Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

tusze do drukarek. kupujecie?

22 sty 2013 - 17:06:58

ja zawsze kupuję oryginalne, bo niewiele różnią się ceną, a koleżanka kupowała zamienniki i coś tam się stało z jej drukarką, a moja nadal się trzyma(mam hp)

tusze do drukarek. kupujecie?

22 sty 2013 - 17:15:24

z tego co ja się orientuję, to pierwszy tusz zalecany jest oryginalny, potem mogą być zamienniki:)

tusze do drukarek. kupujecie?

22 sty 2013 - 17:24:28

Cytat
ilayla
Teraz to czasami bardziej się opłaca kupić nową drukarkę w promocji niż oryginalny tusz

tusze do drukarek. kupujecie?

22 sty 2013 - 17:31:51

Ja ostatnio przerzuciłam się na zamienniki. Tylko trzeba dobrze trafić, bo mój najnowszy zakup nie do końca jest idealny, trochę się rozmazuje. Minusem zamiennika jest to, że nie widać poziomu tuszu i nie wiesz kiedy Ci się skończy. Ale mimo wszystko stawiam na zamienniki :)

tusze do drukarek. kupujecie?

05 gru 2017 - 18:16:50

Nie znam się dokładnie na drukarkach, ale spróbuje się wypowiedzieć. Otóż, moim zdaniem, jeżeli chodzi o kupno tuszu to nie wychodzi jakoś strasznie drogo. W internecie można znaleźć taki sklep Inkhouse a tu jest przykładowa oferta dotycząca innego modelu <moderacja-reklama> Czy naprawdę jest tak drogo? Poza tym chcę podkreślić, że po prostu nie udało mi się znaleźć propozycji dla Twojego modelu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-05 20:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

tusze do drukarek. kupujecie?

05 gru 2017 - 22:21:16

Ja się przekonałam do zamienników, markowe nie różnią się zbytnio do tych oryginalnych, a cena jest dużo przystepniejsza

tusze do drukarek. kupujecie?

06 gru 2017 - 11:06:23

Ja od lat kupuje zamienniki i jestem bardzo zadowolona, wiec polecam:)

tusze do drukarek. kupujecie?

06 gru 2017 - 16:21:40

Ja kupuje tonery i nigdy mnie nie zawiodły :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

tusze do drukarek. kupujecie?

26 mar 2018 - 14:46:24

jestem za zamiennikami, ostatnio częsciej drukuję na active jetach, bo potrzebowalam czegoś niezłej jakości do drukowania grafik

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

tusze do drukarek. kupujecie?

04 paź 2019 - 08:54:12

Dla nas już kilka firm robiło wyposażenie w artykuły biurowe i w sumie zawsze najlepiej wypadała oferta przygotowana przez biurwa.pl. Szybko robią zamówienia, mają duży wybór produktów i wszystko na magazynach więc na realizację nie trzeba długo czekać.

tusze do drukarek. kupujecie?

29 gru 2019 - 10:21:38

Tusz najlepiej kupić oryginalny, potem go napełniać w specjalistycznym warsztacie tyle razy ile się da.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze odpowiedzi i wiadomosci na szafie :)