Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:47:16

Może temat już był , w każdym razie nie natrafiłam na niego.
Pytaniem moim jest czy korzystacie z usług kosmetyczki? I jeśli tak to z jakich zabiegów korzystacie, ile mniej więcej wydajecie na kosmetyczkę w miesiącu? Sama zastanawiam się czy nie zacząć chodzić , choć może wstyd się przyznać, ale byłam tylko 2 razy ale to był makijaż i paznokcie...
Może macie jakieś alternatywne sposoby o zadbanie o siebie, np. same robicie jakieś zabiegi?
Zdradźcie sposoby na swoje piękno :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:52:08

ja nie poniewaz problemów z cerą nie mam, paznokcie potrafie zrobic sama, maluje sie sama ,brwi robie tez sama ogolnie to zainwestowałam w pewnien sprzet do pielegnacji i nie potrzebuje kosmetyczki

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:52:11

ja u kosmetyczki byłam tylko żeby przekłuć uszy i pępek

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:53:29

ja chodziłam do gabinetu medycynu estetycznej na zabiegi - wydałam tam sporo pieniędzy (zabiegi na twarz) ale z efektów byłam zadowolona (teraz juz sama sobie robię zabiegi w domu) ale chodziłam systematycznie około roku (co 2-3 tyg). Paznokcie, brwi itp sama sobie robie- bylam pare razy ale potrafię zrobić to sama.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:53:49

ja byłam ostatnio przed ślubem w lipcu, robiła mi masczkę, masaż, henne na rzesy. :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:54:49

chodzę co miesiąc na regulację brwi woskiem - koszt 10 zł :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:54:59

ja korzystam z usług kosmetyczki raz w miesiącu chodzę na ...mikrodermabrazję:)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:55:01

Nie chodzę :) Wszystko co potrzebuję potrafię zrobić sama.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:56:28

Ja do kosmetyczki nie chodzę, jakoś nie mogę się przekonać :D
sama dbam o brwi, skore i tak dalej.. :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:57:12

a ja chodzę na pazurki i raz na pół roku na peeling kawitacyjny,oczywiście regulacja brwi i tyle :)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 13:58:44

Regularnie chodzę na brwi (regulacja) i rzęsy (henna) oraz manicure hybrydowy, bo sama w życiu bym nie umiała osiągnąć takiego super efektu a poza tym to wyelka wygoda. Od czasu do czasu peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja. Robiłam też kilka zabiegów depilacji laserowej, ale nie jestem zadowolona - może sprzęt byl kiepski, nie wiem, ale większość włosków odrosła. Niestety mam trądzik spowodowany lekami hormonalnymi, zabiegi kosmetyczne niewiele na to pomagają.:( Kończe już kurację i mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy. W domu co tydzień robię sobie "dzień piękności", czyli peelingi, maseczka, maska na włosy, pedicure i parę innych rzeczy:)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:01:56

ja korzystam od kiedy byłam nastolatką. tzn ok 16-17 roku życia. I wtedy chodziłam tylko na manicure i pedicure. Raz w miesiacu.

Teraz chodzę 2 razy w miesiącu zazwyczaj czasem częściej. Oczywiście manicure i pedicure.
2 raz do roku peeling twarzy. No i oczyszczanie twarzy ale to rzadko bo akurat cere mam dobrą i nie potrzebuje ronić to często. Mam już swoją od lat kosmetyczke i salon i tam chodzę. Raz na jakiś czas umawiam się na masaż chociaż po studiach fizjoterapii czesto z koleżnkami na wzajem sobie robimy masaże;)

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:03:39

ja chodzę na razie tylko na regulacje brwi i hennę :)
miesięcznie 18 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 14:04 przez oleiwiua.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:03:52

chodze na henne i regulacje brwi woskiem- 25 pln robiłabym sobie brwi sama ale jak używam pęsety to mi się robią krosty ropne, tylko wosk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 14:04 przez Animam_debeo.

Chodzicie do kosmetyczki?

09 sty 2013 - 14:04:18

nie chodzę do kosmetyczki ponieważ brwi nie reguluje bo mam takie,że nie potrzeba ich regulować. Zawsze jak mam zamiar wybrać się na jakiś zabieg twarzy to wysypuje mnie na twarzy a nie chce rozniesienia bakterii. Od czasu do czasu w domu robię sobie peeling maseczkę manicure, ale nie dużo tego jest;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

akryl czy żel? ogólnie o sztucznych paznokciach