Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:27:51

chodziła do mnie do szkoły, przez dwa lata no chodziła do równoległej klasy, jak w tvn ie sie pokazała to nawet nie wiedziałam kto to. ogólnie to wydaje mi sie ze zawsze wygladała tak jak wyglada treraz ( zawsze mam na mysli czasy jej liceum) tylko teraz wyglada zdecydawanie lepiej bo potrafii przez ubiór podkreslic swoje ciało.
efekt jo jo moze troche, ale wg mnie wyglada zdecydowanie lepiej niz w czasie programu

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:41:07

Jak dla mnie to niech wygląda jak chce, ale tym sposobem olała wszystko, co zdobyła w tym programie. Było tam wiele dziewczyn, którym też zależało, a które przegrały tylko przez łzawą historyjkę tej laski..Która właśnie wróciła do stanu "przed programem". Nie oszukujmy się, z taką figurą a tym bardziej takim podejściem kariery nie zrobi.

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:50:06

Bardzo mnie irytowała w tym programie i jej uroda kompletnie nie pasuje do mojej definicji "modelki". To że przytyła świadczy tylko o tym, że kompeltnie się do tej roli nie nadaje i robiła coś na siłę.
Nie oglądałam castingów do wczesniejszych edycji tylko już "zrobione" modelki ale teraz to jest jakaś masakra! te dziewczyny w ogóle nie mają wyglądu, niektóre ładne twarze ale ciaa okropne! Niektóre figurą były podobne do mnie a mi by w życiu nie przyszło do głowy żeby iść na modelkę. Modelka powinna być szczupła i zadbana a nie ze zwisającym tłuszczem, masakra.

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:55:13

No ona juz jakies rok temu przytyla jak byl u mnie w miescie pokaz ich w galerii.
Poszla tylko w pierwszym pokazie, a pozniej chyba jej bylo glupio bo ludzie na nią dziwnie patrzyli, to juz ona nie wyszla na scene ani razu

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:58:15

fuj... jaka świnia teraz ;/

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 14:40:51

Rany trochę mam tyły, nie wiem kto to jest!!

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 23:47:07

ciut jej się przytyło, ale nie to najbardziej rzuca się w oczy, tylko raczej to co ona ma na sobie :D

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 23:52:09

Ale masz problemy!Pozazdrościć....

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 23:59:11

mozliwe, ze tym faktem traci zyciowa szanse, jesli w Paryzu po protu zdeklasowala rywalki z Top model to swiadczy o tym, ze miala szanse na jakas kariere na wybiegach - na co nie ma szans 80% zwyczajnych dziewczyn na swiecie np. przez wzrost bo tak naprawde to malo znam dziewczyn, ktore maja 180 cm wzrostu, potem wiek przeminie i zadne drzwi nie bada staly otworem

a kariera menadzera widzac to co pokazywala w top model to jakies tragiczne nieporozumienie

jako zwyczyzajna dziewzyna teraz wyglada lepiej

TopModel przytyla

09 mar 2013 - 00:04:48

zawsze byla beznadziejna

TopModel przytyla

09 mar 2013 - 00:11:50

wyglada bardzo ładnie

TopModel przytyla

09 mar 2013 - 00:19:15

Cytat
marianna27
fuj... jaka świnia teraz ;/


Świnia w rozmiarze M/L, no faktycznie, taki rozmiar to typowa świnia [*]


-.-


Ogólnie to, co Was to obchodzi?

TopModel przytyla

09 mar 2013 - 00:26:24

jak dla mnie wygląda jak 2 amie i mało mnie to interere;)

TopModel przytyla

09 mar 2013 - 00:27:51

Centymetry można ukryć odpowiednimi ciuchami, a to, co ona ma na sobie... aż szkoda słów. Zdobyła tytuł Top Modelki, to powinna chociaż godnie reprezentować telewizję, która starała się ją wylansować. W pełni zgadzam się z wypowiedzią fourthplateau. Dopięła swojego celu i olała resztę. Jak widać butów za dużo nie kupiła- w programie opowiadała, że chciałaby mieć dużo par, a te, które ma na sobie wyglądają jakby nosiła je przynajmniej dwa sezony.

TopModel przytyla

27 mar 2013 - 16:16:56

Dziewczyny jestem w wielkim szoku
oglądałam dzis rano kątem oka DZIEN DOBRY TVN i kogo widze Annę Bałon ale nie do poznania- straszna pyza sie z niej zrobiła, tłumaczyła to zwichnietą nogą, rehabilitacją jak i tym ze przestała łykac tabsy wspomagające odchudzanie.

a MI PODPOWIEDZIAŁA ZE WIEKSZA DAWKA WIT C SPALA TŁUSZCZYK;)

Niestety zdjecia z dzisiejszego dzien dobry nie znalazłam ale mam takie w tej dwukolorowej sukience - dziś była jeszcze grubsza;)

PS: nie jest to żaden atak na kraglejsze dziewczyny, sama nosze 38/40 po prostu w szoku jestem i chciałabym sie dowiedziec co wy o tym myślicie;)

Wszak to dział PLOTECZKI.

TU LINK DO DZISIEJSZEJ ROZMOWY Z ANIĄ

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/uczestniczka-x-factor-schudla-35-kg,81465.html

a MIAŁA SZNSE NA KARIERE.....





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-27 16:20 przez Olimpia_21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usuwanie przedmiotów-Moderatorzy