Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:02:17

Cytat
sowica1
beznadzieja, i jeszcze laski glupio krytykujace czemu jest drozsza przesylka , skoro rzecz na sprzedaz staniala

jeśli zawyża się koszty przesyłki (a ty robisz to znacznie, 40pln za wysyłkę torebki paczką ;o) to powinnaś zwrócić nadwyżkę...

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:03:18

Ja zostaję tylko na forum, ale nie zamierzam tu już sprzedawać. Wyprzedam to co mam i koniec.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:03:52

komu ? szafie??? jest napisane cena z wysylka i albo sie to akceptuje albo nie

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:05:40

Cytat
jolieetolie
Cytat
sowica1
beznadzieja, i jeszcze laski glupio krytykujace czemu jest drozsza przesylka , skoro rzecz na sprzedaz staniala

jeśli zawyża się koszty przesyłki (a ty robisz to znacznie, 40pln za wysyłkę torebki paczką ;o) to powinnaś zwrócić nadwyżkę...

NIE. kupując cokolwiek gdziekolwiek u kogolwiek zgadzasz się na warunki umowy sprzedaży. możesz negocjować przed zakupem. ponadto jeżeli wpłacisz stronie 15 zł a nie 40 zł ona móze zwrócic Ci kwotę, rozwiązując z Twojej winy umowę.

No i ja nie uciekam, zawsze to bułam tylko ze względu na forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 15:06 przez SunFlower23.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:07:37

Cytat
SunFlower23
Cytat
jolieetolie
Cytat
sowica1
beznadzieja, i jeszcze laski glupio krytykujace czemu jest drozsza przesylka , skoro rzecz na sprzedaz staniala

jeśli zawyża się koszty przesyłki (a ty robisz to znacznie, 40pln za wysyłkę torebki paczką ;o) to powinnaś zwrócić nadwyżkę...

NIE. kupując cokolwiek gdziekolwiek u kogolwiek zgadzasz się na warunki umowy sprzedaży. możesz negocjować przed zakupem. ponadto jeżeli wpłacisz stronie 15 zł a nie 40 zł ona móze zwrócic Ci kwotę, rozwiązując z Twojej winy umowę.

No i ja nie uciekam, zawsze to bułam tylko ze względu na forum.
dokładnie tak skoro cena dla kupujacej jest taka sama , to co kogos boli ze rzecz jest wysyawiona taniej a dodane w przesylce? nie akceptujesz nie kupuj, proste

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:07:47

ja zostaje ale nie odświeżam już rzeczy które wystawiłam przed prowizją (bo tych przedmiotów podobno prowizja nie obejmuje) a co z tym się wiąże już niedługo będą one na dalekich zapomnianych przez wszystkich stronach i wątpię żeby ktoś coś ode mnie kupował ;|

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:09:47

Cytat
muchaaa92
ja zostaje ale nie odświeżam już rzeczy które wystawiłam przed prowizją (bo tych przedmiotów podobno prowizja nie obejmuje) a co z tym się wiąże już niedługo będą one na dalekich zapomnianych przez wszystkich stronach i wątpię żeby ktoś coś ode mnie kupował ;|

gdzies byla wiadomosc, ze stare przedmioty, bedą usowac ( nie wiem jakiego terminu to sie tyczyło)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 15:17:52

Ja zostaję na szafiarence :D

"Otrzymujemy dużo zgłoszeń od użytkowniczek zaniepokojonych pojawianiem się ofert z zawyżonymi kosztami wysyłki"

Śmiać mi się z tych zaniepokojonych dziewuch chce.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 16:13:50

Cytat
machito
moim zdaniem wszystkie powinnysmy sie zebrac i strajkowac az głupi pomysł moderatorów czyt.prowizja minie;)

wątpię,że to coś pomoże i czy duzo szafoliczek się zgodzi, ale znowu nic nie mamy do stracenia. ;D

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 16:18:21

Ja z chęcią bym stąd poszła, ale trzyma mnie tylko baza komentarzy i dużo stałych kupujących. szafa zaczyna mnie drażnić z dnia na dzień bardziej i któregoś dnia usunę po prostu tu konto bo tu jakiś OBÓZ DYKTATORSKI się robi. Dziś usunęli mi wszystkie rzeczy!!!!!! 96 rzeczy :] bo miałam w opisie że "można się dogadać z ceną i proszę o kontakt przed kupnem" bo nie wolno się "dogadywać" bo cena jest wystawiona. To chore. Nie można się dogadywać o cenę (obniżkę, rabat) a płacić 10% na portalu który NIC NIC I JESZCZE RAZ NIC nie robi można ?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam i za ile sprzedać WŁASNE rzeczy!!!!!! A na pewno nie jacyś pożal się boże administratorzy, którzy potrafią w razie potrzeby napisać Ci jedynie "proszę udać się na policje" i ja za to 10% bule .

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 16:24:29

Także zostaję, ale z ciuchami, które wystawiłam przed TĄ datą =) + nowe bd wystawiać dopóki, dopóty mi się pieniądze na prowizję nie skończą =)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 17:44:19

Cytat
rojza_rojza
ojej
i tak was bardzo mało jak na razie
gdzie reszta z tych ponad 90tysięcy użytkowniczek?

nie wszystkie te tysiące panien włażą na forum? nawet nie 1/10.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 17:48:23

Cytat
Paula0411
O co chodzi z tą prowizja bo nie orientuje sie?

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 17:50:46

ja od jakiegoś czasu zaglądam tylko i wyłącznie na forum

Cytat
MajkaaaxDxD
Ja zostaję na szafiarence :D

"Otrzymujemy dużo zgłoszeń od użytkowniczek zaniepokojonych pojawianiem się ofert z zawyżonymi kosztami wysyłki"

Śmiać mi się z tych zaniepokojonych dziewuch chce.
musieli coś propagandowo napisać, te zaniepokojone użytkowniczki to pewnie wymysł szafy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 17:53 przez pauli05.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 17:52:56

Ja zostaję na szafie. Sprzedaż, wymiany, blog, forum... full service, bez zmian ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z butami