Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 11:49:39

Byłam 2 razy na maniciure i przekuwałam tam uszy. Musze zacząć chodzić na brwi, bo sama nie umiem

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 11:49:57

szkoda mi pieniędzy :) nie chodzę... zresztą wolę sama wszystko zrobić - czasami jak wychodziłam po regulacji i hennie brwi - byłam w szoku :/

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 12:05:11

Ja też generalnie nie chodzę. Kiedyś kilka razy byłam na paznokciach (żel kładziony na moje własne, teraz szkoda kasy i paznokci), od czasu do czasu mikrodermabrazja, a we wtorek byłam przedłużyć rzęsy! Mega sprawa, ale kosztowna (mi się udało za 89zł na gruponie i choć się obawiałam to jednak pani była miła i profesjonalna :) ). Resztę typu, manicure, pedicure (tylko latem się czasem wybiorę do kosmetyczki, bo wtedy stopy w sandałach lepiej wyglądają) i brwi robię sobie sama :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 12:51:56

tak, chodzę mam niestety kłopoty z cerą i nie wyobrażam sobie życia bez regularnych wizyt w Yasumi. Poza zabiegami pielęgnacyjnymi też chodzę na depilację.

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 12:52:32

nigdy nie byłam ;)

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 12:55:45

Ha, nie. Strata pieniędzy. Paznokcie umiem malować, brwi mam takie które nie potrzebują regulowania, maseczki sama robię i z cerą nie mam problemów. Takie bzdety może człowiek robić sam, chyba że nie ma ręki albo ma poważne kłopoty ze skórą.

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 12:56:26

Nie cohdze, bo mnie nie stać, ale gdybym miała pieniądze, to na pewno byłabym częstym gościem w gabinecie kosmetycznym:)

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 12:56:46

Cytat
lola17xD
ja nie poniewaz problemów z cerą nie mam, paznokcie potrafie zrobic sama, maluje sie sama ,brwi robie tez sama ogolnie to zainwestowałam w pewnien sprzet do pielegnacji i nie potrzebuje kosmetyczki

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:00:45

chodzę na mikrodermabrazję :)

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:03:02

ja ogolnie sama tez potrafie zadbac o siebie , ale fajnie jest isc raz na jakis czas do profesjonalnej kosmetyczki :)
ja tak mniej wiecej raz na 2 miesiace czy 1 raz w miesiacu chodze , i robie takie zabiegi jak np.
zabieg jakis na twarz
laser
wosk
henna
pedicure ;
oczywiscie nie wszystkie zabiegi na raz , tylko wybieram sobie jakis 1 co akurat mi sie zachce :)

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:03:36

chodzę na oczyszczanie co jakiś czas

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:10:19

Cytat
szatanwfilizance
Nie chodzę :) Wszystko co potrzebuję potrafię zrobić sama.

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:11:05

nie chodze, nigdy nie bylam,az dziwne:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 13:12 przez sexiflexi.

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:11:59

Coraz rzadziej chodzę bo nie mam po co. Większość potrafię sama hennę i brwi robię sama, paznokcie żelowe też sama robię, depilacja też. Cerę mam alergiczną i w sumie tylko kosmetyków na twarz używam z apteki reszta mnie uczula więc (z doświadczenia)wolę nie ryzykować z zabiegami na twarz.

Chodzicie do kosmetyczki?

30 lip 2013 - 13:15:01

Ja przebijałam uszy u kosmetyczki, ale to było w 1998, kiedy miałam 4 latka ;p ogólnie drugi raz się udam przed ślubem w czerwcu przyszłego roku, ale jeśli chodzi o codzienną pielęgnację, to sama reguluję sobie brwi, robię makijaż i maluje paznokcie :) Na początku może nie wyglądało te rewelacyjnie, ale po tych paru latach doszłam już do wprawy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 13:15 przez Jasemmine.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FABERLIC?