Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:27:53

Na wstępie zaznaczam, że wątek założyłam z ciekawości :)

Czy uważacie, że połączenie alabastrowej cery z ciemnobrązowymi oczami i ciemnymi włosami jest rzadkością?
Tak ostatnio usłyszałam. Ale czy tak jest faktycznie? ;>
Rozumiem, że podobnie jak skóra, oczy zabarwione są przez melaninę, więc teoretycznie powinny być jasne.

Jak to jest z Wami?

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:31:49

Ja niestety jestem tego przykładem Mam ciemnobrązowe oczy i jestem praktycznie biała, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale je rozjaśniam. Mam ogromne problemy z doborem fluidu, zwykle najjaśniejsze są dla mnie za ciemne. Nienawidzę swojego koloru oczu i wiele bym dała aby go zmienić tak jak to robimy z włosami, ale to pozostaje na razie tylko marzeniem. :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:33:24

Cytat
McQueenBitch
Nienawidzę swojego koloru oczu i wiele bym dała aby go zmienić tak jak to robimy z włosami, ale to pozostaje na razie tylko marzeniem. :D

Zawsze możesz założyć kolorowe soczewki :D

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:35:38

To jest tzw. uroda królewny Śnieżki, ja mam np. właśnie taką, już przywykłam do bladości ;)

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:37:32

Raz miałam niebieskie, nie pokryło mi dobrze naturalnego koloru i wyglądało to bardzo źle.

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:38:44

Cytat
McQueenBitch
Ja niestety jestem tego przykładem Mam ciemnobrązowe oczy i jestem praktycznie biała, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale je rozjaśniam. Mam ogromne problemy z doborem fluidu, zwykle najjaśniejsze są dla mnie za ciemne. Nienawidzę swojego koloru oczu i wiele bym dała aby go zmienić tak jak to robimy z włosami, ale to pozostaje na razie tylko marzeniem. :D

Hmm a ja znów słyszałam, że to pożądany typ urody, choć sama nie jestem przekonana czy to prawda - patrząc na siebie powątpiewam momentami ;)

Ale z drugiej strony kobiety o 100% korzeniach słowiańskich w większości są bladolice. Ponoć ciemny kolor oczu to anomalia :P

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:41:54

Ja znam dużo takich osób ;) Np. moja koleżanka ze studiów reprezentuje właśnie taki typ - bardzo jasna cera, ciemne włosy i ciemne, wręcz czarne oczy ;)

Alabastrowa cera + ciemne oczy

21 lut 2013 - 00:44:06

Cytat
LaRotiDe
Ja znam dużo takich osób ;) Np. moja koleżanka ze studiów reprezentuje właśnie taki typ - bardzo jasna cera, ciemne włosy i ciemne, wręcz czarne oczy ;)

Właśnie byłam ciekawa, czy faktycznie to rzadkość :)
Zobaczymy jutro, kiedy więcej osób dołączy do dyskusji
hop hop, czy jest tu ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 21:56 przez lobuzinska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

VINTED