Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

aa niech robią co chcą. widocznie opłaca sie tylko wysyłac polecone ekonomiczne : D i tak szybko dochodzą , z mojej miejscowosci w ciągu dwóch -trzech dni( jezeli wysylam przed godzina 15 , przed zabraniem paczek z poczty przez kuriera) :D

Dzisiaj byłam na Poczcie i wysyłałam kilka listów... ale miałam minę jak usłyszałam cenę.

masakra tez cos ostatnio wysylalam zawsze placilam jednakowo zalezy od wagi, ale tak glownie jednakowa, a ostattnio za lekka rzecz , to padlam, a najgorzej sie wkopalam placac karta platnicza !! Padlam, wygodnie mi zawsze placic karta... i tak sie rozpedzilam ze gotowki nie wyciagalam tylko kart ai karta, a kobiety niewsomnialy ze to jakas prowizja no i sprawdzam raz i bylam w szoku... przykladowo 5,3 placilam za paczke a 9,5 za sama prowizjE ! oszaleli !! i tak kilka razyyyyy !!! eh za sama prowizje placialm wiecej niz za wyslanie ;/ porazka totalna...

Cytat
jagodka9253
masakra tez cos ostatnio wysylalam zawsze placilam jednakowo zalezy od wagi, ale tak glownie jednakowa, a ostattnio za lekka rzecz , to padlam, a najgorzej sie wkopalam placac karta platnicza !! Padlam, wygodnie mi zawsze placic karta... i tak sie rozpedzilam ze gotowki nie wyciagalam tylko kart ai karta, a kobiety niewsomnialy ze to jakas prowizja no i sprawdzam raz i bylam w szoku... przykladowo 5,3 placilam za paczke a 9,5 za sama prowizjE ! oszaleli !! i tak kilka razyyyyy !!! eh za sama prowizje placialm wiecej niz za wyslanie ;/ porazka totalna...

tez tak sie raz nacielam kiedys.
nie mialam kasy, wec zaplacilam kartą. naszczescie reguralnie sprawdzam konto internetowe, patrze a tam prowizja 6 zł -.- to byl moj pierwszy i ostatni raz jak zaplacilam tam karta :P

pfff dziś się trochę wkurzyłam na babsko na poczcie...
wysyłałam górę od bikini kopertą wielkości zeszytu A5 oczywiście bombelkową , siłą rzeczy koperta stała się wypukła ale nie pękała w żadnym razie w szwach normalnie ją zakleiłam nawet był jeszcze zapas miejsca a tamto babsko do mnie z pyskiem czemu to my tyle napychamy do tych kopert czy nie możemy tego jakoś inaczej i jeszcze coś tam bełkotała to ja do niej że jakoś zawsze tak wysyłałam i nie miałam problemu, a ona wtedy do mnie że to jest za grube na gabaryt A i że to będzie gabaryt B i będzie kosztować 7,30...ja wtedy do niej : "no nie wiem ja zawsze jak wysyłałam takie małe rzeczy to liczono mi na gabaryt A a nie B, ale jak według Pani to jest gabaryt B to niech Pani sobie liczy za gabaryt B " a ona wtedy do mnie : " taaak !? to w takim razie poproszę 7,30.." na dobrą sprawę nie wiem co ona w ten sposób chciała osiągnąć..że będę się z nią kłócić o złotówkę 0.o ? pfff.........co za żenada...

Ja ostatnio wszystko wysyłam InPost, ewentualnie DHL. PP lubi gubić a do tego drogo ...

OSTATNIO ZA WYSYŁKĘ LEKKIEJ SUKIENKI POLECONYM PRIORYTETEM ZAPŁACIŁAM 9,30
CHOLERA JASNA

ja czytałam niedawno wywiad z kimś tam z poczty, jak na złość nie mogę teraz tego odnaleźć bo bym linka wkleiła, w każdym razie facet na pytanie o wysyłanie ciuchów poleconymi odpowiedział, że własciwie to nigdy nie wolno było tego robić ale w praktyce to poczta nie da rady tego zweryfikować, bo im nie wolno zaglądać do przesyłek. Ja to odebrałam jako ciche przyzwolenie na taki proceder :) ale podejrzewam ze co poczta to obyczaj.
ja na szczescie mam fajne panie na poczcie i nie robia żadnych problemów. Ostatnio nawet pani doradziła mi, żeby jak najcieniej pakować to wtedy bedzie gabaryt A i bedzie taniej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 20:09 przez gemma_22.

po prostu paranoja, teraz niezbyt opłaca się wymieniać..

ja właśnie dziś poczytałam sobie o inpoście i zainteresowałam się paczkomatami ...

szkoda że do inpostu nijak nie jest mi po drodze :( w innym wypadku zmieniła bym lokal...

xDonna nie tylko przestaje opłacać się wymieniać ale też przestaje opłacać się kupować przez internet...co z tego że ktoś wystawia coś za 20zł jak +50% tej ceny musimy zapłacić za przesyłkę ...i my się wkurzamy i sprzedający bo tak czy siak rośnie wartość na jaką musi nas skasować żeby nie być stratnym...

Dla mnie zastanawiające jest tylko,że zawsze panie z poczty liczą mi gabaryt "b", chociaż przesyłka jest wielkości zeszytu A5 ;(

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ChloeStore
Dla mnie zastanawiające jest tylko,że zawsze panie z poczty liczą mi gabaryt "b", chociaż przesyłka jest wielkości zeszytu A5 ;(

liczy się także grubość przesyłki, tylko bardzo cieniutkie kwalifikują się na gabaryt A

Cytat
xanthina
Cytat
ChloeStore
Dla mnie zastanawiające jest tylko,że zawsze panie z poczty liczą mi gabaryt "b", chociaż przesyłka jest wielkości zeszytu A5 ;(

liczy się także grubość przesyłki, tylko bardzo cieniutkie kwalifikują się na gabaryt A

tak, to zalezy, czy przesylka przejdzie przez taka linijke dwucentymetrowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowe łóżko - sny