Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

17 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

teściowa

06 sty 2013 - 18:34:33

witajcie, jestem tu nowa!
Dziewczyny mam prośbę,abyście mi powiedziały czy to ze mną coś nie tak i przesadzam, czy mam rację uważając, że moja teściowa zachowuje się nieodpowiednio.

podam kilka sytuacji, jakbym miała opisać wszystkie to brakło by dnia:
1. Teściowa nie pytając nas o zdanie, kupiła nam obrączki i była mega zachwycona tym co zrobiła. Ja powiedziałam wprost, że wypatrzyłam juz dawno inne i takich nie chcę.Te co kupiła bardzo mi sie nie podobały.Ona mnie przekonywała,że wszyscy takie maja ,że są najlepsze i takie tam. Oczywiście kupiłam te co mi sie podobały. Czy zrobiłam źle?
2.Urodziłam dziecko,pierwsze dni w domu, teściowa przychodzi do mnie, akurat karmiłam córeczkę, usiadła obok, gapiła się jak to robię, komentowała, ja zdenerwowana, dziecko płacze a ona dalej swoje. Co myslicie o takiej sytuacji?
3.Jeszcze przed slubem zadecydowała sama,że mimo tego że mamy kuchnie jemy u niej-ja się na to nie zgodziłam.
4.Nie było mnie w domu, przyszła, pozdejmowała firanki, umyła okna,poprzekładała rzeczy w pokoju.
5.Wychodzę z domu- pyta gdzie idę, po co, z kim- a jak jej nie odpowiadam to sama sobie odpowiada i czeka kiedy przytakne że właśnie tam.
6.Jak mąż był chory, to kazała mi z nim nie spać pod jedną kołderką- mało się nie posikałam jak to powiedziała
7. Leżałam w szpitalu przychodziła mi z obiadem i siedziała nade mną jak nad dzieckiem i gadała: "jescze jedna łyżeczka i jeszcze " itp.


tyle co mi na szybko przyszło do głowy z tych paru lat.Błagam powiedzcie co o tym myślicie, bo mąż mówi że przesadzam jak mu mówie co ona wyprawia.

teściowa

06 sty 2013 - 18:35:53

4 i 7- przesadzasz. Reszta-kiepska sprawa.

teściowa

06 sty 2013 - 18:37:39

Moja mama ostatnio mi powiedziała: najlepsza teściowa, to martwa teściowa. Dodam, że sama jest teściową :P

teściowa

06 sty 2013 - 18:38:17

Cytat
Mee1990
4 i 7- przesadzasz. Reszta-kiepska sprawa.

co do 7 to gdybys to widziała to bys nie powiedziała że przesadzam , cały oddział się z tego śmiał łącznie z pielęgniarkami, aż mi było wstyd ;)

teściowa

06 sty 2013 - 18:38:28

masakra !!!

teściowa

06 sty 2013 - 18:39:25

Punkt 1 i 2 to jakaś masakra :/

teściowa

06 sty 2013 - 18:40:12

Mieszkanie z teściową to jest dramat sam w sobie... Ale jeszcze gorsze jest jak synuś nie widzi problemu...

teściowa

06 sty 2013 - 18:40:23

fajnie że chce wam pomóc w domu, ale traktuje was jak dzieci. :o

teściowa

06 sty 2013 - 18:40:30

uciekaj od niej jak najdalej:)

teściowa

06 sty 2013 - 18:40:37

Cytat
Mee1990
4 i 7- przesadzasz. Reszta-kiepska sprawa.

Chciałabyś żeby ktoś bez Twojej wiedzy poprzestawiał Ci rzeczy w domu? Bo ja nie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

teściowa

06 sty 2013 - 18:41:47

Nadgorliwa ta Twoja teściowa, a nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

teściowa

06 sty 2013 - 18:41:54

Na serio tak masz? :D
7 sobie wyobraziłam i szczerze mówiąc rozśmieszyło mnie to :D

teściowa

06 sty 2013 - 18:42:43

Cytat
vixen89
Cytat
Mee1990
4 i 7- przesadzasz. Reszta-kiepska sprawa.

Chciałabyś żeby ktoś bez Twojej wiedzy poprzestawiał Ci rzeczy w domu? Bo ja nie.

Ale okna ktoś mógłby myć :D

teściowa

06 sty 2013 - 18:43:20

A myślałam,że moja teściowa to horror :D

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

teściowa

06 sty 2013 - 18:44:38

]Baba chce dobrze, tylko nie widzi że przesadza. Też nigdy bym od swojej teściowej nie potrzebowała rad dotyczących wychowania dziecka ( Twoje dziecko i ty o nim decydujesz). W niektórych punktach to faktycznie mogłaś zachować się inaczej np. przyjąć te obrączki bez szemrania czy nie oburzać się że wysprzątała Ci mieszkanie. Co do kuchni albo na osobno albo na zmianę raz ona raz ty i po sprawie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ospa :/