Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:30:03

ja tez tylko przekuwałam pępek no i raz paznokcie robiłam choć chciała bym iść na depilację nóg i miejsc intymnych ale nadal się waham korzysta któraś z was z takiej usługi?

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:34:08

oczyszczanie twarzy co 3 mies iace, koszt 90 zl

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:34:21

Cytat
edekzkrainykredek2
ja tez tylko przekuwałam pępek no i raz paznokcie robiłam choć chciała bym iść na depilację nóg i miejsc intymnych ale nadal się waham korzysta któraś z was z takiej usługi?
Depilacji bikini nie miałam u kosmetyczki robionej, ale nogi owszem - trafiłam na jakąś konowałkę, bo jak wróciłam do domu to poprawiałam depilatorem, włosy mi poucinała, a nie powyrywała. Dlatego teraz moją kosmetyczką jest chłopak i już za pierwszym razem lepiej mu szło, niż tamtej babie :D

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:34:52

Cytat
SunFlower23
mam problem ze stopami... chodzę co kilka miesięcy na pedicure, raz w tygodniu robię sama w domu. nic przyjemnego, ale czego się nie robi, żeby chodzić na obcasach ;) wkrótce wybieram się na bańki chinskie, bo tyle pochwał na forum się naczytałam... ;)

o nieee... okropny ból (a jestem wytrzymała) i siniaki :(
jeśli się wybierasz to zacznij teraz bo latem to słaba opcja (widać w krótkich spodenkach, sukienkach, na plaży)
miałam chyba 3 razy, może lekko poprawił się stan nóg i pupy- sporo toksyn wyszło z oliwką do tego.
jeśli masz pajączki i widoczne naczynka daruj sobie.

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:38:38

ja byłam raz, na makijażu na studniówkę i tyle :D

Chodzicie do kosmetyczki?

18 lut 2014 - 14:56:09

heh to raczej nie skorzystam jak i tak może być zostanę przy depilatorze:)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Chodzicie do kosmetyczki?

22 lut 2019 - 12:45:58

Doradzicie jakąs kosmetyczkę w Warszawie?Chodzi tutaj o zabiegi na twarz?

Chodzicie do kosmetyczki?

22 lut 2019 - 13:27:08

Rzadko bywam, ale jak już, to regulacja i henna brwi, zeszłej jesieni robiłam sobie kwasy.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Chodzicie do kosmetyczki?

22 lut 2019 - 14:42:01

Beauty Addres na Inflanckiej. Chodziłam tam na mezoterapię igłową. Pewnie bym sie na zabieg nie zdecydowała, gdyby nie moja koleżanka, która chodizła na kilka takich sesji i faktycznie widziąłam różnice w wyglądzie jej skóry na plus.
Pozazdrościłam i postanowiłam spróbować i faktycznie. Daje to o wiele lepsze nawilżenie niż jakiekolwiek zabiegi, jakie można sobie wykonać samodzielnie w domu. Nie wspominając również o działaniu kremow, ktore działają jedynie na naskórek oraz nie dają takiego poczucia dogłębnego nawilżenia jak właśnie mezoterapia.

Chodzicie do kosmetyczki?

12 mar 2019 - 14:04:33

Moja żona często chodzi. W sumie to nie mam pojęcia po co.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Chodzicie do kosmetyczki?

19 gru 2019 - 13:45:03

Moja żona prawie w ogóle nie chodzi. Czasami może, ale to tylko delikatne sprawy robi. Jej to w ogóle niepotrzebne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dostałam od faceta depilator na walentynki, czy powinno mnie to martwić?