Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

No cóż czesto zdarzały sie u mnie bardzo hmm..nietypowe wiadomosci
i zastanawiam się jakie byly wasze najlepsze, najgłupsze czy najsmieszniejsze
odpowiedzi na pytania czy wiadomosci tu na szafie:P

z góry przepraszam za nieco chaotyczną wypowiedz, juz dzis nie mysle :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 17:19 przez stella3008.

Kiedyś widziałam w poszukiwanych, że dziewczyna prosi o pomoc w kupnie sukienki z Zary. Napisałam do niej, że mogę jej pomóc, bo często bywam w galerii. Ucieszyła się i spytała czy jak wpłaci 150 zł (sukienka kosztowała 170 zł), to dopłacę jej różnicę, bo bardzo jej zależy na tej sukience i sprawiłabym jej wielką radość. Tak mnie zatkało, że nic nie odpisałam:)

@D-Rut przypomniałaś mi jeszcze o jednym :)
Kiedyś sprzedawałam legginsy. Tak wyglądała aukcja:

http://szafa.pl/c9393789-kobaltowe-welurowe-legginsy-terranova.html

i dostaje wiadomość (aż jej poszukałam;p)
czy moze mi Pani napisac czy to sa takie welurki? i sa terranowy? ma Pani jeszcze kobaltowe rozmiar s??
moja odpowiedz: Tak są welurowe, tak są z Terranovy i tak mam jeszcze kobaltowe S :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 00:50 przez I_love_Maths.

Cytat
I_love_Maths
Kiedyś widziałam w poszukiwanych, że dziewczyna prosi o pomoc w kupnie sukienki z Zary. Napisałam do niej, że mogę jej pomóc, bo często bywam w galerii. Ucieszyła się i spytała czy jak wpłaci 150 zł (sukienka kosztowała 170 zł), to dopłacę jej różnicę, bo bardzo jej zależy na tej sukience i sprawiłabym jej wielką radość. Tak mnie zatkało, że nic nie odpisałam:)

hahaha jak mogłaś nie sprawić jej tej radości :D straszna jesteś ;p

nie tak dawno dziewczyna szukała butów, napisałam jej, że u mnie w sklepie są, że będę w nim dziś bądź jutro to mogę jej pomóc w zakupie. dziewczyn się ucieszyła, ale za chwile mi napisała, żebym jej kupiła i wysłała za pobraniem, bo martwi się, że ją oszukam. miałam już wtedy ponad 100 pozytywnych komentarzy, a ona 3 czy 4. ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 00:29 przez jolieetolie.

Wystawiłam (i wstawiłam zdjęcia!) przedmiot zatytułowany "Granatowe legginsy"

Pytanie jednej z dziewczyn: "Witam. Jaki kolor mają te legginsy? :)"

pytania o kolor czy wymiary, które są oczywiście podane również dostaje :D


raz też dziewczyna pisze do mnie 'wymienisz się, oddam wiele', na co jej odpisałam, że przedmiot jest wystawiony tylko na sprzedaż i jak jej tak zależy, to mogę trochę zejść z ceny, na co ona mi odpisała 'takiej szmaty kupować nie będę' ;]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 00:37 przez jolieetolie.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

no, do mnie to raz przyszła taka wiadomość: "witam mam pytanko a jak pani ocenia stan wizulany torebki???". nie powiem, trochę się zdziwiłam.

o pytaniach o wymiary i kolor już nie wspominam, bo było ich setki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 00:38 przez truskawkowabuba.

wystawiałam kiedys np. nową bluzkę za 35 zł

i na dole dopisywałam, ze przy wiekszym zamówieniu rzeczy z mojej szafie ( o łącznej wartosci przekraczającej 250zł za taką paczkę) otrzymujesz jedną wybraną dowolnie rzecz z mojej szafy gratis, nie moze ta rzecz o byc drozsza niz 60 zl

i szereg odpowiedzi zawsze, ktore nie wiadomo nawet jak skomentowac:


- "idzialam ta bluzkę za 50 zl a nie za 60 zł na all."
-"to 35 czy 60zł kosztuje bluzka"
- "a gdzie niby ta bluzka kosztowala 60 zł? na all.? nie oszukuj."

i wiele innych,

Cytat
Elka240
Cytat
I_love_Maths
Kiedyś widziałam w poszukiwanych, że dziewczyna prosi o pomoc w kupnie sukienki z Zary. Napisałam do niej, że mogę jej pomóc, bo często bywam w galerii. Ucieszyła się i spytała czy jak wpłaci 150 zł (sukienka kosztowała 170 zł), to dopłacę jej różnicę, bo bardzo jej zależy na tej sukience i sprawiłabym jej wielką radość. Tak mnie zatkało, że nic nie odpisałam:)

hahaha jak mogłaś nie sprawić jej tej radości :D straszna jesteś ;p

nr 1 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 00:42 przez unilaf.



