Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:29:03

Witam,
chciałabym zapytac czy któras z Was ma także problemy z siecią Plus a konkretnie z MixPlus na karte
mój problem polega na tym,że podbierają mi ciągle kase cholera wie za co! niby internet itp ostatnio tak powiedzieli po zdezaktywowaniu tego pakietu nadal jeszcze większy problem....wczoraj np doładowalam kono za 40zł dziś mam 77groszy na koncie. mam pakiet sms za który juz z miejsca mi odliczyło... wiec naprawde jestem mocno zdenerwowana tą sytuacją
Miała któraś podobnie?

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:34:04

moje koleżanka też tak miała. chodziło właśnie o pakiet internetowy i dodatkowo miała ustawione jakieś aktualizacja automatyczne, które bez Twojej wiedzy łączą się z internetem i kasę ciągną więc może w tej kwestii się jeszcze rozjerzyj

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:34:12

może masz włączonego neta i Ci zabiera za przesyłanie danych.

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:35:07

Ja mam mixa od dobrych paru lat i żadnych problemów ;) może aktywowałaś kiedyś jakieś dziwne usługi internetowe czy coś.

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:38:23

ha ha nie uwierzycie! własnie jakimś cudem na koncie zrobiło się jednak aż 12 zł:D z 77groszy

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:38:23

Jeśli wzięłaś nowy telefon,możliwe,że pobiera Ci za aktualizacje. Są pobierane z internetu automatycznie,nawet o tym nie wiesz,a pieniądze uciekają z konta.

To można chyba jakoś zablokować,ale ja się za bardzo na tym nie znam:)

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:38:57

Mam w plusie od lat i nigdy mi się nic takiego nie stało. Przekręt największy jest pewnie w tym, że nie umiesz sobie wyłączyć w telefonie przesyłania danych, więc to tylko Twoja wina.

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:39:42

Jeśli masz smartphona, to pewnie sam się łączy z internetem, jeśli tego nie wyłączyłaś. Więc to może nie być wina sieci, tylko telefonu. Pogrzeb w ustawieniach i sprawdź. Sama mam mixa w Plusie i nigdy nie miałam żadnych problemów.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:41:01

ogólnie plus zrobił się beznadziejny, mi tez pobierali tak kasę za nic, ale poszłam zgłosić i przestali. Dlatego jak tylko skończy mi się umowa, przechodzę do play :)

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:42:02

plus to najgorsze dziady

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:43:33

Musisz iść do Plusa to powinni to wyjaśnić. Mi kiedyś też zabrali ale po jakimś czasie zwrócili, co prawda nie całą kwotę ale część.

niezweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 8/5

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 10:46:35

ja mam w 36i6 od roku może od dwóch i nie moge narzekać, zawsze miałam w Mixie ale już mnie to znudziło. :)

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:16:42

Mam Mix'a od kilku ładnych lat i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć :)

Wybierz się do salonu i poproś aby sprawdzili co się dzieje - może nie wyłączyłaś jakiejś usługi albo internetu, możliwości jest mnóstwo.

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:22:21

Wyłącz roaming danych w ustawieniach i nie będzie problemu. Też tak miałam, teraz już jest wszystko ok.

sieć PLUS i jej przekręty

31 mar 2013 - 13:24:08

Mam Plusa na kartę od ub. roku. I poważnie zastanawiam się nad zmianą operatora. Potrafią dzwonić po kilkanaście razy dziennie z różnymi ofertami! Od 7 rano do 22 telefon dzwoni co jakiś czas.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy telefon