Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:18:20

Piszę do Was z prośbą dziewczyny :) Zaczynam właśnie kurs na prawo jazdy kat. A1 + B i mam ogromną prośbę. Jak wszyscy wiedzą, zasady i pytania się zmieniły. Czy jest możliwość, żebyście Wy(te które zdały/bądź nie zdały na nowe prawko) przypomniały sobie kilka pytań z tych testów? Już teraz chciałabym przeanalizować sobie różne pytania itd.
Wiem, że mam do dyspozycji nowe testy na płytach, ale Wasza pomoc byłaby bardziej wiarygodna. Przy tym pomożecie zdającym :)
Zaznaczę też, że podobno jak do tej pory "w ruchu" jest tylko 320 pytań z tych wszystkich, które mają być.

W internecie nie ma udostępnionych pytań, więc jesteście jedyną nadzieją :) Mam nadzieje, że mnie dobrze zrozumiecie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 12:21 przez zanetqa316.

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:23:25

tez się, chętnie dowiem

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:26:46

zdałam na nowych zasadach nie pamietam wielu ale postaram sie pomoż:)
- Czego nie wolno włączyc na autostradzie ? A) Tempopatu b) światel awaryjnych (ta odpowiedz prawidłowa) i c) ktorego nie pamietam
- Jeżeli podczas krwotoku nie masz przy sobie gazy jalowej co musisz zrobic? a) czekac az ktos pozyczy ci swoja b) użyc innego czystego materialu np koszulki rannego (b prawidlowa) c) nic nie robic
- o czym musisz pamietac wymianiajac koło ? o zaciągnieciu hamulca roboczego i ustawieniu skrzyni biegów na pierwszy bieg
jeszcze miałam chyba dwa pytania odnośnie ruszani pod górke który były bardzo podchwytliwe oraz o uzywani CB radia
a na wewnętrzynym miałam tez cos o drogach gruntowych i twardych
powodzenia :)

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:26:51

Prawdę mówiąc to sądzę, że nic Ci to nie da:) Szansa, że trafisz akurat na te z całej puli jest niewielka. Coś mi się wydaje, że niedługo znów będą reformy w kwestii prawa jazdy;)

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:35:16

przed chwila wrocilam z egzaminu, oczywiscie oblalam ale z tego co pamietam:
-zawracanie i cofanie na wiaduktach,mostach itp
-pytanie o zawracanie
-wywazenie kół
-ABS
-pierwsza pomoc-pozycja boczna ustalona i jeszcze cos
-znaki ostrzegawcze
Hmmmmm
-kierowanie ruchem przez policjanta
-skrzyzowania bezkolizyjne
Z tych rzeczy byly pytania, nei pamietam dokladnie tresci bo tak mi sie lapy trzesly ze i tak to cud ze tam nie zemdlalam ;]

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:36:08

Też mam zamiar zdawać niebawem. Koleżanka z klasy zdaje teorię już po raz trzeci. Ciągle brakuje jej 4/5 pukntów. Za to drugiej brakło dosłownie 1 pkt.

Słyszałam, że pytania są bardzo podchwytliwe, niektóre wręcz idiotyczne. Znajomy miał jakieś pytanie odnośnie zatrzymania się auta na drodze jak jedzie sam. I odpowiedzią prawidłową była pomoc drugiej osoby (zatrzymanie innego auta). No i też oblał :|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 12:36 przez Arionell.

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:43:08

Cytat
Zuosnica
Prawdę mówiąc to sądzę, że nic Ci to nie da:) Szansa, że trafisz akurat na te z całej puli jest niewielka. Coś mi się wydaje, że niedługo znów będą reformy w kwestii prawa jazdy;)

Ale warto poruszyć temat z instruktorem, jeśli czegoś nie rozumiem itp :)
Jedna dziewczyna pisała że było coś takiego - "O czym świadczy, jeśli po naciśnięciu hamulca ten odbija w górę?"
I jeśli np podczas jazd nigdy nie będę w takiej sytuacji to skąd mam to wiedzieć? Może dla Was to banalne, ale ja jestem dopiero po 2 wykładach. Jazdy motocyklem zaczynam dopiero jak nie będzie śniegu i trochę się ociepli, a na to się nie zapowiada :(

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:46:29

W gazecie wyborczej była płytka z pytaniami, już są chyba dwie. Sama jestem w trakcie kursu, nie jest tak trudno :)

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:46:50

współczuję ;d jak czytam co piszecie to dziękuję Bogu że mam prawko już 3 lata :D powodzenia :p

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:47:48

wspolczuje tym co zdaja na nowych zasadach, na szczescie ja mam zdane (w tamtym roku) :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 12:48 przez evelinemaybelline.

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:49:21

można NA INTERNECIE WYKUPIĆ TESTY ŚCIĄGNĄĆ I ZROBIĆ JA TAK ZROBIŁAM I SIĘ NAUCZYŁAM;)

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:50:01

dobrze, że zdałam w listopadzie, teraz to jakiś cyrk

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:52:42

Cieszę się, że mam to już za sobą. Z czystej ciekawośći po 1,5 roku posiadania prawa jazdy spróbowałam rozwiązać nowe testy i powiem Wam, że zdałam, ale jakbym nie jeździła to nie wiem czy dałabym radę, bo niektóre pytania były wręcz idiotyczne. Również mogę pomóc, aczkolwiek wydaje mi się, że zamiast siedzieć tu na forum i czytać to powinnaś trzaskać testy, są w internecie online :) Jak będziesz dużo rozwiązywać to coś zawsze zapamiętasz i to Ci pomoże. Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie.

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:55:21

tez bym sie chętnie dowiedziała bo dopiero sie zapisałąm i zaczynam od poniedziałku....ale normalnie to jest jakis cyrk:/ a za rok (jak znowu wejda zmiany )to już w ogóle bedzie cyrk na kółkach ehhh...ale jestem dobrej mysli i pozytywnie nastawiona :)

Zdałaś nowe prawko? - pomóż

09 mar 2013 - 12:57:02

Dziewczyny bo ja jestem nie w temacie, powiedzice jak to jest teraz.
Moj chlopak rok temu stracil prawo jazdy i niedlugi bedzie robil znowu, ale o co chodzi to juz nie ma testow zeby mozna sie ich bylo nauczyc w domu?

Bo pamietam jak zdawalismy to ja sie nauczylam pytania co do jednego i zaliczylam bez problemu, a teraz jak to jest ? Noie ma juz tych pytan ktore maja byc na egzaminie na plytach ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

List do Anglii