Nie tak dawno otrzymałam wiadomość, mniej więcej o takiej treści:
"mam 164cm wzrostu, rozmiar M, jak ta sukienka będzie na mnie wyglądać??? czekam na odpowiedź kochana! :* :* :*"

Gdy napisałam, że noszę inny rozmiar i jestem dużo wyższa, więc nie mogę tego obiektywnie ocenić, dostałam odpowiedź:
"pfffff to co z ciebie za sprzedawca nara"

no właśnie pytnia o kolor ma ciągle :):) albo pytam się o wymianę jedne dziewczyny:):) ona odpisała że podobają się jej u mnie 3 rzeczy( wysłaął linki ) po czym powiedziałam ze 1 z bluzeczek mogę zamienić na jej rzecz, która mi sie spodobała :) a ona to ,że nie będzie się za takie badziewie wymieniać:):)

i weź zrozum ):)

odkąd szafa umożliwiła podawanie cen wysyłek od razu przy wystawianiu przedmiotu znacznie to ograniczyło liczbę pytań o ten koszt, mimo, iż niemal zawsze podawałam go w opisie.

ostatnio pisze do mnie pannica:
ona: jaki jest koszt wysyłki?
ja: jest przecież podany, ale proszę, podam go również tu (wklejam ceny przesyłek)
ona: aha, a to ile będzie kosztować razem z wysyłką?

-.-'

Ja miałam ciepłą, grubą kurteczkę za 15 zł.
I dostałam pytanie czy ta cena może być z wysyłką?

Do samej wysyłki musiałabym dopłacić,
bo kurtka była ciężka :)

Oczywiście tak mnie zadziwiło,
że nie odpisałam...

Kolejny kwiatek, z początków mojego istnienia na Szafie. Będę opisywać z pamięci. Rozmowa dotyczyła bluzki w rozmiarze L:

- Czy ja się w nią zmieszczę????????????
- No ja nie wiem :) Są podane wymiary, rozmiar :)
- Ja noszę S zmieszcze sie?
- Ta bluzka jest w rozmiarze L, więc dlaczego miałaby się Pani nie zmieścić? Proszę sprawdzić wymiary.
- Daj mejla to ci dam zdjęcie i powiesz czy myslisz ze bedzie dobra???
- :D *podałam maila i czekam, otwierając popcorn, na ciąg dalszy*
*dostaję maila, a na zdjęciu pani na spacerze z dzieckiem, na oko lat 3 (dziecko)*
- (ja) Proszę Panią, zdjęcie niewiele mi mówi, na moje oko jest Pani szczupła i dziecko by weszło w tę bluzkę razem z Panią :)
- Od mojego dziecka wara!!!!!!!! nie chce nic od ciebie jesteś niewychowana
- Spokojnie, to był żart, rozumiem, pozdrawiam :))
- spokojna mam być??????? pewnie jesteś jakimś pedałem ze się dziecka czepiasz!!!!!!!! :/

Reszta konwersacji to było z mojej strony "haha" - i to nie był żaden troll, ta Pani ma aktywne konto na Szafce :D

Cytat
D-Rut
Kolejny kwiatek, z początków mojego istnienia na Szafie. Będę opisywać z pamięci. Rozmowa dotyczyła bluzki w rozmiarze L:

- Czy ja się w nią zmieszczę????????????
- No ja nie wiem :) Są podane wymiary, rozmiar :)
- Ja noszę S zmieszcze sie?
- Ta bluzka jest w rozmiarze L, więc dlaczego miałaby się Pani nie zmieścić? Proszę sprawdzić wymiary.
- Daj mejla to ci dam zdjęcie i powiesz czy myslisz ze bedzie dobra???
- :D *podałam maila i czekam, otwierając popcorn, na ciąg dalszy*
*dostaję maila, a na zdjęciu pani na spacerze z dzieckiem, na oko lat 3 (dziecko)*
- (ja) Proszę Panią, zdjęcie niewiele mi mówi, na moje oko jest Pani szczupła i dziecko by weszło w tę bluzkę razem z Panią :)
- Od mojego dziecka wara!!!!!!!! nie chce nic od ciebie jesteś niewychowana
- Spokojnie, to był żart, rozumiem, pozdrawiam :))
- spokojna mam być??????? pewnie jesteś jakimś pedałem ze się dziecka czepiasz!!!!!!!! :/

Reszta konwersacji to było z mojej strony "haha" - i to nie był żaden troll, ta Pani ma aktywne konto na Szafce :D





hahahaha :)

Cytat
IzKaAd
Ja miałam ciepłą, grubą kurteczkę za 15 zł.
I dostałam pytanie czy ta cena może być z wysyłką?

Do samej wysyłki musiałabym dopłacić,
bo kurtka była ciężka :)

Oczywiście tak mnie zadziwiło,
że nie odpisałam...

sprzedawałam kiedyś paski, za 3 czy 4pln, w opisie była podana cena, którą trzeba doliczyć za przesyłkę (około 5pln). dziewczyna kupiła pasek, patrzę na stan konta... 3pln, zapytałam, czy za przesyłkę zapłacić to nie łaska? była zdziwiona i zażądała zwrotu kasy ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

promocje KARI