Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Jakiego macie laptopa?

14 cze 2013 - 00:43:12

lenovo, polecam :)

Jakiego macie laptopa?

14 cze 2013 - 00:55:42

Cytat
oleczka089
mam hm paviliona i nie polecam !
Moj facet ma acera i smiga od lat znakomicie
dlaczego??? ja mam dwa i z obu jestem zadowolona i to bardzo :) jeden to staruszek i smiga jak nalezy a drugi ma pol roku i rowniez jest rewelacyjny :)
za to asus odszedl do komputerowego nieba :)

Jakiego macie laptopa?

14 cze 2013 - 00:58:29

ja mam 2 laptopy: jeden to toshiba L505-110 i jestem mega zadowolona, co prawda mam go juz 2 lata, bez zadnej naprawy ani nic i jest super jesli chodzi o parametry, ale tez przedewszystkim sliczny wizualnie (obie cechy sa dla mnie wazne:)) nie zamienie go na zadnego innego (pomimo ze na internecie ma wiele nie milych opini to ja sie z nimi nie zgadzam). nie dawno kupilam bratu laptop Samsung 550P5C-S05PL i5 ktory jest nowy i swietny, ale mial isc dla brata na urodzinki (lecz wolal kase), wiec teraz mam go do sprzedania, a sb nie chce zostawiac bo mam juz swoja toshibe (2 mi nie potrzebne), ale moge go polecic bo jest naprawde warty swojej ceny :)

Jakiego macie laptopa?

14 cze 2013 - 01:32:45

Apple MacBook Pro ; jest niezawodny, bardzo przydatny w mojej pracy :)

Jakiego macie laptopa?

14 cze 2013 - 02:00:45

Ja miałam asusa, miesiąc temu kupiłam sobie mojego wymarzonego MacBooka serce ;)

niezweryfikowana
Posty: 580
Ostrzeżenia: 9/5

Jakiego macie laptopa?

18 maj 2022 - 13:52:17

Czy ktos moze ma macbooka? Czy warto jest sobie kupić? Zastanawiam się nad nim :) Do pracy oraz do przegląania internetu.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Jakiego macie laptopa?

19 maj 2022 - 09:06:07

Według mnie jak z wszystkim - znajdziesz zarówno wyznawców Apple jak i ludzi którzy Windowsa nie oddadzą za żadne skarby. Przyzwyczajenie się do Maca to około miesiąc tak jak pisały dziewczyny.
Mam jabłko od 8 lat - były i airy i pro. Teraz 17 cali pro i jest naprawdę super. Ps czytaj instrukcje co do czyszczenia ekranu w przypadku Apple, bo bywają takie ekrany przy których trzeba mocno uważać.

Nie wiem czy widziałaś, ale niektóre autoryzowane sklepy dają możliwość wynajmu sprzętu: https://imad.pl/dla_ciebie/najem Tak wieć jeśli nie masz pieniędzy, wynajem może być dobrą opcją jeśli interesuje Cię najnowszy model.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto szuka pracy?