Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca- jestem załamana :(

09 mar 2013 - 18:19:38

w sieciówkaxh tak zwykle jest, wiem co mowie i nie ma co kryc, bo pieknie ladnie zawsze przy Tobie a miedzy soba obgadywania i podpierniczanie. Ta praca wymaga 200% z Ciebie i fizycznie i psychicznie, bo tak wlasnie tepia w marketach. Spróboj wytrwac i czekaj moze znajdzie ise kolejna nowa osoba, na ktorej bede sie potem wyżywac. Olej "przyjaźnie" bo w takiej pracy ich NIE MA

praca- jestem załamana :(

09 mar 2013 - 18:21:14

Cytat
klasiula
Cytat
braziliannight
współczuje Ci bardzo ja to bym im chyba wszystkim wygarnęła i odeszła , w pracy rzeczywiście teraz nie ma co liczyć na koleżeństwo każdy każdemu dowała aż brak słow .. :(

nie radźcie jej żeby odeszła... napisała przecież,że u niej w miejscowości ciężko z pracą.... i co zrezygnuje,a potem tynk będzie jadła ?
Cytat
BESTSELLERYHILLS
To kierownik odpowiada za swoich przełożonych, nie pracownicy za kierownika.
Jeżeli pracownice się naśmiewają a kierownik z tym nic nie robi, to odpowiedzialność ponosi sam kierownik. Pracownicy wtedy są dyscyplinarnie zwolnieni lub ukarani.

??? kierownika nic nie interesuje prywatne spory pracowników... przykro mi, za obgadywanie nie ma zwolnieć..

Chyba raczej zwolnień.

Co do samego wątku. Rób dalej swoje tak jak potrafisz najlepiej i nikogo więcej nie kryj ! Nigdy więcej ! Licz tylko na siebie, a jeśli Cię zwolnią to poinformuj kierowniczkę jakich to ma zajeb***ych pracowników i wspaniałą atmosferę pracy ! I tak nic już wtedy nie tracisz !

praca- jestem załamana :(

10 mar 2013 - 12:07:42

a wiecie moze czy mogą mi wczesniej zerwac umowe tak bez w sumie zadnego przewinienia ? bo kierwoniczka powiedziala ze to ze do konca sierpnia mam umowe to nie znaczy ze bede do konca sierpnia pracowac..nie ukrywam ze pieniadze są mi narzie potrzebne, na pewno umowy nie bede chciala przedłuzyc :/ ale do konca bym popracowała

praca- jestem załamana :(

10 mar 2013 - 12:14:21

Nie martw się, mam w pracy podobnie, w każdym razie miałam. Cały czas ktoś na mnie narzekał, że nic nie robię, że się opierdalam etc. Wszyscy byli przeciwko mnie, w końcu przestałam się tym przejmować, bo to nie ma sensu. Zaczęłam się bardziej przykładać do wszystkiego, każdemu nadskakiwać i teraz jest okej :) Trzeba troszkę przecierpieć, żeby potem mieć się jak ;pączek w maśle;. Głowa do góry !

praca- jestem załamana :(

10 mar 2013 - 13:15:08

Cytat
martyna9292
a wiecie moze czy mogą mi wczesniej zerwac umowe tak bez w sumie zadnego przewinienia ? bo kierwoniczka powiedziala ze to ze do konca sierpnia mam umowe to nie znaczy ze bede do konca sierpnia pracowac..nie ukrywam ze pieniadze są mi narzie potrzebne, na pewno umowy nie bede chciala przedłuzyc :/ ale do konca bym popracowała

nie, bez powodu nie może. jak masz na czas określony to tylko za porozumieniem stron, albo dyscyplinarnie.

nie słuchaj tych wszystkich dziewcząt "oskarż ją o mobbing" "idź do PIPu" "postaw się". no właśnie, tak się fajnie tylko radzi, ale raczej wątpię, że autorki będąc na Twoim (trudnym) miejscu też by tak zrobiły.

bądź dzielna, głowa do góry, miła dla klientów i pracuj. jak się spóźnisz nie ze swojej winy - zadzwoń wcześniej. zawsze możesz wysłać serdeczny list anonimowy do sanepidu i pip z jakimś miłym donosem, żeby zrobili kontrolę.

praca- jestem załamana :(

10 mar 2013 - 13:20:39

Nigdy nie kryj nikogo w pracy, bo Ciebie nikt nie będzie krył. :) W pracy musisz być kablem i chamem, jak ktoś coś źle zrobi, od razu leć powiedzieć o tym kierownikowi, a zobaczysz ile plusów nagle dostaniesz. ;) Też kiedyś pracowałam na zasadzie takiej jak Ty i wiecznie dostawałam opieprz.

praca- jestem załamana :(

06 lut 2022 - 19:42:56

Tak jak już tutaj powyżej ktoś napisał warto jest również oczywiście wiedzieć co taka kontrola z PIP obejmuje. Moim zdaniem bardzo ciekawie o tych sprawach napisano w https://www.ppportal.pl/kontrola-pip-co-obejmuje/ i właśnie dlatego ja staram się również na bieżąco czytać bardzo merytoryczne artykuły.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

praca- jestem załamana :(

08 lut 2022 - 17:05:37

Aktualnie na rynku jest wiele prac. Ja poza pracą także inwestuje, ostatnio zainteresowały mnie kryptowaluty, a o nich sporo dowiedziałem się z bloga https://cel6zer.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TREGGINSY h&m czy kappahl