Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

43 minut temu

Biznes

47 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:30:07

Rzeczywiście przytyła i wydaje mi się, że sporo nawet.

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:32:07

gruba chuda to bez różnicy ważne aby czuła się dobrze w swojej skórze.
Osobom które się to niepodoba niech spróbują znalezc jakąkolwiek wade u siebie.

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:32:27

trochę jej tam co nieco podrooooooosło

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:36:17

Cytat
agata74
modelka mozna byc w kazdym rozmiarze wiec jak dla mnie to nie problem , a ogladanie chodzacych wieszakow po wybiegu gdzie ubranie na nich wisi a nie sie ladnie ukalda nie jest fajne . teraz tendencje sa by modelki nie byly jak anorektyczki

Mądre słowa

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:38:59

agata74 ty sama wyglądasz jak szczur w żelaznym sklepie, chociaż w twoim wieku to już nie wypada.

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:47:28

Moderatorki są chyba po prostu wredne - spójrzcie na moje ostrzeżenia, masakra jakaś. nie zauważyłam tego wątku, mogły połączyc a nie od razu ostrzeżenie - to chore;(

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:50:37

Cytat
Olimpia_21
Moderatorki są chyba po prostu wredne - spójrzcie na moje ostrzeżenia, masakra jakaś. nie zauważyłam tego wątku, mogły połączyc a nie od razu ostrzeżenie - to chore;(


Nie wiem za co dokładnie wcześniej dostawałaś ale z tym co teraz zgłoś się do Magdy. Mi kiedyś usunęła w bardzo podobnej sytuacji.

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:52:37

i dobrze

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:58:36

Cytat
Olimpia_21
Moderatorki są chyba po prostu wredne - spójrzcie na moje ostrzeżenia, masakra jakaś. nie zauważyłam tego wątku, mogły połączyc a nie od razu ostrzeżenie - to chore;(


To trzeba było skorzystać z wyszukiwarki, właśnie Ci miałam pisać w tym Twoim wątku, że dopiero co taki był. Nie robicie tego, a później "och, jakie te moderatorki wredne". Zanim założysz wątek, to upewnij się, że takiego, całkiem swiezego nie ma, a dopiero później się żal na niesprawiedliwość tego świata.

emm200, Magda Ci usunęła warna za ewidentnie powielony wątek? Aha.

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 17:00:57

i totak fest przytyla, jak sie chce schydnac tylko na potrzeby programu to tak jest, albo sie cwiczy caly zycie, albo na sezon lato/wiosna..

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 17:03:12

wygląda lepiej niż przedtem

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 17:05:18

Cytat
anbata
wygląda lepiej niż przedtem
Ha hahahahaha nie żartuj, chyba że sama ważysz 100kg?

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 17:08:49

Cytat
tosjaa
Cytat
anbata
wygląda lepiej niż przedtem
Ha hahahahaha nie żartuj, chyba że sama ważysz 100kg?

Nie każdy lubi wychudzone dziewczyny, jeju o gustach się nie dyskutuje.

Co do tej pani, nigdy zbytni się nią nie interesowałam. Ani mnie to nie ziębi, ani nie grzeje :P

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 17:28:33

Faktycznie, pierwszy "zestaw" jest totalnie nietrafiony. Natomiast uważam, że dziewczyna teraz z twarzy wygląda lepiej, zdrowiej i doroślej. No i na pewno jest silniejsza, skoro ma "pomysł na siebie" to jej się to przyda :)

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 19:57:33

Cytat
emm200
Cytat
Olimpia_21
Moderatorki są chyba po prostu wredne - spójrzcie na moje ostrzeżenia, masakra jakaś. nie zauważyłam tego wątku, mogły połączyc a nie od razu ostrzeżenie - to chore;(


Nie wiem za co dokładnie wcześniej dostawałaś ale z tym co teraz zgłoś się do Magdy. Mi kiedyś usunęła w bardzo podobnej sytuacji.

można wiedzieć któa to magda? bo też bym chciała do niej napisać ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grzeszna spowiedź ?