Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:14:07

Cytat
nicolenkaa
no nie było zdjęcia z tyłu, to nie było widać zniszczeń. Ja w takich sytuacjach proszę o więcej zdjęć.
dajcie spokój ,ze nie bylo zdiecia z tyl ,to nie znaczy ,ze torebka moze byc zniszczona bo tego nie widac ,sprzedajaca powinna opisac te wady ,masakra wez
autorko watku zglos to do administarcji ,ja za 10 zl sprzedaje torebke bez zadnych zadrapan a co dopiero takie zdarcia (:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 16:16 przez 1milagros.

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:14:54

Pytałaś o stan tej torebki? Bo na zdjęciu widać tylko przód, a tego zniszczonego tyłu nie.

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:15:50

Cytat
1milagros
Cytat
nicolenkaa
no nie było zdjęcia z tyłu, to nie było widać zniszczeń. Ja w takich sytuacjach proszę o więcej zdjęć.
dajcie spokój ,ze nie bylo zdiecia z tyl ,to nie znaczy ,ze torebka moze byc zniszczona bo tego nie widac ,sprzedajaca powinna opisac te wady ,masakra wez


anna19854 zglos to do administarcji ,ja za 10 zl sprzedaje torebke bez zadnych zadrapan a co dopiero takie zdarcia (zły/quote]

tak fajnie, ok. Ale jak dziewczyna ma 7 negatywów to już w ogóle bym od niej nic nie kupiła, a już na pewno bym poprosiła o więcej zdjęć. Trzeba tu na szafie być ostrożnym, niestety. Wiem to po własnych doświadczeniach.

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:16:30

Cytat
karolina221_2005
dlatego ja nie kupuje nic na szafie:)

ja też i nie wymieniam się.
zgłoś sprawę do administracji

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:16:52

Ja bym to zgłosiła do administracji - zostałaś zwyczajnie oszukana! każda użytkowniczka ma obowiązek dokładnie opisać przedmiot i jego stan faktyczny, tak jest w regulaminie. Nie zostawiaj tak tego, może jakąś nauczkę poniesie z tego tytułu jakaś blokada konta lub coś w tym stylu. Trzeba walczyć z cwaniactwem!
Pozdrawiam

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:16:53

hej no maskra . wsółczuję tylko nie powinnaś podawać jej nicku zaras dostaniesz wara

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:18:25

Dziewczyna miała 5 negatywów, to po pierwsze, a po drugie, wszystkie od 1 osoby. Swoją drogą niezła z niej syfiara.

Ouu i na dodatek napisała sobie w profilu, że wysyła swoje rzeczy dopiero jak dostanie wasze hehehe.

zweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:19:27

To juz jest chamskie do potegi ;/ .

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:20:13

Należy pytac o więcej zdjec, wypytywac o wszystko dokładnie. Z resztą stosunek liczby komentarzy negatywnych do pozytywnych wiele mówi o tej osobie. Współczuję. Powinna Ci zapłacic za buty.

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:21:22

Cytat
anchor_
Należy pytac o więcej zdjec, wypytywac o wszystko dokładnie. Z resztą stosunek liczby komentarzy negatywnych do pozytywnych wiele mówi o tej osobie. Współczuję. Powinna Ci zapłacic za buty.

już widzę jak leci i jej płaci, zwykła cwaniara, powinna jednak beknąć jakoś

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:23:22

przesada, współczuje Ci

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:24:08

hehehe karma do Ciebie wrocila,Ty tez masz negatywy za to,ze wysylalas rzeczy niezgodne z opisem,oczekujesz czegos od kogos,a sama robisz tak samo,wiec???

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:25:59

i kolor inny, masakra co to się dzieje..

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:26:50

O Boże, współczuję Ci:///

To już jest szczyt chamstwa

12 mar 2013 - 16:27:37

Owszem miała 7 negatywów , ale z tych 7 ja wystawiłam 2 i te jej negatywy były jakiś czas wystawione .... więc pomyślałam że dostała je z odwetu . Ja sama mam 4 negatywy które zostały wystawione onoad rok temu , ale nie poczuwam się do nich bo to są odwety i to nie z mojej winy. I może mniej chamstwa w tych wypowiedziach ?? po prstu chciałam wam powiedzieć żebyście uważały bo człowiek jest fer a i tak zmieszają go z błotem ! a sprawę zgłosiłam do aministracji



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 16:31 przez anna19854.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolejna matematyka