Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:40:48

Cześć dziewczyny, czy słyszałyście o tej promocji z H&M. Przynosimy stare ciuchy a w zamian dostajemy kupony na zakupy w H&M!! ktoś wie coś o tym? Skorzystałyście?

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:44:22

ja nie i nie, ale chętnie usłyszę i skorzytam

niezweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 8/5

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:44:55

był już o tym wątek :)

zweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:45:16

nic nie słyszałam;/ Skąd to wiesz bo chętnie skorzystam prosze o jakieś informacje :p

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:47:54

ja nic nie słyszałam ale chętnie się dowiem :P

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:48:18

Szczerze mówiąc...... NIE POLECAM. Za jedną torebkę starych ubrań dostajesz kupon na 5zł. Na kuponie nie jest napisane ile takowych zniżek w jednym można użyć, jak się okazało na zakupy o wartości minimalnie 40zł można użyć TYLKO JEDEN KUPON, co oznacza że mamy zniżkę w wys. 5zł. Ja oddałąm tam 8 toreb ubrań, co jest równoznaczne z tym, że je wyrzuciłam, bo taki rabat na nic mi się nie przyda, a o tym 'haczyku' dowiedziałam się disiaj w kasie. Na kuponie i na stronie nie ma wzmianki o tym, że można zużyć tylko jeden. Nie oddawajcie tam ubrań, bo to się po prostu nie opłaca.

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:48:41

torba ubrań a w zamian bon na 5 zł, ale bony się ze sobą nie łączą?
coś takiego słyszałam :)

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:48:46

pewno jest jakis haczyk
wiecie jaki nalot byłby na sh a h&m zatonął by w starych szmatach

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:48:54

A więc przytoczę Wam artykuł :D

"...Za każdą oddaną torbę H&M "zapłaci" kuponem o wartości 5 złotych do wykorzystania przy zakupach powyżej 40 zł. H&M od jednego klienta przyjmie maksymalnie dwie torby z niechcianymi ubraniami dziennie.Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby przyjść następnego dnia. Co ważne, akcją recyklingową objęta jest odzież wszystkich marek."

Reasumując: Za jedną torbę starych może być nawet zniszczonych ubrań H&M udziela rabatu 5 zł, każdy może przynieść 2 torby dziennie...

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:49:22

Potwierdzam wypowiedź Dziewczyny wyżej.

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:51:09

Cytat
kociatka4
Szczerze mówiąc...... NIE POLECAM. Za jedną torebkę starych ubrań dostajesz kupon na 5zł. Na kuponie nie jest napisane ile takowych zniżek w jednym można użyć, jak się okazało na zakupy o wartości minimalnie 40zł można użyć TYLKO JEDEN KUPON, co oznacza że mamy zniżkę w wys. 5zł. Ja oddałąm tam 8 toreb ubrań, co jest równoznaczne z tym, że je wyrzuciłam, bo taki rabat na nic mi się nie przyda, a o tym 'haczyku' dowiedziałam się disiaj w kasie. Na kuponie i na stronie nie ma wzmianki o tym, że można zużyć tylko jeden. Nie oddawajcie tam ubrań, bo to się po prostu nie opłaca.


czyli kupony się nie łączą? :(

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:52:04

Cytat
kociatka4
Szczerze mówiąc...... NIE POLECAM. Za jedną torebkę starych ubrań dostajesz kupon na 5zł. Na kuponie nie jest napisane ile takowych zniżek w jednym można użyć, jak się okazało na zakupy o wartości minimalnie 40zł można użyć TYLKO JEDEN KUPON, co oznacza że mamy zniżkę w wys. 5zł. Ja oddałąm tam 8 toreb ubrań, co jest równoznaczne z tym, że je wyrzuciłam, bo taki rabat na nic mi się nie przyda, a o tym 'haczyku' dowiedziałam się disiaj w kasie. Na kuponie i na stronie nie ma wzmianki o tym, że można zużyć tylko jeden. Nie oddawajcie tam ubrań, bo to się po prostu nie opłaca.

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:55:36

a potem ekologiczna kolekcja wyprodukowana ze starych szmat sprzedawana za kupę kasy bo "ekologia taka modna"... o masakra ale łeb mają do biznesu hehe:)

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:56:19

za torbe starych łachów 5zł rabatu za zakupy powyżej 40zł

normalnie woooow :D

zweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 4/5

Bony na zakupy za stare ciuchy!! ;D

30 mar 2013 - 16:59:46

Chętnie dowiem sie czegoś więcej:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy pilnie potrzebuje porady!