Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

41 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:22:38

ja sobie robię mini salon kosmetyczny u siebie :)
Jedynie raz na ruski rok ide na manicure , bo sama nie umiem tego zrobić

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:27:53

ja chodzę co m-c na hennę brwi i nic po za tym. a regulacje robie sobie sama :) miesięcznie 7zł za zabieg.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:29:09

Cytat
j_ulka
mantrae
mogłabyś napisać jakie kwoty mniej więcej wychodzą i ile razy trzeba powtarzać zabiegi? ja bym chciała okolice bikinii ale jeżeli to ma kosztować łącznie 2000zł to dziękuję ;P
Moja siostra chodziła na laser light sheer czy coś takiego, podobno jeden z najlepszych, i płaciła za jeden zabieg 300zł w promocji. Trzeba powtarzać 4-6 razy.

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:29:44

Do kosmetyczki chodze czasami na mikrodermabrazje, regulacje brwi +henna. Okazjonalnie na makijaz i manicure. Latem na pedicure + parafina na stopy. Maseczki jakies robilam kiedys na wyrównanie kolorytu skóry twarzy (nic nie dały). I chyba to wszystko.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:38:23

Brwi reguluję sama- doszłam do tego metodą prób i błędów, więc pewnie lepiej byłoby iść na pierwszą regulację do kosmetyczki, ale za pierwszym razem jak sama sobie wyrwałam to twierdziłam, że jest ok. Natomiast teraz jak patrze na zdjęcia to widzę, że było z nimi coś nie tak ;) U kosmetyczki robię tylko żele raz na rok jak mam taki kaprys. Malować umiem się sama, nie mam jakichś specjalnych problemów z cerą więc generalnie do kosmetyczki nie chodzę, ale wybieram się na hennę.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:44:54

chodzę na pedicure, czasem oczyszczanie. ale zastanawiam się ostatnio czy nie iść na masaż

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 15:59:56

2 razy bylam na oczyszczaniu twarzy koszt ok 100zl nie bardzo mi to pomaga wiec z moimi problemai walcze w domu
co miesiac chodze na regulacje brwi woskiem henne brwi i rzes place za to 28zl

mam zamiar zapisac sie na kurs makijazu bo niestety sama nie umiem tego robic :)
mam bardzo miła kosmetyczka wizyta u niej to relaks :)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:36:51

Ja chodzę do Beauty Center Józefów raz na jakiś czas. Lubię pójść sobie na jakiś manicure za 30 zł czy na jakiś inny zabieg. Sprawia mi to wielką przyjemność :)

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:42:21

Byłam raz zrobić makijaż i w sumie to kasa w błoto bo sama bym taki zrobiła;) Dawniej chodziłam na regulację, teraz brwi reguluję sama, jedynie na hennę tak z dwa razy do roku przed jakimś weselem;) Cerę mam w miarę ok więc sama robię sobie pilingi i maseczki. A i swego czasu chodziłam na mezoterapię skóry głowy bo mi włosy koszmarnie leciały, byłam na 7 zabiegach i zero poprawy więc odpuściłam. Jak się okazało znacznie lepsze efekty były po wcierce za 15zł;)
Może jak będę starsza to będe chodzić na jakieś zabiegi odmładzające ale na razie nie mam takiej potrzeby;)

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:44:32

mam problem ze stopami... chodzę co kilka miesięcy na pedicure, raz w tygodniu robię sama w domu. nic przyjemnego, ale czego się nie robi, żeby chodzić na obcasach ;) wkrótce wybieram się na bańki chinskie, bo tyle pochwał na forum się naczytałam... ;)

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:47:43

Ja chodzę co tydzień na manicure i hennę brwi. Raz na miesiąc robię peeling kawitacyjny, pedicure, regulację brwi oraz depilację pach.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:47:58

chodzę na mikrodermabrazję

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:48:25

Cytat
szatanwfilizance
Nie chodzę :) Wszystko co potrzebuję potrafię zrobić sama.

To samo :) no może jedynie na makijaż na wesela chodzę do kosmetyczki :)

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:48:39

Kiedyś chodziłam na brwi i paznokcie przez długi czas, ale od kiedy utrzymuję się sama zainwestowałam w dobrą pincetę i o brewki dbam sama.

Na paznokcie przez dłuuugi czas chodziłam, ale z racji tego, że były to tipsy i musiałam regularnie odwiedzać kosmetyczkę miesiąc w miesiąc, co było troche uciążliwe, nie zawsze udawało znaleźć mi się na to czas o paznokcie również dbam sama. W najbliższej przyszłości planuje zakup lampy i całego akcesorium i nauczę się robić sobie tipsy ;)

a koszta to 15 zł brwi
a paznokcie - zależy. Tips żelowy w salonie kosztował mnie 120 zł, a prywatnie u pani znalezionej na gumtree, 70 zł :)

Chodzicie do kosmetyczki?

24 sty 2013 - 10:50:01

Chodzę na paznokcie żelowe i regulację brwi woskiem. Koszt 66zł co 3tygodnie, ale od lutego będzie podwyżka na 76zł :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypowiedzenie z pracy :(