Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:25:53

Nie tak dawno był wątek o tym, dlaczego czytacie tylko pierwszego posta i, nawet jak wątek ma 18 stron i rozmowa zeszła na zupełnie inne tory, to zdarzy się, że jakaś mądrala odpowiada na pierwszego posta tylko. Ok. Niektórym się nie chce, bo wątki długie, bleble. Chociaż nawet jak mają 2 czy 3 strony, to też ich nie czytacie, no tego już nie ogarniam, ale ok, nie o tym wątek.

Teraz pytanie: dlaczego odpisujecie na wątki sprzed kilku miesięcy/lat? Przed chwilą namiętnie wypowiadałyście się w wątku o trampkach na szpilce z lipca 2011 roku. Jestem w stanie zrozumieć, że komuś się nie chce czytać kilkunastu stron wątku, ale litości, datę macie w pierwszym poście, którego podobno dokładnie wszystkie czytacie!

Nieraz bywa tak, że ktoś dołącza się z podobnym pytaniem do założonego kiedyś wątku, ale i tak odpisujecie tylko na pierwszego posta.
Nieraz bywa tak, że ktoś się reklamuje i podbije, a Wy i tak odpisujecie na pierwszego posta.
Nieraz autorka dopisze, jak sprawa się zakończyła, a Wy i tak odpisujecie na pierwszego posta z wyraźną datą.


Jesteście tak mało bystre, że nie widzicie tej daty?
Można dodać wytłuszczonego posta przed lub po waszej wypowiedzi, że to stary wątek i nawet palcem Wam pokazać, a Wy i tak komentujecie i nawet go nie zauważycie! Czy ktoś mi to dziwne zjawisko posiadania klapek na oczach wyjaśni?

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:28:17

Nie patrzę na datę posta,wypowiadam się w wątkach w których mam ochotę,zabronisz mi? :)

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:30:33

Masz problemy w życiu,nie ma co.

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:31:19

To ja Ci tez zadam pytanie.. po co zakładasz tak badziewny temat i zaśmiecasz forum ?

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:31:55

^_^ true story bro... to chyba również wynika z lenistwa, niedopatrzenia...hmm chociaż jak komuś zwrócę uwagę, że wątek ma grubo ponad 2 lata to i tak mnie ignoruje :P więc może nazwijmy to "głupim przyzwyczajeniem:P odpowiadam na pierwszego posta i resztę mam w nosie.
LadyMilion istnieją głupsze wątki, które zaśmiecają forum. Za badziewny może go uznać jedynie moderator i ewentualnie zamknąć co by nie robić śmietnika:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 13:34 przez monika_psujek.

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:32:44

Masz zadatki na moderatorkę, widzę

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:32:46

To inaczej- po co ktoś wyszukuje stare wątki i je podbija? Ja, wchodząc w wątek na głównej, nie mam w zwyczaju by zaglądać w datę. Do idiotów wykopujących stare wątki raczej powinno sie kierować pytanie po co to robią, a nie do ludzi skaczących po wątkach na głównej tak, jak ja.

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:33:06

ale masz problemy, bo czasem się opisze a dopiero potem zauważy datę.

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:33:39

Cytat
19BaMbOoChA90
To inaczej- po co ktoś wyszukuje stare wątki i je podbija? Ja, wchodząc w wątek na głównej, nie mam w zwyczaju by zaglądać w datę. Do idiotów wykopujących stare wątki raczej powinno sie kierować pytanie po co to robią, a nie do ludzi skaczących po wątkach na głównej tak, jak ja.


Oł je!

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:34:22

i chciało ci się poświecac czas na zołożenie tego watku, bo Cie wkurzyło to , ze dziewczyny wypowiadały się w wątku o butach.
Gratuluje posiadania czasu na robienie takich pierdół!

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:34:37

1. LadyMillion, jeśli to jest dla Ciebie badziewny temat, to idź dalej bawić się w ulubione skojarzenia albo wypowiadać sie w hot or not. Taki sam temat, jak każdy inny i tak samo można w nim podyskutować, jak w wątku "czy moja spódnica jest fajna".

2. elak21, widzisz różnicę pomiędzy problemem, a zadaniem normalnego pytania? Ja po prostu pytam. Jedne pytają, czy ich trampki są hot, a ja grzecznie pytam, dlaczego ktoś to robi, nie mam żadnego problemu.


Ej, nie czaję Was, normalny wątek, zadaję normalnie grzecznie pytanie, a Wy mi wyjeżdżacie z problemami i z tym, że muszę nie mieć co robić - każdy kto zakłada wątek zatem musi nie mieć co robić i mieć problem? Skoro go czytacie, to też musicie nie mieć co robić? :/


Muszę widzę każdemu osobno pisac: nie, nie mam problemu, po prostu pytam, dlaczego tak jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 13:37 przez ursusc360.

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:35:17

Cytat
19BaMbOoChA90
To inaczej- po co ktoś wyszukuje stare wątki i je podbija? Ja, wchodząc w wątek na głównej, nie mam w zwyczaju by zaglądać w datę. Do idiotów wykopujących stare wątki raczej powinno sie kierować pytanie po co to robią, a nie do ludzi skaczących po wątkach na głównej tak, jak ja.


brawo, brawo , dla tej pani :)

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:37:57

ja tam nie patrzę na datę wątku. widnieje na głównej to przeczytam, może coś doradzę i tyle. jak się potem okaże, ze wątek stary to zamykam okienko i nawet o tym nie pamiętam, nie rusza mnie to aż tak żeby zakładać o tym wątki.

Dlaczego podbijacie stare wątki?

26 lut 2013 - 13:37:58

Cytat
LadyMillion90
To ja Ci tez zadam pytanie.. po co zakładasz tak badziewny temat i zaśmiecasz forum ?


właśnie po co? to indywidualna sprawa każdej z nas gdzie się wypowiada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 13:38 przez paulinakro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stypendium rektora - odwolanie - pozytywna decyzja - od kiedy wypłacane?