmy, a moja rodzina obok przechodziła i cieszyła się, że już nie jestem ze swoim prawdzinym chłopakiem. Takie sny są przyjemne, rano gdy się budzę, żałuje, że to był tylko sen..

Jeśli chodzi o mojego faceta, no nie jestem z nim szczęśliwa. Nie potrafię już odróżnić przyzwyczajenia od zakochania... Wiem, że jeśli by się teraz oświadczył, nie zgodziłabym się...ale on mnie bardzo kocha i odejść mi nie pozwoli, już kilka razy kiedyś od niego odchodziłam, " nie pozwalał mi".
Może jeśłi bym kogoś poznała... ale nikt się kolo mnie nie kręci, nawet jeśli jakiś się do mnie uśmiechnie, olewam to, odwracam glowę. Koleżanka która zerwałą z chłopakiem po 7 letnim związku, powiedziała, ze nie kręcą sie wogol mnie bo MAM chłopaka.

Co wy o tym myślcie?

mam tak samo ... :|

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 08:57:51

ewela i co zamierzasz z tym zrobić?

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 08:59:50

Cytat
jestemuchomor
Myślicie, że sny są odzwierciedleniem, tego co w głębi człowieka siedzi?
Jestem osobą, która sny ma ciągle (tzn podobni wszyscy ludzie codziennie śnią, ale mało z nich później to pamięta), a mi śnią sie różne rzeczy, dzięki snom byłam już w Afryce i Japonni, śnią mi się jakies duchy, śnią mi się dinozaury ^^, niedawno nawet śniło mi się, że całowałam się z dziewczyną :P Naprawdę niezła książka by powstała.

Ale chodzi o mojego chłopaka, jestem z nim 6 lat. On śni mi się rzadko, ale jeśli już to robi to najczęściej mnie w tych snach zdradza, albo się kłócimy. Kiedyś w nocy obudziłam się z płaczem i dopiero po jakiejś minucie zorientowałam się, że to był tylko sen. Nigdy nie śnił mi się w przyjemnie.
2 dni temu śniło mi się, że braliśmy razem ślub. Byliśmy w kościele, a mi się chciało płakać, bo nie chciałam za niego wychodzić, chciałam uciec z kościoła, ale się obudziłam i poczułąm taką WIELKĄ ULGĘ, że to był tylko sen.

Co innego jeśli śnią mi się inny faceci, często się z nimi w tych snach całuje, tylko dokładnie zawsze twarzy nie pamiętam.
Jak raz mi się śniło, że byłam w związku z takim jednym, to cały dzień o tym śnie myślałam.
Dziś znowu mi się śniło. Spotkałam się z facetem, później się przytulaliśmy i całowaliśmy, a moja rodzina obok przechodziła i cieszyła się, że już nie jestem ze swoim prawdzinym chłopakiem. Takie sny są przyjemne, rano gdy się budzę, żałuje, że to był tylko sen..

Jeśli chodzi o mojego faceta, no nie jestem z nim szczęśliwa. Nie potrafię już odróżnić przyzwyczajenia od zakochania... Wiem, że jeśli by się teraz oświadczył, nie zgodziłabym się...ale on mnie bardzo kocha i odejść mi nie pozwoli, już kilka razy kiedyś od niego odchodziłam, " nie pozwalał mi".
Może jeśłi bym kogoś poznała... ale nikt się kolo mnie nie kręci, nawet jeśli jakiś się do mnie uśmiechnie, olewam to, odwracam glowę. Koleżanka która zerwałą z chłopakiem po 7 letnim związku, powiedziała, ze nie kręcą sie wogol mnie bo MAM chłopaka.

Co wy o tym myślcie?

Też mi się śniło kilka razy, że mój facet mnie zdradza - i to przy mnie! Jak się budziłam to serce mi waliło jak szalone.
A co do tego co napisałaś "Nie potrafię już odróżnić przyzwyczajenia od zakochania.." to też tak miałam.. i właśnie w tym okresie śniły mi się takie sny. Teraz się między nami bardzo dobrze układa i już nic takiego w nocy mi się nie śni ;-)

a często śnią mi się jeszcze pożary, że jestem w ciąży i jakieś głupoty typu dziki w lesie xD

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:33:26

sennik mówi że tęsknisz za tym facetem który Ci się śni w moim przypadku sprawdza to się w 100%!

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:37:38

Też miewałam sny, że mnie mój zdradza, ale zawsze rano mówiłam sobie "to tylko sen, wszystko jest ok" też mi się czasem śnią inni..ale jakoś się tym nie przejmuje.. Po za tym nie wiem jak możesz być z facetem tylko z przyzwyczajenia, powiesz mu kiedyś o tym ? Czy będziesz się tak do śmierci męczyć, skoro nie jesteś szczęśliwa ?

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:39:38

mi też sie śnia inni faceci :P zazwyczaj Hugh Jackman :)
ale sny nic nie znaczą. Czytałam o tym jakis artykuł w focusie ,że to segregacja wspomnień i różnych pierdół które twój mózg nieswiadomie zarejestrował.

