Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:47:16

Może temat już był , w każdym razie nie natrafiłam na niego.
Pytaniem moim jest czy korzystacie z usług kosmetyczki? I jeśli tak to z jakich zabiegów korzystacie, ile mniej więcej wydajecie na kosmetyczkę w miesiącu? Sama zastanawiam się czy nie zacząć chodzić , choć może wstyd się przyznać, ale byłam tylko 2 razy ale to był makijaż i paznokcie...
Może macie jakieś alternatywne sposoby o zadbanie o siebie, np. same robicie jakieś zabiegi?
Zdradźcie sposoby na swoje piękno :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:52:08

ja nie poniewaz problemów z cerą nie mam, paznokcie potrafie zrobic sama, maluje sie sama ,brwi robie tez sama ogolnie to zainwestowałam w pewnien sprzet do pielegnacji i nie potrzebuje kosmetyczki

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:52:11

ja u kosmetyczki byłam tylko żeby przekłuć uszy i pępek

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:53:29

ja chodziłam do gabinetu medycynu estetycznej na zabiegi - wydałam tam sporo pieniędzy (zabiegi na twarz) ale z efektów byłam zadowolona (teraz juz sama sobie robię zabiegi w domu) ale chodziłam systematycznie około roku (co 2-3 tyg). Paznokcie, brwi itp sama sobie robie- bylam pare razy ale potrafię zrobić to sama.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:53:49

ja byłam ostatnio przed ślubem w lipcu, robiła mi masczkę, masaż, henne na rzesy. :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:54:49

chodzę co miesiąc na regulację brwi woskiem - koszt 10 zł :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:54:59

ja korzystam z usług kosmetyczki raz w miesiącu chodzę na ...mikrodermabrazję:)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:55:01

Nie chodzę :) Wszystko co potrzebuję potrafię zrobić sama.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:56:28

Ja do kosmetyczki nie chodzę, jakoś nie mogę się przekonać :D
sama dbam o brwi, skore i tak dalej.. :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:57:12

a ja chodzę na pazurki i raz na pół roku na peeling kawitacyjny,oczywiście regulacja brwi i tyle :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:58:44

Regularnie chodzę na brwi (regulacja) i rzęsy (henna) oraz manicure hybrydowy, bo sama w życiu bym nie umiała osiągnąć takiego super efektu a poza tym to wyelka wygoda. Od czasu do czasu peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja. Robiłam też kilka zabiegów depilacji laserowej, ale nie jestem zadowolona - może sprzęt byl kiepski, nie wiem, ale większość włosków odrosła. Niestety mam trądzik spowodowany lekami hormonalnymi, zabiegi kosmetyczne niewiele na to pomagają.:( Kończe już kurację i mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy. W domu co tydzień robię sobie "dzień piękności", czyli peelingi, maseczka, maska na włosy, pedicure i parę innych rzeczy:)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:01:56

ja korzystam od kiedy byłam nastolatką. tzn ok 16-17 roku życia. I wtedy chodziłam tylko na manicure i pedicure. Raz w miesiacu.

Teraz chodzę 2 razy w miesiącu zazwyczaj czasem częściej. Oczywiście manicure i pedicure.
2 raz do roku peeling twarzy. No i oczyszczanie twarzy ale to rzadko bo akurat cere mam dobrą i nie potrzebuje ronić to często. Mam już swoją od lat kosmetyczke i salon i tam chodzę. Raz na jakiś czas umawiam się na masaż chociaż po studiach fizjoterapii czesto z koleżnkami na wzajem sobie robimy masaże;)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:03:39

ja chodzę na razie tylko na regulacje brwi i hennę :)
miesięcznie 18 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 14:04 przez oleiwiua.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:03:52

chodze na henne i regulacje brwi woskiem- 25 pln robiłabym sobie brwi sama ale jak używam pęsety to mi się robią krosty ropne, tylko wosk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 14:04 przez Animam_debeo.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:04:18

nie chodzę do kosmetyczki ponieważ brwi nie reguluje bo mam takie,że nie potrzeba ich regulować. Zawsze jak mam zamiar wybrać się na jakiś zabieg twarzy to wysypuje mnie na twarzy a nie chce rozniesienia bakterii. Od czasu do czasu w domu robię sobie peeling maseczkę manicure, ale nie dużo tego jest;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

akryl czy żel? ogólnie o sztucznych paznokciach