Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie kobietki, muszę zaczerpnać u Was porady, bo sama nie mam na ten temat zielonego pojęcia. W tę sobote ślub mojego brata, jestem starszą i chciabym wyglądać naprawde dobrze. Hodowałam swoje pazurki kilka miesięcy, tylko po to, żeby... wczoraj na nartach złamnać dwa z nich.. ;/ Jestem wkurzona i nie pozsotaje mi nic innego, jak pocieszyc sie sztucznymi, ale nic o nich nie wiem.. Zadzwoniłam do kosmetyczki, a ta pyta czy żel czy akryl? ekhm... czym to sie różni, czym sie kierować, które wyglądają naturalniej ? z gory dzieki za rady

Nie lepiej wyrównać je wszystkie i poprosić kosmetyczkę o delikatny manicure?

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

proponuje hybrydę :) bardzo naturalny efekt i nie niszczy płytki jak akryl czy żel
a te 2 złamane pazurki można przedłużyć na akrylu bądź żelu i tez pomalować lakierem hybrydowym

tzn.. wyrównac jedną z tych metod? to jest możliwe?

Nałóż żel na naturalne :)

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Ponia92
tzn.. wyrównac jedną z tych metod? to jest możliwe?


tak ja tak robię

po co komuś robić wszystkie i niszczyć płytkę jak można zrobić te 2 złamaną na długość jak reszta i wszystkie pomalować hybrydą :)

Cytat
Ponia92
tzn.. wyrównac jedną z tych metod? to jest możliwe?
Jasne, że tak. Wyrównaj te, które są złamane i będzie w porządku :)

Cytat
hessa
Nie lepiej wyrównać je wszystkie i poprosić kosmetyczkę o delikatny manicure?

z dwoch polecam akryl, jest trwalszy i wyglada moim zdaniem lepiej.

megi a jaka jest cena takiego zabiegu ?

tylko że jak autorka chce wyglądac naprawdę dobrze to pięknie by było aby nie był to jeden kolor , najpiekniej jest na taka okazję mieć staranny francuski manicure i śliczny mleczny kolor na to, a do tego malutkie cyrkonie na palcu serdecznym i kciuku, piekne, eleganckie...serce

Cytat
megi1375
Cytat
Ponia92
tzn.. wyrównac jedną z tych metod? to jest możliwe?


tak ja tak robię

po co komuś robić wszystkie i niszczyć płytkę jak można zrobić te 2 złamaną na długość jak reszta i wszystkie pomalować hybrydą :)

Hybryda niszczy płytkę tak samo jak żel.

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
orbitka321
megi a jaka jest cena takiego zabiegu ?

manicure hybrydowy w salonie gdzie pracowałam 50zł a przedłużenie czy pod-żelowanie uszkodzonych paznokci jeśli to był 1 czy 2 było gratis :)
ew kwestia dopłaty 5zł max 10zł jeżeli więcej pazurków było do "remontu"

prywatnie robię to za 30-40zł
Cytat
Aga_Wa
Cytat
megi1375
Cytat
Ponia92
tzn.. wyrównac jedną z tych metod? to jest możliwe?


tak ja tak robię

po co komuś robić wszystkie i niszczyć płytkę jak można zrobić te 2 złamaną na długość jak reszta i wszystkie pomalować hybrydą :)

Hybryda niszczy płytkę tak samo jak żel.

może pomyliłaś lakier hybrydowy z lakierem żelowym...
albo coś jest robione nie tak np za mocno zmatowiona płytka lub źłe zdejmowanie


lakier hybrydowy w przeciwieństwie do żelu przyczepia się tylko do wierzchniej warstwy paznokcia nie "wżera się" w płytkę tak jak żel dlatego nie niszczy tak mocno jak żel... ale jak np komuś rozdwajają się paznokcie to hybryda może się nie trzymać to rozdwoi się z paznokciem ...

z doświadczenia wiem że klientki które przychodzą regularnie do salonu na hybrydę nawet po ponad pół roku mają o niebo lepszą płytkę niż klientki po jednorazowym "żelowaniu"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 15:49 przez megi1375.

ANI TO ANI TO! ŻELE I AKRYLE SĄ JUŻ DAWNO PASSE! WEDŁUG MNIE WYGLĄDA TO OKROPNIE. TE METODY WYCHODZĄ Z MODY :) PROPONUJĘ CI HYBRYDĘ. NIE NISZCZY TAK PANZOKCIA, WYGLĄDA NATURALNIE I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE JEST DROGIE. JA CI PROPONUJĘ TAKIE


jak oglądam zdjęcia tych wszystkich 'robionych' paznokci, to pierwsze co mi sie rzuca w oczy to święcące palce (od kleju? ;O) wokół paznokcia. straszne. aż mam ciary na samą myśl, że muszę poddać swoje pazury takim torturom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 16:26 przez Ponia92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypowiedzenie z pracy :(