Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

12 mar 2013 - 20:26:51

Bon to super pomysł, ale do sklepu z ubraniami to raczej bym nie kupiła....

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

12 mar 2013 - 20:29:22

bon do ulubionego sklepu ;)

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

12 mar 2013 - 20:30:13

Cytat
Agnni
myśle, ze bon do sklepu odzieżowego też pasuje, przecież każda kobieta lubic kupować sobie ciuchy.
no ale tu tez powinnas sie zastanowic czy oby na pewno ona lubi dany sklep ...

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

12 mar 2013 - 20:35:08

Cytat
Milllaa
A myślicie że bon upominkowy do sklepu odzieżowego na przykład C&A też wypada? Czy jednak pozostać przy tej kosmetyczce lub bon na biżuterie :)

jasne że wypada - chociaż jakbym miała wybierać sklep to poszłabym w zarę albo reserved (tu bardziej)

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

13 mar 2013 - 10:33:10

Jeśli bon do sklepu odzieżowego to zorientujcie się jaki lubi:) Bo ja np. w C&A od bardzo dawna nic ne kupiłam, niewiele rzeczy stamtąd mi się podoba.

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

13 mar 2013 - 10:39:54

bon na masaż!!!! albo do spa :)

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

13 mar 2013 - 10:44:06

ja bym dała kase i so sama kupi co bęndzie chciała do tego jakieś czekoladki i kwiatki . i po kłopocie

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

13 mar 2013 - 10:55:35

Kup coś śmiesznego, jakąś grę pijacką.
Moja 50letnia teściowa dostałą coś w tym stylu w zeszłym tygodniu i jest zadowolona :)
Bon dałam na 18stkę koleżance na koniec stycznia. Nie miałam za dużo kasy, kupiłam za 50zł w reserved.
Na tym bonie nigdzie nie jest napisane jaka to jest kwota, a głupio tak kogoś zostawić z niewiedzą, miałaby niby podejść do kasy i zapytać na ile jest ten bon ? No więc musiałam powiedzieć jej ile ma tam do wykorzystania. Generalnie tak głupio, już nigdy nikomu nie dam takiego bonu. Myślałam, że będzie praktycznie , a wyszło niezręcznie.

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

13 mar 2013 - 10:58:11

Cytat
Milllaa
A myślicie że bon upominkowy do sklepu odzieżowego na przykład C&A też wypada? Czy jednak pozostać przy tej kosmetyczce lub bon na biżuterie :)

ojjj nie. a jeśli nie wpasujesz się w jej gusta?ze sklepami też ciężko.

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

13 mar 2013 - 11:01:05

Cytat
Tala8989
Kup coś śmiesznego, jakąś grę pijacką.
Moja 50letnia teściowa dostałą coś w tym stylu w zeszłym tygodniu i jest zadowolona :)
Bon dałam na 18stkę koleżance na koniec stycznia. Nie miałam za dużo kasy, kupiłam za 50zł w reserved.
Na tym bonie nigdzie nie jest napisane jaka to jest kwota, a głupio tak kogoś zostawić z niewiedzą, miałaby niby podejść do kasy i zapytać na ile jest ten bon ? No więc musiałam powiedzieć jej ile ma tam do wykorzystania. Generalnie tak głupio, już nigdy nikomu nie dam takiego bonu. Myślałam, że będzie praktycznie , a wyszło niezręcznie.

Gra pijacka to głupi pomysł, nadaje się co najwyżej na 18.
A bony są różne, w zależności od sklepu, w niektórych piszeąjaka jest ich wartość. Kupowałam ostatnio takie bony do Kruka i była możliwość wyboru nominałów (np. po 50 zł, 100 zł i więcej).
Jeśli nie masz przekonania do ciuchów, albo nie wiesz jakie sklepy lubi wybierz jubilera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 11:06 przez justangel.

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

14 mar 2013 - 22:49:46

Bardzo dziękuję za rady. Wybiorę bon do jubilera albo do kosmetyczki :)

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

15 mar 2013 - 14:36:01

Ja myślę, że faktycznie ten bukiet kwiatów i wino to dobry pomysł. Tylko jeśli chodzi o winko trzeba będzie się postarać a nie pójść na łatwiznę do biedry. Proponuję sklep ambasadorwin.pl. Maj ą ogromny wybór naprawdę dobrych win a to jest moje ulubione http://ambasadorwin.pl/do/item/AW037/Jean-Leon-Cabernet-Sauvignon
Podoba mi się też pomysł z bonami :) A może taki http://www.e-lady.pl/produkt/3794/bon-upominkowy-200-pln.html tam głównie bielizna, fajne marki, ale też ciuchy są :)

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

15 mar 2013 - 14:40:28

Cytat
ostra123
Gdybym dostała na urodziny "cos do domu" to nie byłabym zadowolona...
Może jakiś bon podarunkowy do sklepu albo gabinetu masażu?

to samo pomyślałam, bon do sklepu z elegancką bielizną.

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 15:19:58

Bon do C&A? Hm, no jak dla mnie to słabo. Nie lubię tego sklepu - kojarzy mi się z niemieckimi emerytami :/ Już lepiej do Zary, czy Reserved.

Albo kup jej jakiś bon na zabieg na ciało - masaż, kosmetyczkę, itp.

W taką pogodę, to np. fajnie wygląda zabieg gorącą czekoladą :)

http://prezentokracja.pl/Czekoladowa_Euforia_-_zabieg_goraca_czekolada/produkt.html

Prezent na 30 urodziny POMÓŻCIE

03 lip 2013 - 09:42:09

Biżuteria i bielizna to zawsze mile wdziane prezenty. Bon jest fajny, bo można wybrać coś według swojego uznania, ale czy nie przyjemniej jest dostać coś gotowego, przygotowanego, jak widać, że ktoś się postarał? Ja na prezent na 30 urodziny dla siostry kupiłam ostatnio bransoletkę i taką gazetę gdzie dodaje się zdjęcie i artykuł, w którym napisałam o niej jako o wolontariuszce na medal, bo wspiera schroniska :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta do pracy mgr :)