Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Amazon

01 kwi 2013 - 16:19:38

kupujecie może na amazonie? w płatnościach wpisałam swoją kartę debetową, zamówiłam normalnie książki i przy wyborze metody płatności wybrałam moją kartę. amazon sam pobiera pieniądze, trzeba coś przelać czy jak to działa? tyle tam wszystkiego, że się pogubiłam. OO

Amazon

01 kwi 2013 - 20:27:19

a to oni wysyłają poza US? ja zamawiałam przez koleżankę, bo nie wysyłali do Europy nawet...

Amazon

01 kwi 2013 - 21:29:08

jestem pewna, brat mi od lat zamawia książki. bez pośredników, z własnego konta. ;p

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Amazon

01 kwi 2013 - 21:33:10

Cytat
sariel
a to oni wysyłają poza US? ja zamawiałam przez koleżankę, bo nie wysyłali do Europy nawet...

Wysyłają, ale nie wszystko i trzeba czytać co się kupuje, bo trafiłam na kilka rzeczy z przesyłką do Polski za ileś tam, a koniec końców okazało się to kwotą kilku, czy kilkunastokrotnie większą, co wyskoczyło dopiero przy potwierdzeniu zakupu..

Amazon

01 kwi 2013 - 21:34:44

ja zamawiam dosyć często ;p
serwis sam pobierze z Twojego konta kwotę za to co kupiłaś ;)

Amazon

01 kwi 2013 - 21:40:31

o dzięki Inezka, tej informacji poszukiwałam. :)

Amazon

25 kwi 2023 - 17:57:35

Tak naprawdę ja dopiero co zaczynam się tego wszystkiego uczyć i już chcę powiedzieć, że sama jakiś czas temu czytałam o tym czym jest call of stock na Amazonie. Myślę, że bardzo fajnie o tym napisano w https://taxology.co/pl/blog/call-off-stock-amazon/ i właśnie dlatego na takich kwestiach rzeczywiście warto się znać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UZALEZNIENIA