Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Drukarnia

27 minut temu

Samochód.

45 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:07:28

Czy jest tu ktoś jeszcze, jak ja, kto spędza sylwestra w domu tzw "Sylwester z Jedynką" lub jak kto woli z Polsatem ;) Wiem że niektóre z Was nie miały szczęścia i na sylwka dopadła je choroba... współczuję. Ja spędzam sylwestra z mamą gdyż mój tata wybiera się na nockę do pracy, samej jej nie chce zostawiać tym bardziej że po Nowym Roku będziemy się rzadziej widywać.

Kto ma dosyć wszystkich wątków sylwestrowych "co ubrać" i spędzi Sylwestra w domu, może nie w piżamie i kapciach ale blisko.... łapka w górę :)

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:09:05

Ja spedzam w domu sama. ale nei z wyboru, poprostu tak wyszlo.. a juz mi sie nawet w chwili obecnej nie chce nigdzie isc :)

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:13:04

ja również spędzam sylwestra w domu. niestety tak wyszło :)

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:13:39

ja też w domu z rodzicami, bo raczej baardzo wątpliwe jest żebym coś robiła. w zasadzie prawdopodobieństwo wynosi 1 :) ale za to mam wielkiego doła bo spotykałam się z chłopakiem myślałam że coś z tego wyjedzie, ale niestety :/

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:14:38

ja siedze w domu i szczerze mówiąc nie mam ochoty na sylwestra, nie dzisiaj.

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:14:53

ja spedzam w domku z mama z wyboru;) nieznosze sylwestrowych imprez wg mnie jest to robione na sile, jesli mam ochote isc na impreze to ide w kazdy inny dzien a nie specjalnie bo sylwester jest. nie wiem takie mam zdanie na ten temat a wiec spedze dzisiejszy wieczor w pizamce,kapciach grajac z mama w wii,objadajac sie slodyczami i ogladajac seriale ;) tymbardziej ze jutro do pracy ide robic inwentaryzacje wiec przynajmniej bede swieza i wypoczeta :)
macie jakies pomysly na spedzenie w ten sposob sylwka?:)

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:15:01

ja mam grypę, wiec spędzam sylwestra w domu, sama z mamą, a miała być domówka u znajomych :(

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:16:34

Cytat
x3majeczka
ja spedzam w domku z mama z wyboru;) nieznosze sylwestrowych imprez wg mnie jest to robione na sile, jesli mam ochote isc na impreze to ide w kazdy inny dzien a nie specjalnie bo sylwester jest. nie wiem takie mam zdanie na ten temat a wiec spedze dzisiejszy wieczor w pizamce,kapciach grajac z mama w wii,objadajac sie slodyczami i ogladajac seriale ;) tymbardziej ze jutro do pracy ide robic inwentaryzacje wiec przynajmniej bede swieza i wypoczeta :)
macie jakies pomysly na spedzenie w ten sposob sylwka?:)

Mnie też nie za bardzo ekscytuje witanie dzisiaj Nowego Roku, jakoś dawniej lubiłam Sylwester ale teraz po prostu nie mam na niego ochoty :(

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:16:41

Podnosze lapke! moj facet tak organizowal nam sylwka ze bedzie... lozko, wino, pizza i polsat :D ale nie mam mu za zle, bo go kocham :D

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:17:32

też spędzę w domu. Ze znajomą, pooglądamy filmy. Ale to dlatego, że nie lubię imprez. Najchętniej w ogóle nie ruszałabym się z domu ;)

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:18:14

Ja idę na domówkę ale też bym wolała zostać w domu.. dowiedziałam się dziś, że jestem w ciąży w czego się bardzo cieszę a obawy są przed zadymionym domem;/

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:18:36

ja też chyba spędze sylwestra w domu boje bo moje plany legły w gruzach ;/

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:18:36

ja też chyba spędze sylwestra w domu boje bo moje plany legły w gruzach ;/

Sylwester z Jedynką w domu ;-)

31 gru 2012 - 12:18:44

Ja miałam kilka propozycji, ale żadna mi do końca nie odpowiadała i koniec końców olewam :). No, może kolega do mnie wpadnie na trochę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy! sylwek!!