Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:05:38

Jestem załamana, w piątek mam studniówkę. Kilka dni temu dostałam bardzo wielu krost z buzi i na języku. Nie mogłam jeść i mówić, od razu poszłam do lekarza po jakieś leki. Na razie nie pomogło... Jednak wczoraj w nocy miałam ostry ból gardła , dziś jeszcze gorzej. Rano pobiegłam do lekarza... Mam wirusowe zapalenie gardła. Od razu wzięłam pierwszą dawkę antybiotyku + inne przeciwzapalne leki. Czuje się strasznie rozbita, boli głowa , o gardle nic nie mówię... Mam właściwe 2 dni na kuracje i 5 tabletek antybiotyku do poloneza. Wiem, że nie jesteście lekarzami , ale powiedzcie czy ja jakoś wykuruje się do piątku? Podobno w czasie brania antybiotyku człowiek odzyskuje siły, i już po 2 dniach widać znaczą ulgę. Jednak jeśli mam zmarnować tak ważny dzień w życiu to chce wiedzieć :/ powiedzcie coś

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:09:11

współczuje;(

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:09:49

Ja na studniówce mojego partnera bylamm z gorączką 39. Przeżylam i bawiłam się świetnie.
Życzę zdrówka :)

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:14:15

antybiotyk powinien zacząć działać po 24 do 48 godzinach więc jest szansa że poczujesz się lepiej, jednak na studniówce powinnaś zapomnieć o alkoholu i uważać żeby Cię gdzieś nie zawiało, życzę zdrowia

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:14:46

Oł, współczuje :(
Ja już się prawie wyleczyłam, a w sobotę mam swoją studniówkę. Cieszę się, że czuje się lepiej, ale w zeszłą sobotę byłam u chłopaka. Gorączka, ból głowy, gardła, katar... Ale przeżyłam! :)

Mam nadzieję, że będzie dobrze, dasz radę ;*
Zdrówka życzę!

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:15:19

Dasz rade, ale nie pij alkoholu ;)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:15:51

Cytat
basiaa83
antybiotyk powinien zacząć działać po 24 do 48 godzinach więc jest szansa że poczujesz się lepiej, jednak na studniówce powinnaś zapomnieć o alkoholu i uważać żeby Cię gdzieś nie zawiało, życzę zdrowia
wiem nie będe pic, ale czekam na ten dzien wiele miesiecy , nie chce siedziec cala impreze pod sciana , łamiąc się z bólu

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:16:59

Śpij jak najwięcej! Ja jak zaczyam być chora to potrafię cały dzień i noc przespać a na drugi dzień już się lepiej czuję ;) Nie wychodź nigdzie z domu,leż cały czas. Jedz czosnek :)

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:17:55

Antybiotyk działa szybko, więc miejmy nadzieję że pójdziesz na studniówkę uśmiechnięta :)

zweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 2/5

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:17:55

Znam ten ból, ja rok temu na swoim półmetku tak miałam. Brałam antybiotyk tak jak kazał i poprawiło się, ale ogólne zmęczenie miałam. No i piątą czyli ostatnią dawkę miałam w dzień półmetka i jej nie wzięłam, bo poczytałam na internecie jakie są skutki mieszania leków a szczególnie antybiotyków i alkoholu. Wiem, że nie wolno tak robić, ale zaryzykowałam. I dzień po półmetku wylądowałam w szpitalu na 10 dni, bo miałam źle rozpoznana chorobę ;/ Więc rób to co karze lekarz, jedz cytrusy na pewno cię wzmocnią, tylko aby zimne ze bardzo nie były. Poworotu do zdrowia życzę! Ja mam z następną sobotę i też sie boje, aby nie pochorować...

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:19:38

juz sama nie wiem :/

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:19:59

Dzisiaj jest środa popołudniu, masz wieczórór, noc, jutro, jutrzejszy wieczór/noc na kurowanie się. Przede wszystkim bierz leki, duuuużo pij i się wygrzewaj.

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:20:07

Jasne, że będziesz czuła się lepiej. Ale musisz pamiętać żeby nie pić alkoholu jak zażywasz antybiotyk.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:22:06

wiem o alkoholu nie mam mowy, jednak boje sie ze bol i tak nie minie :/

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Choroba a studniówka:/

23 sty 2013 - 15:23:20

Cytat
ubrania58
Znam ten ból, ja rok temu na swoim półmetku tak miałam. Brałam antybiotyk tak jak kazał i poprawiło się, ale ogólne zmęczenie miałam. No i piątą czyli ostatnią dawkę miałam w dzień półmetka i jej nie wzięłam, bo poczytałam na internecie jakie są skutki mieszania leków a szczególnie antybiotyków i alkoholu. Wiem, że nie wolno tak robić, ale zaryzykowałam. I dzień po półmetku wylądowałam w szpitalu na 10 dni, bo miałam źle rozpoznana chorobę ;/ Więc rób to co karze lekarz, jedz cytrusy na pewno cię wzmocnią, tylko aby zimne ze bardzo nie były. Poworotu do zdrowia życzę! Ja mam z następną sobotę i też sie boje, aby nie pochorować...
W trakcie kuracji antybiotykiem pić alkohol O.o masakra.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzurka czy pasuje?