Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:36:22

Cytat
skarbek2012
Cytat
kiciek1985
Cytat
skarbek2012
Wyobraźcie sobie jakby była prowizja na forum od zakładania nowego wątku;) Wreszcie skończyłyby się bezsensowne pytania: Czy grubo wyglądam;DD

nie podpuszczaj guru, bo tak zrobią.
Przecież wtedy każdy by juz uciekł z szafy więc co to za interes dla nich;)Wystarczy że prowizją od sprzedaży stracą wiele użytkowniczek

Próżnych nie sieją - to "samosiejki", które zapłacą każdą cenę za usłyszany/napisany komplement

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:37:21

Ja zostaję:) Uważam, że z szafy uciekają dziewczyny, które nastawione są tylko i wyłącznie na zarobek, a te które tylko od czasu do czasu coś sprzedadzą nawet nie odczują wprowadzenia tej prowizji.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:38:16

Ja narazie zostaje, moze coś się wystawi od czasu do czasu, jednak bede tego unikać. Może szafa.pl gdy straci większość fanów i użytkowniczek wróci do starych - lepszych zasad funkcjonowania.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:40:14

mnie zaczynaja irytować... i to bardzo

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:42:05

ja też jak na razie zostaje ;)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:42:47

Cytat
lola17xD
ja zostaje ale narazie nie wystawiam nowych ciuchów jak juz mam płacic prowizje to jest do tego lepszy i bardziej popularny portal

dokładnie :)
Cytat
kasicaforever
Prowizja? Pierwsze słyszę. No tak, jak szafa chciała zrobić z siebie "dobrą ciocię" rozdając punkty i pieniądze na saldo, to trąbiła o tym jak ta trąba z Jerycha. A jak my coś mamy płacić, to sza! Poczytaj sobie w regulaminie napisanym czcionką 4 gdzieś hen hen w zakładce na samym dnie szafy, to będziesz wiedziała :D

przecież każda szafowiczka dostała wiadomość na priv o wprowadzeniu prowizji ; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 12:45 przez LuxLuxBaby.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:46:15

ja zostaje, nie sprzedaje, nie kupuje, siedze na forum;)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:46:41

Ja zostaję, bo preferuję wymiany i nie przeszkadzają mi zmiany. Sprzedaję tylko na all i jestem świadoma tego, że zasady są takie a nie inne. Trudno się mówi i żyje się dalej. Działam już od dawna na konkurencyjnym portalu z wymianami a kilka dni temu odkryłam jeszcze inny :)

zweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 1/5

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:49:31

Ja się cieszę,że suknię ślubną za 1500 zł sprzedałam przed zmianami:) ale dziewczyna przyjechała po nią z daleka i odbyło się to trochę jakby poza szafą. ogólnie będę wystawiać ubrania na wymianę bo 10 % wydaję mi się dużo kwotą. to jak danina w średniowieczu 1/10 wartości :D

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:50:02

Cytat
nurhia
ja zostaje, nie sprzedaje, nie kupuje, siedze na forum;)

Tu też jest coraz mniej ciekawie, przy wciąż powtarzających się tematach;

* moje cialo.. ocencie!!!
* czy jestem ładna
* ile mam schudnąć przy wadze 50 kg
* czy moje oczy są smutne

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:53:48

ja tu tylko dla forum,. nic wiecej, może jedyni cos kupie jak naprawde mi sie spodoba ale współczuje tym co musza oddać prowizje, a podwyższanie cen wysyłek by mniejszą dać cene ciucha juz jest nie zgodne z regulaminem szafy :(

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:56:10

Cytat
mistrzynia
ja nie mam zamiaru opuszczać szafy, nadal jestem tu codziennie (oglądam ciuchy i wypowiadam się na forum ;)
póki co prowizja mnie nie obowiązuje, bo wszystko co mam dodałam przed tą feralną datą, więc nie mam powodu, żeby uciekać :p

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 12:57:51

Ja też zostaję,mam tu spore branie i przecież wśród uczciwych szafowiczek prowizja nie będzie aż tak straszna;)
Mam kilka klientek,które w większości spoglądają na bloga,żeby sprawdzić co nowego stworzyłam,zanim kupią;)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 13:08:23

ojej
i tak was bardzo mało jak na razie
gdzie reszta z tych ponad 90tysięcy użytkowniczek?

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

21 lut 2013 - 13:13:18

Cytat
magness86
zostaję , ale nie będę tu sprzedawać .. szkoda płacić tak wysoką prowizję , wolę sprzedawać na all czy darmowych portalach
Cytat
19BaMbOoChA90
"Krowa co dużo muczy, mało mleka daje" - to odnośnie tych, najgłośniej krzyczących o swoim odejściu. Owszem, pewnie założą konta na innych portalach żeby uniknąć prowizji, ale jak ktoś tu był nie tylko w celach ciuchowych, ale także dla forum to raczej zbyt szybko stąd nie odejdzie ^^

Ja się nigdzie nie wybieram bo jestem tu TYLKO dla forum chyba, że mnie zaś zbanują haha :D

to zgłoś się po usunięcie ostrzeżenia ..
jedno masz stare , zobaczyłam z ciekawości :)
Och dzięki Ci mój wybawco za uświadomienie mnie. Do tej pory myślałam, że one same powinny zniknąć, och :I
Stary, ale jary. Za jary na to by mi go usunęli i żadne prośby i groźby nic nie dały.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z butami