Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

kosmetyki samochodowe

40 minut temu

dresy na ulice

50 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mpk kraków brak biletu pomocy!

05 mar 2013 - 23:21:47

Cytat
Zuosnica
Cytat
gala-gradiva
Zuośnica w Łodzi jest 200 zł.
Jeszcze rok temu było 70zł jeśli zapłaci się w ciągu 7 dni a jak nie to 100zł. Wiem, bo dostałam w nocnym, kierowca "nie miał wydać" a sklepy nieczynne.

Ale już nie jest.

Mpk kraków brak biletu pomocy!

05 mar 2013 - 23:25:58

Cytat
gala-gradiva
Ale już nie jest.
No to tym lepiej,ze mi sie upiekło na starym bilecie;)

Mpk kraków brak biletu pomocy!

05 mar 2013 - 23:27:33

Cytat
gala-gradiva
No i co Ci to niby da? Wmówisz mpk, że skasowałaś bilet w autobusie ale nie miałaś go przy sobie?
no wlasnie.
mpk juz dawno rozgryzlo ten trik.

Mpk kraków brak biletu pomocy!

06 mar 2013 - 23:44:59

Ja w Krakowie spotykałam najlepszych kanarów w kraju - maksymalnie przekupni, nawet 30 zł brali. Jest to również jedna z najbardziej niejednorodnych grup kanarów pod wzgledem wyglądu:

-pani wygladająca jak Indianka i tak sie też ubierajaca, z torbą przewieszoną zawsze na ramię
-pani w bialych kozaczkach i z kreconymi tlenionymi blond wlosami
-szczegolny sentyment do pana z rudymi włosami
-pan pod 60tkę, ktory mi mandatu nie wystawił wierząc, że zostawiłam kartę miejską w domu, ale uznał, że powinnam sie za to z nim umówić. Przełknął że odmówiłam ale mialam pecha, bo pracowałam w centrum przez co wpadłam pozniej na niego nie jeden raz, dał sobie w koncu spokój jak powiedzialam mu, ze ja po prostu nie mam telefonu (mimo że go przed chwilą trzymałam w dłoni) więc nie da sie skontaktowac. ale gratuluje wytrwałości dziadowi 20 lat starszemu od mojego ojca w podrywaniu dziewiętnastolatki:/

a tobie, kolezanko, nic nie da posiadanie biletu, bo z jakiejś przyczyny przeciez ci ten mandat wystawili i musialabys trafic na kogos z biletem tygodniowym nieimiennym lub krotkookresowym z konkretnie tamtego dnia o zblizonej porze... juz szybciej te pieniadze na mandat zarobisz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 23:47 przez unilaf.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przykro mi