Obecnie rozmawiamy o:

auto skup

gorący temat

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

Książka

wczoraj o 11:49

Gdzie kupić materac ?

wczoraj o 10:58

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

e-papieros

21 lut 2013 - 13:17:30

próbowałam rzucić kilka razy brałam tabletki Tabex kosztują 90 zł bardzo pomagają, ale musiałam je odłożyć, bo miałam nie przyjemne objawy po tych tabletkach.. ;O
e-papieros to całkiem fajna sprawa, ale ważna jest tez silna wola.
Bo znam osoby, które po mimo tego pala normalne fajki.
Co do mnie to nie zamierzam tego kupować, bo lubię puścić sobie dymek:))

e-papieros

25 lut 2013 - 10:48:03

Cytat
Malutkao91
próbowałam rzucić kilka razy brałam tabletki Tabex kosztują 90 zł bardzo pomagają, ale musiałam je odłożyć, bo miałam nie przyjemne objawy po tych tabletkach.. ;O
e-papieros to całkiem fajna sprawa, ale ważna jest tez silna wola.
Bo znam osoby, które po mimo tego pala normalne fajki.
Co do mnie to nie zamierzam tego kupować, bo lubię puścić sobie dymek:))

no dokładnie:) nie zapominajcie, że e-papieros to ciągle papieros a nie magiczny środek na rzucenie palenia :). jest mniej szkodliwy, tańszy, ładniej pachnie itd. ale to ciągle papieros a nie jakieś czary-mary ;). ja bardzo sobie chwalę mojego Rm1 i uważam, że to wygrany los na loterii! a rzucić póki co nie chcę, bo po prostu to lubię. a od kiedy odkryłam liquidy w tysiącu pysznych smaków i o apetycznym zapachu, to już w ogóle ;)

e-papieros

25 kwi 2024 - 10:45:25

Jeśli zależy Ci na dostawcy liquidów i wielorazowych e-papierosów, a szczególnie interesuje Cię marka Crystal, to sklep https://e-fajki.pl/ będzie dla Ciebie idealnym partnerem handlowym. Mając dostęp do bogatej gamy produktów tej renomowanej marki, będziesz mógł zaoferować swoim klientom wysokiej jakości produkty, które z pewnością przyciągną ich uwagę i zachęcą do ponownych zakupów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z butami