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:42:38

ja tez mam czasami takie sny że masakraa;D

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:53:51

jeśli jesteś z nim nieszczęśliwa to powinnaś się rozstać- masz tylko jedno życie - chłopak pocierpi, pocierpi i zrozumie ... nie można nikogo zmusić do miłości - musisz jednak się jednoznacznie określić.

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:55:00

Cytat
rybcia12343
sennik mówi że tęsknisz za tym facetem który Ci się śni w moim przypadku sprawdza to się w 100%!

W moim też.

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:56:59

to po prostu Twoja podświadomość próbuje Ci coś przekazać poprzez ten sen :)
Chyba sama powinnaś wyciągnąć z tego wnioski.
Mnie śnią się sceny kompletnie nic nie znaczące, które za jakiś czas zdarzają się naprawdę... dziwne uczucie. Jednak wolałabym żeby to było coś istotnego, a nie scena ze sklepu spożywczego, do kitu takie "prorocze sny" ;)

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:57:31

Zerwij i odklej od siebie tego pasozyta ;P.nie mysl o jego uczuciach,mysl o sobie!!

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 09:59:06

Cytat
avalershop
Cytat
jestemuchomor
Myślicie, że sny są odzwierciedleniem, tego co w głębi człowieka siedzi?
Jestem osobą, która sny ma ciągle (tzn podobni wszyscy ludzie codziennie śnią, ale mało z nich później to pamięta), a mi śnią sie różne rzeczy, dzięki snom byłam już w Afryce i Japonni, śnią mi się jakies duchy, śnią mi się dinozaury ^^, niedawno nawet śniło mi się, że całowałam się z dziewczyną :P Naprawdę niezła książka by powstała.

Ale chodzi o mojego chłopaka, jestem z nim 6 lat. On śni mi się rzadko, ale jeśli już to robi to najczęściej mnie w tych snach zdradza, albo się kłócimy. Kiedyś w nocy obudziłam się z płaczem i dopiero po jakiejś minucie zorientowałam się, że to był tylko sen. Nigdy nie śnił mi się w przyjemnie.
2 dni temu śniło mi się, że braliśmy razem ślub. Byliśmy w kościele, a mi się chciało płakać, bo nie chciałam za niego wychodzić, chciałam uciec z kościoła, ale się obudziłam i poczułąm taką WIELKĄ ULGĘ, że to był tylko sen.

Co innego jeśli śnią mi się inny faceci, często się z nimi w tych snach całuje, tylko dokładnie zawsze twarzy nie pamiętam.
Jak raz mi się śniło, że byłam w związku z takim jednym, to cały dzień o tym śnie myślałam.
Dziś znowu mi się śniło. Spotkałam się z facetem, później się przytulaliśmy i całowaliśmy, a moja rodzina obok przechodziła i cieszyła się, że już nie jestem ze swoim prawdzinym chłopakiem. Takie sny są przyjemne, rano gdy się budzę, żałuje, że to był tylko sen..

Jeśli chodzi o mojego faceta, no nie jestem z nim szczęśliwa. Nie potrafię już odróżnić przyzwyczajenia od zakochania... Wiem, że jeśli by się teraz oświadczył, nie zgodziłabym się...ale on mnie bardzo kocha i odejść mi nie pozwoli, już kilka razy kiedyś od niego odchodziłam, " nie pozwalał mi".
Może jeśłi bym kogoś poznała... ale nikt się kolo mnie nie kręci, nawet jeśli jakiś się do mnie uśmiechnie, olewam to, odwracam glowę. Koleżanka która zerwałą z chłopakiem po 7 letnim związku, powiedziała, ze nie kręcą sie wogol mnie bo MAM chłopaka.

Co wy o tym myślcie?

Też mi się śniło kilka razy, że mój facet mnie zdradza - i to przy mnie! Jak się budziłam to serce mi waliło jak szalone.
A co do tego co napisałaś "Nie potrafię już odróżnić przyzwyczajenia od zakochania.." to też tak miałam.. i właśnie w tym okresie śniły mi się takie sny. Teraz się między nami bardzo dobrze układa i już nic takiego w nocy mi się nie śni ;-)

a często śnią mi się jeszcze pożary, że jestem w ciąży i jakieś głupoty typu dziki w lesie xD

to sobie wyobraź co ja przeżyłam ostatnio jak byłam w ciąży i był pożar i ja właziłam po jakichś schodach z gaśnicą żeby jakąś rodzinę uratować :D

sny o innych facetach

09 maj 2013 - 10:01:37

Ja jestem z chłopakiem 2 lata i od kilku tygodni co noc śnią mi się inni . Zazwyczaj są to przyjemne sny , jednak po przebudzeniu mam wyrzuty sumienia . Nie wiem dlaczego mam takie sny . Jestem szczęśliwa w moim związku. A może tylko mi się wydaje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

eRmail - pieniądze za nic??