Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:19:07

A ja chodzę, często przed weselem czy jakąś imprezą a że nie mam czsu to od razu usługi kompleksowe biorę, czeszą mnie i malują. Raz mnie tu zaprowadził chłopak studio Wrocław i bardzo mi się spodobało, jednak żeby chodzić regularnie to nie posiadam takich funduszy ;(

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:20:26

Tak chodzę ,jakie dajecie napiwki czy dajecie w ogóle?
Brwi 15,manikiure 30,pediciure 85,mysle nad zabiegami ujędrniającymi jeszcze próbowała któras takich zabiegów?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 13:26 przez papryczka899.

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:25:30

Ja chodzę na henne,brwi,paznokcie:) Choć sama jestem po szkole kosmetycznej to lubię chodzić i wole żeby mi ktoś zrobił,wiadomo jak to robi się sobie samej:D:D

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:35:07

chodze raz w miesiacu na henne rzes i brwi plus regulacja place 28zl

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Chodzicie do kosmetyczki?

14 lut 2014 - 10:59:50

chodzę, niestety mam straszne problemy z cerą i sama sobie nie potrafię z nią poradzić, dlatego regularnie odwiedzam dermed w Krakowie. Dzięki takim wizytom u kosmetyczki moja skóra wygląda o niebo lepiej.

Chodzicie do kosmetyczki?

14 lut 2014 - 11:02:40

chodze na regulacje brwi ,czasem depilacje woskiem

Chodzicie do kosmetyczki?

14 lut 2014 - 13:59:20

tak, na pedicure stóp dość regularnie latem, bo mam problemy ze stópkami ;(

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:18:55

A ja przyznam, że dzisiaj ciężko o dobrą kosmetyczkę, nie zawsze jest też się kogo poradzić, bo każdemu odpowiada co innego. Często przeglądam innowacyjne strony i serwisy, gdzie można dowiedzieć się więcej o firmach kosmetycznych np: http://salonypieknosci.pl/firmy/salony-pieknosci

Polecam dla nie obeznanych w sprawach znajdowania dobrych firm.

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:20:33

chodzę na kwasy regularnie i teraz wybieram się na mikrodermabrazję w lutym.

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:21:07

ja chodze na regulacje brwi i wosk.

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:22:52

Przy większych okazjach chodziłam na manicure, ale chyba już sobie dam spokój, bo zwykle nie byłam zadowolona ;)

Nogi woskuje mi chłopak, brwi reguluję sobie sama, nie ufam innym w tej kwestii; raz chciałabym się przejść na kwasy na twarz, ale mnie póki co na to nie stać, a że kosmetyki mam w miarę dobre to nie potrzebuję tego aż tak bardzo.

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:23:11

Cytat
oleiwiua
ja chodzę na razie tylko na regulacje brwi i hennę :)
miesięcznie 18 zł
Jeśli na avatarze są widoczne Twoje brwi po hennie i regulacji to z całego serca poleciłabym Ci zmianę kosmetyczki.


Kiedyś chodziłam na regulację brwi, teraz potrafię zrobić to sama więc nie odwiedzam gabinetów kosmetycznych, ale sporą sumę pieniędzy zostawiam w salonie fryzjerskim. :)

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:23:37

Ja w ogóle nie chodzę, ale pewnie kiedyś się skuszę na makijaż na jakąś okazję.

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:24:55

ja byłam raz w życiu tylko niedawno na regulacji brwi i hennie, chyba 15 zł zapłaciłam

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:28:44

Raz na ruski rok na regulację brwi (jak zarosne za bardzo i sama mam problem z nadaniem kształtu - tak to sama go pielęgnuje, ale czasem zdarza mi się przeoczyć "ten moment";). Pare razy byłam na manicure i na pedicure, ale umiem już sama porządnie zadbać o paznokcie ;)

Za to wiele razy korzystałam z usług gabinetów spa i medycyny estetycznej. Byłam na kąpielach z peelingiem, w mleku, masażach, peelingach ciała - tak wakacyjnie ;)
Dodatkowo chodziłam na laserowe usuwanie blizn - super efekty.
Ostatnio byłam na zabiegach IPl zamykania naczynek, miałam 3 zabiegi i efekt jest bardzo widoczny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie mogę żyć bez...