Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tania drukarnia Kraków

31 sty 2013 - 20:22:21

cześć dziewczyny,
nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu pytania, ale znacie może jakąś w miarę tanią drukarnię w Krakowie gdzie moge na sztuki wydrukować plakaty A3 w kolorze?
pomocy!
xoxo

tania drukarnia Kraków

21 mar 2013 - 12:48:58

Polecam Ci drukarnię http://www.greendruk.pl/ drukowaliśmy tam plakaty były co najważniejsze tanie i w bardzo dobrej jakości. Zamówienia przyjmują za pośrednictwem strony lub mailowo jeżeli Klient ma problemy z takim zamówieniem. Polecam bo byliśmy profesjonalnie obsłużeni.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

tania drukarnia Kraków

26 mar 2014 - 15:36:56

zobacz sobie na ofertę City com gdzie można też drukować w uv druk, a to jest ich strona http://city.com.pl/pl/oferta/drukarnia-wielkoformatowa/ :)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

tania drukarnia Kraków

03 maj 2015 - 16:40:41

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

tania drukarnia Kraków

04 maj 2015 - 06:30:12

Taniej będzie skorzystać z drukarni internetowej i to zdecydowanie. Zerknij sobie tutaj:
[Moderacja - nieopłacona reklama] - ceny są niższe niż w drukarniach stacjonarnych w Krakowie. No i moim zdaniem takie zamawianie przez internet jest również wygodniejsze ponieważ zamówienie składasz przez internet i potem jedynie czekasz na kuriera aż Ci je przywiezie. Drukowałam tam jakiś czas temu ulotki dla mamy do jej firmy i jakość jest bardzo dobra. W zasadzie nie ma różnicy niż jak w przypadku tradycyjnej drukarni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

tania drukarnia Kraków

15 cze 2015 - 09:05:59

A ja szukam jakiejś drukarni w Krk do wydruku plakatów informujących o wydarzeniu sportowym.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

tania drukarnia Kraków

15 cze 2015 - 14:19:48

Ale w krk nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem drukarni. Za czasów studenta drukowało się wszelkiego rodzaju prace, ulotki itd w tej drukarni przy Witosa 23. Tu masz do nich dokładny namiar
[Moderacja - linki]
Wyślesz im plik, oni to wydrukują - podjedziesz o umówionej porze po odbiór i uregulowanie należności. Pod względem jakości wszystko powinno być na tip-top.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-28 09:26 przez moderator.

tania drukarnia Kraków

15 cze 2015 - 14:34:14

bbz

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

tania drukarnia Kraków

22 lip 2015 - 15:26:23

jeśli chodzi o plakaty, ich tworzenie samemu w przystępny sposób, drukowanie i wysyłka, to wszystko to na http://www.4create.eu/

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

tania drukarnia Kraków

09 lis 2015 - 14:03:49

Osobiście przy dużych formatach i plakatach moja firma korzysta z reklama kraków i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług.

tania drukarnia Kraków

26 gru 2015 - 16:29:49

Jeśli chodzi mały nakład i o szybką realizacje zlecenia polecam drukarnia cyfrowa warszawa zamówienia składa się telefonicznie lub przez internet z do stawą do klienta. Wydruki są bardzo dobrej jakości. Realizują nietypowe zlecenia. prowadzą studio graficzne mogą przygotwać projekt graficzny.

tania drukarnia Kraków

07 sty 2016 - 14:03:04

Bardzo dobrą drukarnią robiącą nadruki na koszulkach jest drukarnia sitodrukowa Mag-Service

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

tania drukarnia Kraków

25 lut 2016 - 11:25:32

Ja drukowałam ostatnio ulotki . Otworzyłam swój salon kosmetyczny oraz chciałam przygotować ulotki oraz wizytówki dla klientek. Mieszkam w mniejszej miejscowości. Są tutaj dwie stacjonarne drukarnie ale porównałam sobie ceny z internetowymi i w tych internetowych ceny były znacznie korzystniejsze. Postanowiłam zamówić. Na poczatku bałam się trochę,ze jakość może być kiepska ale okazało się,ze wydruki są wysokiej jakości. Tak samo papier jaki zastosowali. Dodam, że drukowałam w drukarni Openprint . Ludzie polecali sobie na innym forum, ja również teraz mogę ich polecić.

tania drukarnia Kraków

15 cze 2016 - 12:46:18

A wykonywał ktoś na czapce z daszkiem nadruk poprzez sitodruk? Wrocław ma sklep internetowy z czapkami, tylko zalecają haft komputerowy, a mi właśnie zależy na płaskim elemencie, a nie wypukłym jak od haftu.

tania drukarnia Kraków

01 lip 2016 - 08:58:19

Jeśli chodzi o nadruki to sprawdź extrema.com.pl - tam robią nadruki na czapkach z daszkiem (tylko szczerze mówiąc nie jestem pewna jaką metodą). ja robiłam u nich nadruk na bluzie i koszulce i byłam bardzo zadowolona.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 09:00 przez wenika.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zrobic takiego koguta?