Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:10:42

Dziewczyny nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwują te ceny za złotówkę.
Wczoraj np: Mówię o fajna bransoletka, i tylko 0,5 groszy ! Po sprawdzeniu kosztów przesyłki okazało się, że razem kosztuje około 7 złoty. Dziewczyny zlikwidujmy to!

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:12:43

chcesz żeby ktoś Ci za darmo towar wysłał?

zerknij na cennik poczty polskiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 09:14 przez coma_come.

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:14:07

A czy ja tak napisałam ? Proszę czytać ze rozumieniem! Chcę, żeby ceny były normalne. Jeśli ma kosztować 50 zł to niech piszą, żę 50. a nie 1 zł i do tego przesyłka 60. Żaal

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:15:25

Ogólnie zgadzam się dużo cen za 1zł i też mnie to denerwuje, ale w przykładzie, który podałaś akurat nikt Cię nie chcial oszukać, przesyłka teraz tyle kosztuje :D

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:15:30

Przesyłka podejrzewam, że około 4zł kosztowała, więc dużo by i tak sobie nie zarobiła ;)

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:17:13

Cytat
_madzialenka_
Ogólnie zgadzam się dużo cen za 1zł i też mnie to denerwuje, ale w przykładzie, który podałaś akurat nikt Cię nie chcial oszukać, przesyłka teraz tyle kosztuje :D

Akurat tylko tutaj taki przykład podałam, Nie chodzi o oszustwo, ale o tą złotówkę! Czy to bluzki, czy kurtki, sukienki .. złotówkę :/

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:19:10

Jest dużo takich ofert, ja nawet w nie nie wchodzę:)

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:19:51

A ja takie rzeczy zgłaszam, jak coś jest niby za 1 zł a wysyłka 60zł. Sorrki, ale to już jest wprowadzanie klienta w błąd i perfidne wymigiwanie się od prowizji.

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:19:57

Po pierwsze badzmy szczerzy nikt ci nie sprzeda niczego za 1 zl i nie ma co sie ludzic, a po drugie nie kazdy chce placic te ogromne prowizje. Tak to bardzo wkurza, jednak powinnismy troche rozumiec te panie, chociaz sama takich numerow nie robie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 09:22 przez nesqquiik.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:20:45

dziewczyny w ten sposób chcą ominąć prowizję... pretensje można mieć tylko do szafy ;p

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:22:20

Cytat
nesqquiik
Po pierwsze badzmy szczerzy nikt ci nie sprzeda niczego za 1 zl i nie ma co sie ludzic, a po drugie nie kazdy chce placic te ogromne prowizje.

Od 8zł to faktycznie ogromna prowizja by była :D
Jak nie chcą płacić prowizji to są od tego inne portale,a to już jest oszustwo. Nie mówię o takiej sytuacji jak 1 poście ale np. sukienka 5zł a wysyłka 35 :/

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:22:35

Cytat
BaniaUcygana
Dziewczyny nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwują te ceny za złotówkę.
Wczoraj np: Mówię o fajna bransoletka, i tylko 0,5 groszy ! Po sprawdzeniu kosztów przesyłki okazało się, że razem kosztuje około 7 złoty. Dziewczyny zlikwidujmy to!

czytam ze zrozumieniem zapewniam
napisałaś że 7 zł za wszystko ktoś tam sobie chce, a pół grosza wystawił bransolektę ( pewnie chodziło Ci o 50 groszy bo za pół grosza w szafie nie można wystawić) więc za przesyłkę ktoś sobie chce 6,50 zł, tak? To jest dużo?

Przesyłka do 350 g w gabarycie B kosztuje 5,95 zł czyli 0,55 zł ktoś ma na zapakowanie jej, gdzie koszt koperty bombelkowej to od około 1 zł

Naprawdę to tak drogo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 09:25 przez coma_come.

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:25:11

Cytat
coma_come
Cytat
BaniaUcygana
Dziewczyny nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwują te ceny za złotówkę.
Wczoraj np: Mówię o fajna bransoletka, i tylko 0,5 groszy ! Po sprawdzeniu kosztów przesyłki okazało się, że razem kosztuje około 7 złoty. Dziewczyny zlikwidujmy to!

czytam ze zrozumieniem zapewniam
napisałaś że 7 zł za wszystko ktoś tam sobie chce, a pół grosza wystawił bransolektę ( pewnie chodziło Ci o 50 groszy bo za pół grosza w szafie nie można wystawić) więc za przesyłkę ktoś sobie chce 6,50 zł, tak? To jest dużo?

Przesyłka do 350 g w gabarycie B kosztuje 5,95 zł czyli 0,65 zł ktoś ma na zapakowanie jej, gdzie koszt koperty bombelkowej to od około 1 zł

Naprawdę to tak drogo?


O mój Boże Drogi. Napisałam, że to jest tylko przykład, tak?
Hahah

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:26:38

Przeciez mozna sobie od razu zobaczyc ile kosztuje wysylka skoro taka cena sie wydaje podejrzana. Poza tym co za roznica? jesli ktos chce cos kupic to patrzy na cene wysylki i tyle, kupujac placi taka sama kwote, a ktos przynajmniej nie buli za ta glupia prowizje

Coraz więcej cen za Złotówkę!

10 mar 2013 - 09:27:16

Cytat
klasiula
dziewczyny w ten sposób chcą ominąć prowizję... pretensje można mieć tylko do szafy ;p
I odowiedzialnosc za niezgodnosc przedmiotu z opisem. No bo skoro kupilismy cos za 1zl, to mamy wymagac zwrotu pieniedzy pomniejszonych o koszt wysylki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowe testy kategoria b