Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:24:19

mam mały problem , kupiłam sukienke , jest bardzo ładna niestety nie moge jej założyć ponieważ ma odkryte całe plecy a bez stanika czuje się nie komfortowo macie jakieś dobre pomysły ?

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:26:47

sa takie miseczki sylikonowe tak jakby przyklejane na piersi i sie sprwdzaja, popatrz na all ;)

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:28:58

Stanik SILIKONOWY ( ma cały silikonowy pasek obwodu z tyłu) dostępne na znamym portalu A.....

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:29:47

a czy jest różnica w firmie z jakiej kupie czy każdy z reguły się nie odkleja ?:)

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:31:22

sa, nawet na szafie widzialam :D
i jak masz mniejsz epiersi to fajnie Ci podniosa i wymodeluja :D

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:32:08

nie zdarzyło mi się żeby się odklejały:) nawet latem podczas upałów. aha i raczej nie patrzę na marke.

dobór stanika

26 sty 2013 - 16:44:46

Ja ostatnio widziałam na jakiejś stronce jak dziewczyna fajnie to zrobiła ale niestety nie mogę znaleść ;/ Są tez takie biustonosze z tyłem silinonowym jak ramiączka a sam stanik zapinany jest z przodu. Są też tzw. samonośne one też maja ramiączka i tył silikonowy. W internecie znalazłam z materiału ale tył jest nisko, zależy jak masz głebokie wycięcie. Najlepiej poszukać w jakimś sklepie z bielizną, na pewno cos znajdziesz ;)


dobór stanika

26 sty 2013 - 16:59:32

jesli masz mały biust to po co Ci sie petać biustonoszem? wystarczy jak nakleisz sobie na sutki takie specjalne nakładki żeby Ci nie sterczały i po klopocie, jeśli bust masz duzy to gorzej i trzeba pokombinować z biustonoszami, które mają specjalne szelki obniżające zapięcie biustonosza. A te całe silikonowe tyły i silikonowe ramiączka jak dla mnie są obleśne.

dobór stanika

26 sty 2013 - 17:07:41

w esotiq'u są takie bardotki z dodatkowym przedłużanym zapięciem:) koszt to ok 70zł;/ ale mają też takie dodatkowe gadżety:) możesz kupić samą przedłużkę!!! idź popytaj bo są teraz przecenione na 7,90. części, które doczepiasz do stanika są mocne, materiałowe i dalej jest długi silikonowy pasek, żeby owinąć się nim:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za młoda na ślub i dziecko?