Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:24:58

Cytat
bonethugs
Mam Plusa na kartę od ub. roku. I poważnie zastanawiam się nad zmianą operatora. Potrafią dzwonić po kilkanaście razy dziennie z różnymi ofertami! Od 7 rano do 22 telefon dzwoni co jakiś czas.

Również mam Plusa na kartę i nikt do mnie nie dzwoni :P

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:26:53

MAM DOKŁADNIE TO SAMO.
tak samo wykupuje minuty za 10zł i za każde połączenie dziennie pobierało mi 89gr.. i też 40 zł poszło się jeb... :/ a wcześniej 120!!

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:27:48

Ja własnie przeszłam do playa, też tak miałam. ale okazało się, ze przychodziły mi jakieś smsy(reklamy) - za ich odebranie płaciłam ok 2,44 zł.

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:28:43

to wszystko wynika z twojej niewiedzy a nie z winy plusa. mam mixa od lat i nigdy nic takiego sie nie dzialo. wystarczy ze masz wł DANE KOMÓRKOWE (np). Zdarza się też że gdzieś na jakiejś stronce wpisujemy swoj nr i póżniej dostajemy smsy które nas sporo kosztują. daj telefon jakiemuś koledze czy swojemu chłopakowi i pewnie szyko Ci to ogarnie jak sama się na tym nie znasz ;)

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:31:52

Ja mam na kartę tel i też mi kasa znikała z konta. Przez to, że miałam włączoną transmisję danych. Wyłączyłam i jest ok:)

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:32:52

Też tak miałam, zwłaszcza z internetem. Na początku kobieta w salonie podała mi kod który miał wyłączyć pakiety internetowe. Wyraźnie powiedziałam, że nie będę korzystać z internetu. Po wpisaniu tego kodu pobrało mi 15zł i został aktywowany pakiet internetowy. Prócz tego, co miesiąc przy doładowaniu pobierali 6zł za jakiś inny pakiet internetowy. Najlepsze jest to, że próbowałam go wyłączyć, ale nie szło tego zrobić. Dostałam broszurkę odnośnie różnych pakietów, kodów aktywacyjnych itp, ale jak się okazało, te podane kody nie działały. Musiałam dzwonić do Biura Obsługi, dopiero tam podali właściwe kody. Każdy aktywowany pakiet trzeba dezaktywować, jeśli się chce, bo inaczej co miesiąc pakiety odnawiane są automatycznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukiwany!