Obecnie rozmawiamy o:

Meble

30 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 19:59:19

Cytat
PaniWanna
Mnie gadki idiotek nigdy nie poprawiają humoru, tylko zawsze irytują i mam ochotę wsadzić im głowę do kibla.

To Ty zdziwiona takim zachowaniem? Ja na codzień słyszę takie idiotki :) Nawet mi się z nimi gadać nie chce, a później się dziwią, czemu to tylko ja taka poważna i naburmuszona :P No ale cóz, mnie nie śmieszą takie idiotyzmy :)

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:00:24

mój kolega z klasy kiedyś zapytany jaki tryb życia prowadzi meduza?
odpowiedział : koczowniczy
od tej pory nic mnie nie zdziwi

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:00:54

takim kazalabym zrobic wyscig barankiem w sciane, dramat, dramat xxI w. spotykany na porzadku dziennym...

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:01:15

Cytat
Zazdroscisz_
Mogłaś to lepiej wymyślić, śmierdzi fikcją na kilometr. Rozumiem o jakie zjawisko Ci chodzi, ale strasznie nieudolnie to nazmyślane.





srsly?

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:02:11

Cytat
ouuuu
zamiast tutaj je hejtować to dlaczego im nie powiedziałaś prosto w oczy, jak można być tak głupim?

Bo ich nie znam?Przecież napisałam ,,koleżanki" w cudzysłowie. A Ty podchodzisz do obcych ludzi na ulicy i uświadamiasz im że są głupi?

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:02:39

Kiedyś jechałam z pracy pociągiem i siadła obok mnie taka młoda parka, rozmawiają na jakiś temat i ten koleś mówi "słuchaj Warszawa to w jakim województwie leży"? A ta Panna "No przecież w Mazurskim", koleś co siedział obok nas myślałam, że padnie ze śmiechu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 20:04 przez Karolaa2111.

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:04:43

Ja kiedyś jechałam autobusem i siedziało dwóch chłopa i rozmawiają o górach w końcu jeden do drugiego
A: Ty a Zakopane to w Polsce jest?
a ten drugi na to
B: no co Ty..

co innego jak się na żywo takie rzeczy słyszy jechałam do szkoły i nie mogłam opanować śmiechu..;)

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:05:31

No to musi byc wysoki poziom w Twoje szkole, skoro takie teksty sie slyszy:)

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:07:18

Cytat
neesan
Cytat
Zazdroscisz_
Mogłaś to lepiej wymyślić, śmierdzi fikcją na kilometr. Rozumiem o jakie zjawisko Ci chodzi, ale strasznie nieudolnie to nazmyślane.





srsly?

nie wierzę o.O

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:08:44

moja koleżanka kilka lat temu chciała wyjechać do Belgii do pracy no ale tak kompletnie bez znajomości języka się bała. chciała się podszkolić i szukała książek do nauki języka belgijskiego. wyobraźcie sobie jak musieli na nią patrzeć pracownicy księgarni jak ich o to pytała :D

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:09:22

Powiedz to nauczycielowi geografii:) bedzie wiedział co z nimi zrobić :) pewne jest że matury z tego przedmiotu raczej nie zdają :}

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:09:47

Niestety dzisiejsza młodzież mądra nie jest...

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:11:39

y, aha.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:11:59

hahaha przynajmniej z takich sie mozna posmiac :D

Jak można być tak głupim?

14 mar 2013 - 20:16:03

A jak ja kogoś upomnę, że pisze "bynajmniej" zamiast "przynajmniej" to wielkie halo. Jak słyszę, że ktoś za przeproszeniem "pieprzy od rzeczy" to go naprowadzam na dobry tok myślenia, niezależnie czy znam czy nie znam. Ale mnie inaczej wychowano. Inna kultura itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tally Weijl