Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was drogie szafowiczki.
Od dawna zastanawia mnie czy rzeczy z wymian, jakieś (sweterki, spodnie, bluzki, kurtki), pierzecie od razu?
Moja koleżanka kiedyś mnie wyśmiała, powiedziała, że skoro niektóre rzeczy mają metkę to nie powinnam ich prać.
Faktycznie, czasem nie piorę sukienek, czy spódniczek z metką, ale spodni sobie wyprać nie wyobrażam.
Jak z tym jest u Was? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 19:30 przez daarkaaa.

no jak ma metke i jest nie noszona a w mieszkaniu nie jest palone a rzecz jest dobrze schowana itd to po co prać ?

piorę wszystkie nowe ubrania

Jak ma metke nie piore, ale jesli nawet jest nowe, a nie ma metki- piore.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 19:34 przez ChuuupaChups.

No tak, ale skąd mam wiedzieć czy ktoś w tym nie chodził?
Nie mówię o takich rzeczach, które są przesiąknięte dymem papierosowym, itd, tylko takie np. spodnie z metką, bo wiem, że są różne zdania.

ja wszystko piore

yyy... w sumie jakoś nie przykuwam do tego większej uwagi ... jak ładnie pachnie, wygląda na czyste itp. to wkładam do szafki a jak śmierdzi np. papierosami, jest jakieś ubrudzone itp. to oczywiście piorę.

aaa już kapuję myślałam, że o Twoje ciuchy na wymianę chodzi ;p a tak tak tak, lepiej wyprać :)

ja piorę,,,nie zaleznie czy metka czy nie. ze sklepu tez masz z metka a przymierzane sa ubrania przez rozne osoby. skad wiesz kto co i jak:>?

coś co jest z metką i czuć nowością to nie piorę, reszta ląduje w pralce ;)

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też piorę

Cytat
PatrycjaB89
ja piorę,,,nie zaleznie czy metka czy nie. ze sklepu tez masz z metka a przymierzane sa ubrania przez rozne osoby. skad wiesz kto co i jak:>?

No dokładnie o to mi chodzi, ja jednak zawsze spodnie itd. piorę, ale interesuje mnie wasze zdanie na ten temat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 19:40 przez daarkaaa.

Ja tam wolę wszystko wyprać - na wszelki wypadek :P

ja piorę tylko to co nie jest nowe z metką ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciuchy za 10 gr ?