Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 17:55:40

Ja póki co też zostaję, choć zastanawiam się,
czy nie przenieść się na inny portal.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 17:55 przez 007sdoll.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 17:58:44

Cytat
Peggy__Brown
Ja zostaję tylko na forum, ale nie zamierzam tu już sprzedawać. Wyprzedam to co mam i koniec.

ja tak samo :)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:00:42

Cytat
corkachaosu
A czemu miałabym się buntować jak jakaś skończona kretynka i uciekać? Daj spokój, forum jest darmowe! ;D
Na razie tak, później nie wiadomo :D

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:07:00

Cytat
Lucy1994
Cytat
corkachaosu
A czemu miałabym się buntować jak jakaś skończona kretynka i uciekać? Daj spokój, forum jest darmowe! ;D
Na razie tak, później nie wiadomo :D

to się później będziesz zastanawiać ;]

ale fajnie by było pierwsze 5 postów w tygodniu za darmo! :D

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:08:18

Cytat
Lucy1994

Na razie tak, później nie wiadomo :D

bliżej nieokreślone "później" mnie nie obchodzi. :)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:08:29

Zostaje:) ale jestem już od dawna obecna na kilku innych potralach:P

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:12:31

skoro zweryfikowałam konto, to konto pozostanie póki co, ale nic nowego nie mam zamiaru wystawiać na sprzedaż

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:18:47

Cytat
sowica1
Cytat
SunFlower23
Cytat
jolieetolie
Cytat
sowica1
beznadzieja, i jeszcze laski glupio krytykujace czemu jest drozsza przesylka , skoro rzecz na sprzedaz staniala

jeśli zawyża się koszty przesyłki (a ty robisz to znacznie, 40pln za wysyłkę torebki paczką ;o) to powinnaś zwrócić nadwyżkę...

NIE. kupując cokolwiek gdziekolwiek u kogolwiek zgadzasz się na warunki umowy sprzedaży. możesz negocjować przed zakupem. ponadto jeżeli wpłacisz stronie 15 zł a nie 40 zł ona móze zwrócic Ci kwotę, rozwiązując z Twojej winy umowę.

No i ja nie uciekam, zawsze to bułam tylko ze względu na forum.
dokładnie tak skoro cena dla kupujacej jest taka sama , to co kogos boli ze rzecz jest wysyawiona taniej a dodane w przesylce? nie akceptujesz nie kupuj, proste

masz racje i jej nie masz bo jesli dana rzecz lacznie z ta zawyzona przesylka jest dalej zakupem okazyjnym to pewnie nikogo to nie boli, z drugiej jednak strony idac Twoja logika mozna powiedziec - skoro nie akceptujesz warunkow wystawiania tutaj rzeczy to nie wystawiaj, PROSTE

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:19:49

odkąd zostaly wybrane nowe moderatorki na szafie jest coraz gorzej. Pewnie zostają niezaspokojone w życiu prywatnym i swoje frustracje przelewaja na szafa.pl

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:21:55

Ja tez zostaje, potem sie okaze ze na innych portalach zrobi sie to samo:)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:24:02

witam:) ja am takie pytanie od jakiej dady jest ta prowizja ?

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:24:17

Zostaję, ale ciuchy poprzenosiłam też na inne portale, gdzie bedę wystawiać na sprzedaż nowe. Tu pozostaje to co jest sprzed 13.02. Nie mam zamiaru płacić, tym bardziej, ze ceny mam niewysokie, a od tego prowizja - nie opłaca się. na szafie wymiany, sprzedaż na innych portalach.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:33:48

Cytat
machito1993
odkąd zostaly wybrane nowe moderatorki na szafie jest coraz gorzej. Pewnie zostają niezaspokojone w życiu prywatnym i swoje frustracje przelewaja na szafa.pl
\


Co ty bredzisz dziewucho?! Nowe moderatorki są OD WCZORAJ!

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:34:13

Cytat
machito1993
odkąd zostaly wybrane nowe moderatorki na szafie jest coraz gorzej. Pewnie zostają niezaspokojone w życiu prywatnym i swoje frustracje przelewaja na szafa.pl
A co one bidne już zdążyły Ci takiego strasznego zrobić? O.o jeśli chodzi Ci o prowizje to do złych osób ukierunkowałaś pretensje :P

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 18:36:27

ja mam pewien pomysł na sprzedaż tu, także nie opuszczam, za bardzo się przyzwyczaiłam :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WÓZEK DZIECIĘCY