Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

51 minut temu

Druk ścienny

58 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zauroczony

24 sty 2013 - 21:54:54

hej. w sobotę idę na 100 ze znajomym. poznałam go niedawno, zaprosił mnie więc się zgodziłam. mam wrażenie, że on się we mnie zauroczył i coraz bardziej w to brnie. ja nic do niego nie czuję i nie chciałabym go zranić. wiem, że na 100 planuje mi powiedzieć jak bardzo mu się podobam. kompletnie nie wiem co robić, nie chcę go skrzywdzić bo traktuje go jako zwykłego znajomego. co robić? oboje mamy po 18 lat

zauroczony

24 sty 2013 - 21:57:53

to już teraz daj mu do zrozumienia, że świetny z niego kolega, że lubisz jak brata

zauroczony

24 sty 2013 - 21:58:31

jeśli zależy ci aby go nie zranić i wiedziałaś o tym jak jest to trzeba nie było iść. tylko nadzieje chłopak sobie zrobił i prawdopodobnie w jedną z ważniejszych nocy w swoim życiu z siebie kretyna zrobi.

zauroczony

24 sty 2013 - 22:01:09

daj mu już teraz do zrozumienia ze z tego nic nie będzie.. niech nie robi z siebie kretyna...

zauroczony

24 sty 2013 - 22:04:55

Cytat
whiteco
jeśli zależy ci aby go nie zranić i wiedziałaś o tym jak jest to trzeba nie było iść. tylko nadzieje chłopak sobie zrobił i prawdopodobnie w jedną z ważniejszych nocy w swoim życiu z siebie kretyna zrobi.

zauroczony

24 sty 2013 - 22:06:40

nie wiedzialam o tym, bo dopiero się niedawno poznaliśmy, nie miał z kim iść to się zgodziłam, przecież to nie moja wina że się zauroczył

zauroczony

24 sty 2013 - 22:08:18

Friendzone..już mu współczuję...może spotkaj sie z nim wcześniej i powiedz to przed, żeby nie robił z siebie idioty w 100dniówke?

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

zauroczony

24 sty 2013 - 22:08:49

Cytat
basia150609
daj mu już teraz do zrozumienia ze z tego nic nie będzie.. niech nie robi z siebie kretyna...

jw.

zauroczony

24 sty 2013 - 22:09:00

powiedz mu jeszcze przed,teraz mu będzie przykro ale jesli zrobisz to po 100 i dodrej zabawie to będzie gorzej

zauroczony

24 sty 2013 - 22:18:29

a jeśli tym popsuje mu 100? może po prostu lepiej żebym zachowywała się na dystans? wtedy zrozumie

zauroczony

24 sty 2013 - 22:24:43

Cytat
kawiarenkanana
a jeśli tym popsuje mu 100? może po prostu lepiej żebym zachowywała się na dystans? wtedy zrozumie

tylko mu nie mów przed studniówką! zepsujesz chłopakowi wieczór.

zauroczony

24 sty 2013 - 22:28:26

dlatego nie mów wprost sorry kolego ale z tego nie będzie love story, tylko jak on cię rozbawi to powiedz ze jest fajny ze czujesz się swobodnie jak przy bracie i tyle

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

zauroczony

24 sty 2013 - 22:28:54

ale się wkopałaś, wybacz ale szkoda mi go, wiadomo że ty nie możesz się do niczego zmuszać ale on na pewno myśli ze studniówka bedzie mega wspaniała bo ty to odwzajemnisz, a studniówkę ma sie raz w życiu

zauroczony

24 sty 2013 - 22:29:27

Cytat
Carrie_Bradshaw
Cytat
kawiarenkanana
a jeśli tym popsuje mu 100? może po prostu lepiej żebym zachowywała się na dystans? wtedy zrozumie

tylko mu nie mów przed studniówką! zepsujesz chłopakowi wieczór.
myślę, że masz racje. sama nie chciałabym żeby ktoś mi powiedział coś takiego przed takim dniem
Cytat
blackchocolate
ale się wkopałaś, wybacz ale szkoda mi go, wiadomo że ty nie możesz się do niczego zmuszać ale on na pewno myśli ze studniówka bedzie mega wspaniała bo ty to odwzajemnisz, a studniówkę ma sie raz w życiu
wiem, gdybym to przewidziała w ogóle nie zgodziłabym się na tą 100, ale myślałam że jak się tak mało znamy to nic takiego nie wyjdzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 22:31 przez kawiarenkanana.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

zauroczony

24 sty 2013 - 22:33:10

Cytat
kawiarenkanana
Cytat
Carrie_Bradshaw
Cytat
kawiarenkanana
a jeśli tym popsuje mu 100? może po prostu lepiej żebym zachowywała się na dystans? wtedy zrozumie

tylko mu nie mów przed studniówką! zepsujesz chłopakowi wieczór.
myślę, że masz racje. sama nie chciałabym żeby ktoś mi powiedział coś takiego przed takim dniem
Cytat
blackchocolate
ale się wkopałaś, wybacz ale szkoda mi go, wiadomo że ty nie możesz się do niczego zmuszać ale on na pewno myśli ze studniówka bedzie mega wspaniała bo ty to odwzajemnisz, a studniówkę ma sie raz w życiu
wiem, gdybym to przewidziała w ogóle nie zgodziłabym się na tą 100, ale myślałam że jak się tak mało znamy to nic takiego nie wyjdzie

sama nie wiem co bym zrobiła, trudna sytuacja... :( bo nawet gdybyś nic mu na studniówce nie powiedziała to on by na coś liczył potem i mógł by jeszcze bardziej sie załamać :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krzywe nogi